Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, medel, Småland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, medel, Småland
Arrangörsorganisation: Ålems OK
Datum: lördag 25 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 530 anmälda deltagare.

D21 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Cecilia BerganderEksjö SOK870303
Kristin E KarlssonKexholms SK2125984
Lena Eliasson-LööfOK Pan-Kristianstad810722
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna919396
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna680124
Hedwig HaasSundsvalls OK9960807
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Anna JohanssonAnkarsrums OK430053
Lovisa JohanssonVästerviks OK33490
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna720714
Josephine RegnellVäxjö OK8094052
Elin SvenssonNässjö OK930129
Moa SvenssonNässjö OK950530
Eva ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048230

H21 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor AntonssonEksjö SOK911200
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Andreas BerganderEksjö SOK8183392
Albin BergkvistOK Kåre964021
Henrik EklundVäxjö OK961313
Johan EklundVäxjö OK961810
Thomas E ErikssonKexholms SK730111
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Isac HallbergSOK Viljan850402
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Daniel HåkanssonOK Gränsen2077543
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Mattias JonssonNybro OK871104
Niklas KarlssonVäxjö OK828487
Patrik KarlssonVäxjö OK7871223
Arne LindströmTorsås OK7961231
Martin LindströmSOK Viljan26819
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna940103
Johan LöfströmJönköpings OK9512197
Filip NilssonGotlands Bro OK18027
Simon NilssonEksjö SOK860303
Lucas SundbladEksjö SOK970502
Håkan SvenssonBredaryds SOK7631227

D20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Fanny SundbladEksjö SOK9201726
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121

H20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna8230199
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Adam LöfströmJönköpings OK9901058
Benjamin SturekSOK Viljan9999092
Rasmus SvenssonVärend GN OL344223

D18 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Nora AeglerEksjö SOK8261101
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna9000718
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna810515
Klara HöglundEksjö SOK7429479
Stina JohanssonOK Bävern9000202
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Ella PalmIK Hakarpspojkarna600227
Maja PorleVäxjö OK848888
Julia RangertIK Hakarpspojkarna991911
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Sarina ZülligEksjö SOK8110701

H18 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AuseliusBredaryds SOK9000516
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Hugo DjurstedtEksjö SOK9010528
Isac EricssonVäxjö OK9000707
Simon FreylandEksjö SOK7100028
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna801110
Hugo JakobssonEksjö SOK9016916
Linus LundbergOK Bävern8010829
David NeroNässjö OK7010606
Gustav OlssonOK Orion9000723
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Gustav RuneforsVäxjö OK7000611
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Edvin StrandbergKalmar OK2101805
Albin TollOK Njudung7543288
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021

D16 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes DjurstedtEksjö SOK9030425
Emma ErikssonEksjö SOK8021228
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna1030329
Alma GustafssonSOK Aneby9021008
Eira HertinIK Hakarpspojkarna991303
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Emma IsidorssonOK Vivill443511
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Stina LindSOK Viljan7030214
Emma LingIK Hakarpspojkarna9193710
Tuva LövdahlSOK Viljan2083990
Ellen OlovssonGamleby OK8030418
Lisa OlssonTorsås OK9020523
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna600927
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953
Elin RindstigSOK Viljan7020224
Martina RizziEksjö SOK8120102
Clara SamuelssonOK Vivill8021010
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108
Filippa SöderbergKalmar OK1426461

H16 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Linus BägebyOK Vivill2089022
Hannes DegermanGamleby OK2062777
Sixten EkbladhSol Tranås9480525
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Olle ErlandssonSOK Viljan9979904
Axel EvebornSOK Viljan7030109
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Isak HagbergKalmar OK8021021
Johan HanssonSOK Viljan1906003
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Oscar HultgrenOK Njudung8423070
Filip JennerstrandOK Njudung448431
Olle KallerbäckVäxjö OK439618
Isak LiljeholmGamleby OK8030306
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Philip MartinssonFK Finn433964
Oscar OlinIK Hakarpspojkarna9101918
Karl PetersénOK Njudung7020210
Hugo UnossonKalmar OK2107428
Fabian ValleriusGamleby OK8448722
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453
Aron ÖstangårdGamleby OK8021109

