Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till VPT final

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: VPT final
Arrangörsorganisation: Sala OK
Datum: tisdag 30 maj 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 147 anmälda deltagare.

D20 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna BreivoldVästerås SOK9000906
Elin DahlmarkVästerås SOK9102158
Agnes JanssonKöping-Kolsva OK1275095
Emma JanssonKöping-Kolsva OK18953
Tindra JernströmAvesta OK9709000
Elin NallgårdVästerås SOK9991108
Tua WigforssArboga OK1470520

H20 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel CarlgrenSala OK1602158
John GunnarssonSurahammars SOK7971204
Anton KällströmSala OK649801
Rasmus MöllerArboga OK7000380
Axel OlssonHallstahammars OK2075200
Isak WadmanVästerås SOK9810020
Dan ÖsterlundVästerås SOK1981224

D16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia BrangefältVästerås SOK518450
Hanna ErikssonNorbergs OK2104144
Ida HallinSurahammars SOK2058282
Maja HolmgrenVästerås SOK1010406
Agnes KällströmSala OK640198
Andrea LamprechtKöping-Kolsva OK620715
Ida LarssonVästerås SOK990502
Ida PetterssonSurahammars SOK426262
Jennifer SvenssonVästerås SOK1408107
Jasmine TindervikSurahammars SOK451714
Iris van LoenhoutOK Hedströmmen507501
Tilda WigforssArboga OK409539

H16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AhlströmVästerås SOK7020125
Filip BäckArboga OK2075428
Hugo FriskVästerås SOK8070800
Gustav GöranssonArboga OK7020712
Jesper JanssonVästerås SOK2107309
Pontus LindgrenVästerås SOK9102110
Andreas NäslundVästerås SOK562001
Théo PetersonVästerås SOK431413
Johannes RybySurahammars SOK2095427
Martin SandqvistVästerås SOK1401355
Noa SjöstrandVästerås SOK9884855
Tamás SzütsVästerås SOK9081247
Oscar ThornellSurahammars SOK437562
Emil TörnqvistFagersta OK446063
Markus ÖsterlundVästerås SOK937800

D14 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Maja AhlströmVästerås SOK7040902
Fanny AnderssonVästerås SOK405179
Frida AnderssonNorbergs OK344369
Karin AnderssonVästerås SOK1852725
Sofie EhnbergSala OK354148
Emelie EngvallSala OK1602160
Amanda HallVästerås SOK7030227
Rebecka HaslerSurahammars SOK437568
Hanna HermannVästerås SOK2101568
Elin LindbergVandrarringen441007
Kristina LindgrenVästerås SOK9102108
Kornelia RådbergKöping-Kolsva OK38398
Felicia SahlénVästerås SOK1031010
Jonna SandbergKöping-Kolsva OK720609
Clara SvenssonSurahammars SOK2072791
Sofie ThornellVästerås SOK446037
Wilma ThornellSurahammars SOK451724
Hanna ThulinVästerås SOK2101573
My VelanderSurahammars SOK446087
Ella WilhelmssonOK Hedströmmen343531
Ida WilhelmssonOK Hedströmmen343502

H14 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas AhlströmVästerås SOK8030622
Anders AnderssonOK Hedströmmen343511
Erik AnderssonVästerås SOK433864
Noah AndertoftVästerås SOK9030223
Dennis AspVästerås SOK1031004
Edvin BerggrenFagersta OK7041018
Elias Jeb BergrothVästerås SOK2078206
Ludvig BylundFagersta OK452378
Eric BäckArboga OK2075357
Tobias DahlmarkVästerås SOK9102624
Arvid ErikssonNorbergs OK2104104
Kristoffer KlarinVästerås SOK2112443
Oscar LindblomVästerås SOK9030925
Oliwer SillénSala OK1392398
Sixten SlagbrandVästerås SOK1000929
Lucas WannerAvesta OK9041227
Edvin VareVästerås SOK2112219
Albin ÅkerströmVästerås SOK2085400

D12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Smilla AndertoftVästerås SOK9061011
Elvira BjörnbergVästerås SOK940316
Lovisa BylundFagersta OK452316
Amanda BäckArboga OK2075423
Linnea EhnbergSala OK354147
Malva EnlundSala OK1401322
Tova GrönbergArboga OK1408738
Kajsa HallVästerås SOK7050311
Nova SahlénVästerås SOK1060210
Alva SkoogVästerås SOK9550505
Ebba ThenanderVästerås SOK2107360
Ellen ThorsénSurahammars SOK426270
Vilma ThulinVästerås SOK2101763
Alva WickströmArboga OK228247
Moa WilhelmssonOK Hedströmmen343529
Beatrice ÖsterbergSurahammars SOK451722

H12 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Filip AnderssonVästerås SOK403981
Kalle AnderssonOK Hedströmmen343510
Edwin AsplundSurahammars SOK437561
Calle BengtssonSala OK1602153
Josiah BergrothVästerås SOK2078221
Robin BergrothVästerås SOK2078224
Dennis BjurstedtSurahammars SOK244271
Theo ErikssonSala OK1392392
Filip GalinSurahammars SOK437564
Arvid GunérusSurahammars SOK2058255
Linus HallinSurahammars SOK2075444
Arvid JonforsenHallstahammars OK9051118
Samuel LindqvistVästerås SOK1401345
Max NellbergSurahammars SOK446076
Erik PalmVästerås SOK39234
Samuel ResmalmOK Hedströmmen439502
Carl SandqvistVästerås SOK1401357
Ville SjöblomKöping-Kolsva OK
Felix SlagbrandVästerås SOK1011206
Gustav ThenanderVästerås SOK2107107
Melker ThornellSurahammars SOK451781
Albin VelanderSurahammars SOK2058279
Anton VelanderSurahammars SOK2058280
Elis WiklundVästerås SOK1135255

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BergrothVästerås SOK2095145
Lovisa BjörnbergVästerås SOK409880
Freja ForsVästerås SOK37372
Elin PalmVästerås SOK347130
Josefin SandbergKöping-Kolsva OK727603
Selma WickströmArboga OK1475062
Emilie ÖsterbergSurahammars SOK426366

H10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Erik EldeenVandrarringen244873
Gustav JuhlinVästerås SOK446187
Ludvig JuhlinVästerås SOK353166
Elias KarénSala OK2107269
Isak NellbergSurahammars SOK2083940
Castor RådbergKöping-Kolsva OK402714
Jakob SandbergKöping-Kolsva OK7088176
Albin SvenssonSurahammars SOK2075369
David ThapperVästerås SOK1100824
Alexander ThulinVästerås SOK262306
Hugo ZetterbergVästerås SOK43045
Filip ÅkervallKöping-Kolsva OK

Inskolning (7)

NamnOrganisationBricknummer
Noel GalinSurahammars SOK2072757
Hilda GunérusSurahammars SOK1040870
Emma KlarinVästerås SOK39481
Ida LindbergKöping-Kolsva OK
Elly SandbergSala OK2107300
Ida SelaröSurahammars SOK2095475
Linnea SelaröSurahammars SOK2095484

Prova på (1)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes AnderssonVästerås SOK39290

Annonser