H16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo AuseliusBredaryds SOK9030209
Gustaf JohanssonOK Njudung2106053
Linus NorénOK Njudung2059141

D14 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Meja BergerAnkarsrums OK2093602
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Matilda Ekengren KarlssonTorsås OK1470571
Lea FribergOK Vivill443508
Felicia FyhrSOK Aneby9040321
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Alice HallOK Bävern9050510
Klara HultbergSOK Viljan1050223
Mikaela JohanssonVästerviks OK347157
Smilla LennartssonNässjö OK2075322
Maja LindénVäxjö OK451134
Enni LindskogOK Älme9010404
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Tuva NylundBredaryds SOK7203843
Emma OlinIK Hakarpspojkarna9050814
Vilda PerssonIK Hakarpspojkarna1040808
Hilda PeterssonVäxjö OK1050506
Stella RangertIK Hakarpspojkarna1040802
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Emma RindstigSOK Viljan451078
Linda SahlinNässjö OK7960602
Linnea SkobeKalmar OK2107443
Hanna StalebrantGamleby OK2059968
Vendela SturekSOK Viljan997036
Anja SvenssonGamleby OK1453214
Moa SälebyNässjö OK2122075
Ellen TollOK Njudung9619427
Tove ValleriusGamleby OK8040601
Hanna ÖbergGamleby OK8040629
Tuva ÖstangårdGamleby OK8050326

H14 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BrolingBredaryds SOK8051738
Rasmus EjermarkTorsås OK9202076
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Gustav EvebornSOK Viljan7171104
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Hugo HedströmOK Bävern9050504
Hampus HolgerssonTorsås OK1470449
Anton KarlssonFK Finn451930
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna660555
Emil KreutnerSOK Viljan2054903
Markus LjungqvistKexholms SK643216
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
Hugo MartinssonFK Finn451925
Olle PetersénOK Njudung9050517
Albin SamuelssonOK Vivill8040717
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna1050708
Alfred TyrbergSOK Viljan2062795

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva JohanssonNässjö OK2095452

H14 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
William ElfstrandSOK Viljan262638
Alvin JohanssonOK Njudung2106075
Edvin SandqvistSOK Viljan341676

D12 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa BraunVäxjö OK1060223
Alice DegermanGamleby OK2059917
Linnéa EdvardssonEksjö SOK9454776
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna18654
Felicia GustafssonOK Njudung345050
Alva HagelbergEksjö SOK8060208
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Lovisa KroksmyrVäxjö OK1484367
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Tilde LennartssonNässjö OK2075312
Emma LindénVäxjö OK2075447
Frida LindénVäxjö OK2075318
Hilda LindénVäxjö OK2079773
Agnes OlovssonGamleby OK2112435
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Tyra StalebrantGamleby OK2112445
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Ida SälebyNässjö OK1410900
Molly WirefeldtNybro OK441095
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna18700

H12 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar Andrén SkoglundOK Vivill443504
Isac ElingforsVäxjö OK1352641
Axel ErikssonKexholms SK9071009
Filip GummessonNybro OK433821
Linus HanssonSOK Viljan341696
Elias HedHultsfreds OK9070920
Matti JohanssonOK Njudung8170517
Arvid JosefssonOK Vivill19693
Emil KarlssonOK Bävern435254
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Ville LindskogOK Älme1200706
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Adam NeroNässjö OK660902
Viggo PerssonIK Hakarpspojkarna1160626
Vidar PihlGamleby OK2801115
Elliott RehnGränna-Bygdens OK1555011
Valter RoothVäxjö OK1060426
Elias SamuelssonOK Vivill8170925
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna7138777
Rasmus SternerOK Gränsen2075370
Viggo WulffOK Gränsen8297890
Carl ÖbergGamleby OK8160406

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Amalia ErlandssonSOK Viljan9672818

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emrik EvebornSOK Viljan362431

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda BjörneldKalmar OK2801217
Elsa HallOK Bävern9080623
Siri RehnGränna-Bygdens OK1496586
Molly ValleriusGamleby OK254739

H10 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Joar AnderssonVäxjö OK7907255
Oscar AnderssonKalmar OK347473
Vilmer HagelbergEksjö SOK8090728
Rufus HedströmOK Bävern9000403
Olof HertinIK Hakarpspojkarna9090307
Hannes HolmbergOK Gränsen2072727
Filip HultbergSOK Viljan2062796
Daniel KarlssonOK Njudung2106058
Elias KarlssonOK Bävern344678
Gustaf KarlssonOK Njudung2106056
Anton KroksmyrVäxjö OK1110511
Linus LindénVäxjö OK2088549
Alvin LundgrenVäxjö OK510616
David MatanovicVästerviks OK2132779
Erik OlastuenNybro OK29311
Arvid StarkVästerviks OK1531827
Vilgot TyrbergSOK Viljan1080312

D35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Eva GustafssonVäxjö OK7912134
Marika HallOK Bävern9810614
Charlotte JosefssonOK Vivill17799
Elisabet LarssonVästerviks OK821208
Camilla MatanovicVästerviks OK2132783

H35 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonVäxjö OK7902114
Jesper DanielssonKalmar OK2120008
Mikael HallOK Bävern9800222
Rolf E JohanssonVästerviks OK442231
Marcus JosefssonOK Vivill9790715
Per SternerOK Gränsen28210
Niclas SylvanVäxjö OK2119815

D40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anneli ArvidssonVimmerby OK449503
Jennie GustavssonVäxjö OK7805266
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915
Anna LennartssonNässjö OK2077916
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK9750225
Anna OlinIK Hakarpspojkarna9740509
Eva PerssonVäxjö OK434131
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Helena SandahlIK Hakarpspojkarna7504140
Sara WulffOK Gränsen2075452

H40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Andreas EkbladhSol Tranås41433
Magnus ErikssonKexholms SK9740727
Arne ErlandssonSOK Viljan9112608
Daniel EvaldssonVäxjö OK760125
Tord HultbergSOK Viljan559911
Daniel JohanssonNässjö OK450615
Peter JohanssonVäxjö OK244655
Henrik KroksmyrVäxjö OK9770517
Jon LindskogOK Älme1197408
Richard OlovssonGamleby OK8265224
Johan StarkVästerviks OK1046428
Petter ValleriusGamleby OK9200677

D45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina AreskougAnderstorps OK2050942
Susanna DjurstedtEksjö SOK9690724
Jessica ElmerssonOK Bävern988150
Annika EricssonVäxjö OK8091269
Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna18683
Susanne GranGamleby OK452364
Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna28626
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Marina JohanssonOK Njudung9101405
Magdalena JonssonNybro OK29295
Karolina KarlssonNybro OK710331
Susanne LundgrenVäxjö OK343015
Ulrika RibbholmOK Njudung2059172
Maria SundbergOK Njudung345270
Anna SvenssonSOK Viljan710623

H45 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Michael AdamssonNybro OK29332
Patrik ArvidssonVimmerby OK440949
Håkan AuseliusBredaryds SOK433433
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Peter BraunVäxjö OK1700416
Tobias Den BraverOK Gränsen8400048
Magnus EricssonVäxjö OK908561
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna691026
Johan EvebornSOK Viljan443330
Thomas JohanssonGamleby OK9690111
Björn KarlssonKexholms SK7210176
Fredrik KarlssonNybro OK7110251
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna1010031
Mikael M KarlssonOK Bävern9731013
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Markus OlinIK Hakarpspojkarna9200662
Anders PeterssonOK Njudung1700509
Henrik PeterssonNybro OK7701006
Våge RindstigSOK Viljan29322
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna720811
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Pär SvenssonVärend GN OL452579
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269
Christer ÖbergGamleby OK452366
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048217

D50 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AhlstrandOK Vivill44543
Åsa BergforsSOK Viljan960005
Anna EkbringKexholms SK670419
Åsa Flink-SvenssonNässjö OK7989593
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK9009693
Judith HoferOLG Thun8006006
Kristina JohanssonBredaryds SOK1178107
Anneli KarlssonFK Finn343186
Helena KarlssonNässjö OK2093498
Kerstin KarlssonMålilla OK1396308
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Anne LindellKalmar OK1660819
Anna Nero NordmarkNässjö OK680720
Lena RegnellVäxjö OK670701
Anna RosénOK Njudung17222
Ina SkalbergBredaryds SOK19747
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H50 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Per FranssonOK Njudung17231
Lars HagelbergEksjö SOK8060800
Michael HertinIK Hakarpspojkarna10011
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Mats HolmbergOK Gränsen421468
Bo HultgrenOK Njudung17247
Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna680309
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna24428
Stefan JohanssonBredaryds SOK1178104
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Lars KreutnerSOK Viljan2054914
Mats LjungqvistKexholms SK651007
Pontus LöfströmJönköpings OK229486
Jimmy NicklassonKexholms SK225165
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna670821
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Magnus PorleVäxjö OK777929
Patrik RosénVäxjö OK670418
Fredrik SturekSOK Viljan436156
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna9609592
Mats SöderbergKalmar OK641204
Dennis TollOK Njudung9101429

D55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EklundVäxjö OK8130161
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Ann-Katrin JohanssonVästerviks OK33485
Ingrid JohanssonGamleby OK26759
Kristina JohanssonKalmar OK600325
Mariann JohanssonKexholms SK610601
Yvonne JohanssonGamleby OK9590223
Agneta OlivestamVimmerby OK2021312
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF27736
Camilla RosénAnnebergs GIF27747
Eva TollsternVäxjö AIS25585

H55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna630504
Mikael HanssonBredaryds SOK249534
Glen HåkanssonVäxjö OK951028
Gunnar KarlssonMålilla OK600419
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
John KarlssonOK Norrvirdarna10341
Ove LernåKalmar OK600524
Stefan SvenssonBredaryds SOK7630921
Stefan UnossonKalmar OK2104226
Peter ValterssonAnderstorps OK2050950

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AnderssonBredaryds SOK409705
Anna-Karin ArgusSol Tranås1954011
Bente KällVäxjö OK9560113
Mona PalmLessebo OK17547
Lena PerssonGamleby OK16756
Anne-Marie RobertssonMålilla OK1396215
Berit RuneforsVäxjö OK15943

H60 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Kenneth AntonssonVimmerby OK2094500
Leif AsplundJönköpings OK421589
Svante BjurgrenIK Hakarpspojkarna1560511
Stefan CarlssonSOK Viljan241510
Lars EklundVäxjö OK16848
Jan JohanssonGamleby OK9541208
Lennart KalénSOK Viljan2052786
Jan-Ola KarlssonOK Njudung8023045
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Kjell NeroNässjö OK541106
Manfred OlejnikSOK Viljan842650
Stefan OlhedenSOK Viljan262641
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna1561110

D65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK430052
Marie-Louise KarlssonNybro OK507049
Lisa KumlinVäxjö OK15924
Irene KäckSol Tranås2068980
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK7530718
Margareta SvenssonAnkarsrums OK26777

H65 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlbinssonBredaryds SOK520922
Leif CarlssonSOK Viljan8460264
Hans GottfridssonTorsås OK15077
Kjell JohanssonAnkarsrums OK263771
Leif JohanssonKexholms SK1530218
Bertil KalénSOK Viljan27135
Sven KäckSol Tranås439790
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Krister NilssonVäxjö OK7015986
Tommy OlaussonSOK Aneby2048741
Ingemar PerssonGamleby OK530318
Göran SvensonSOK Viljan520101
Ulf SvenssonOK Njudung536373
Kenneth WalterssonBredaryds SOK25444

D70 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Britt-Marie BjörklundVästerviks OK19668
Laila ErlandssonMålilla OK1026137
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Kerstin GunnarssonNässjö OK29382
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Britt-Mari KarlssonVäxjö OK27159
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla LingJönköpings OK2078062
Barbro NilssonAlvesta SOK2088984
Ann-Mari PerssonVäxjö OK16000
Eivor PetterssonGamleby OK351034
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Lena SandahlGamleby OK16698
Margareta WikströmVäxjö AIS409766

H70 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Leif AxelssonMålilla OK7203832
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Nils-Birger JohanssonSol Tranås887106
Göran KarlssonLessebo OK17581
Jan-Ulf KarlssonMålilla OK9440831
Lars KarlssonGamleby OK9016699
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Hans-Gunnar KarmstigAnkarsrums OK26782
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Kenneth LindblomVäxjö OK27174
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Karl-Erik PetterssonSOK Viljan26826
Roland SandahlAnnebergs GIF27739

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Eva BergstrandVärend GN OL10316
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Ulla NilssonSOK Viljan426277
Britt NybergNybro OK29335

H75 (23)

NamnOrganisationBricknummer
John-Erik BergstrandVärend GN OL10315
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Åke BjörklundVästerviks OK19652
Anders BuhréNybro OK9420921
Waste ByströmOK Virdarna7430119
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Ingemar ErlandssonVäxjö OK448423
Hans FalkVärend GN OL44394
Rune GunnarssonNässjö OK245832
Rolf JonssonNybro OK699098
Torgny JonssonVäxjö AIS438795
Stig KarlssonTorsås OK341095
Stig KarlssonLessebo OK17565
Arne LarsenVästerviks OK19653
Leif LindströmNybro OK1396333
Tom LindströmSOK Viljan26812
Erland LingJönköpings OK2057367
Allan OlovssonOK Njudung17227
Hagbert PerssonVäxjö OK15998
Lennart SturessonVästerviks OK9420318
Anders SvenssonAnkarsrums OK26780
Göran ThourVärend GN OL263097

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Laila MalmqvistVäxjö OK15950

H80 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Gillis AlmVäxjö OK15927
Sivert AxelssonKalmar OK36419
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Göran GabrielssonSOK Viljan26810
Olof HjortvidVästerviks OK435992
Johan JanssonVäxjö OK27167
Lennart KammenhedJönköpings OK409290
Lars PerssonVäsby OK440052
Bernt PeterssonAlvesta SOK7061028
Sigvard RudolfssonOK Gisle15593
Bertil StåhlKalmar OK37302
Werner TörnblomVäxjö OK2058133

H85 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Arne EdgrenKexholms SK443786
Allan HåkanssonSOK Viljan428957
Lars-erik MalmqvistVäxjö OK15960

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alice MatanovicVästerviks OK2132777

U2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes ErikssonKexholms SK9100712
Ellen HedHultsfreds OK8100513
Elsa PeterssonVäxjö OK1091014
Nora StarkVästerviks OK2132771

Öppen motion 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sabina HedHultsfreds OK43563
Kristina JennerstrandOK Njudung449278

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sarah EjermarkTorsås OK9161161
Johanna LindénVäxjö OK244653

Öppen motion 5 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf CarlssonVäxjö OK1565656
Fredrik ElingforsVäxjö OK1352642
Therese FribergOK Vivill9792414
Martin HedHultsfreds OK43997
Annika IsidorssonOK Vivill225774
Maria KroksmyrVäxjö OK1780329
Petra LundgrenKalmar OK2119586
Mario MatanovicVästerviks OK2132785

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AuseliusBredaryds SOK433435
Hanna Pansell EdvardssonEksjö SOK9770417

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan SjödinIK Hakarpspojkarna1931828

Annonser