Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kretsmästerskap sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kretsmästerskap sprint
Arrangörsorganisation: Tjällmo-Godegårds OK
Datum: tisdag 20 juni 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 129 anmälda deltagare.

D21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Frida BergstrandMotala AIF OL9409145
Anna-Lena LagnetegBoxholm-Mjölby OL2093440
Marika SjögrenTjällmo-Godegårds OK208977
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK740508
Lisa Åberg SamorTjällmo-Godegårds OK7820217

H21 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL344469
Victor JiglundMotala AIF OL7205417
Jonas SchedinLinköpings OK1010000
Vidar SjögrenTjällmo-Godegårds OK997949

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo EkingeOK Motala9990924
Rasmus JonssonTjällmo-Godegårds OK7990127

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen EkingeOK Motala1020225
Emma EricssonTjällmo-Godegårds OK2800369
Sanna LönngrenBoxholm-Mjölby OL425066
Wilma TudénBoxholm-Mjölby OL1110216

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Christopher AnderssonVingåkers OK2104500
Adrian SiiraOK Motala242528

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Alice ErikssonTjällmo-Godegårds OK2800370
Märta KämmerlingOK Motala8030614
Milla StrömquistMotala AIF OL2101375
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK7030201
Tilda TudénBoxholm-Mjölby OL1110506
Johanna TörnqvistMotala AIF OL450014

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Karl HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK2800764
Oliver HöögOK Motala9992312
Daniel JonssonTjällmo-Godegårds OK576178
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK42476
Tim MartinssonOK Motala9040406
William SvartlingOK Motala433212
Emil SöderbergTjällmo-Godegårds OK2088510
Allan WigrenOK Motala433213

D12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Alma AktnerTjällmo-Godegårds OK701503
Wilma AktnerTjällmo-Godegårds OK701505
Olivia GillTjällmo-Godegårds OK701504
Klara HaraldssonMotala AIF OL450099
Lovisa JonssonTjällmo-Godegårds OK435783
Moa KleistBoxholm-Mjölby OL1050328
Elvira LarssonMotala AIF OL2101362
Greta StåhlklooBoxholm-Mjölby OL344929
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK2800833

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor AbrahamssonTjällmo-Godegårds OK701508
Jonathan AnderssonVingåkers OK2104116
August EkingeOK Motala1050819
Filip FlisMotala AIF OL2101367
Filip HöögOK Motala9992504
Alexander KarlströmBoxholm-Mjölby OL7051015
Noah KorallMotala AIF OL670211
Emil LagnetegBoxholm-Mjölby OL1202021

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK2800762
Märta LagnetegBoxholm-Mjölby OL1081081
Ellika Rashidi StåhlbergOK Motala433207
Agnes SöderbergTjällmo-Godegårds OK824000

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK2801161
Alfred LarssonMotala AIF OL2101361
Isak LarssonTjällmo-Godegårds OK824001
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK2801085
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK7070210

D40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Monica AnderssonVingåkers OK2104481
Lotta FrisellBoxholm-Mjölby OL7770201
Anna KallinOK Motala448375
Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL1950623
Åsa StåhlklooBoxholm-Mjölby OL437573

H40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper AnderssonVingåkers OK2104150
Matz HöögOK Motala9992101
Joakim KarlströmBoxholm-Mjölby OL7750801
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL1020824
Mårten LindquistBoxholm-Mjölby OL1110320
James MelanderTjällmo-Godegårds OK231352
Kristian NylanderMotala AIF OL450021
Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK7770211
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK645502

H45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn AnderssonOK Motala30364
Anders EkingeOK Motala1691103
Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK720601
Johan KarlssonTjällmo-Godegårds OK2112588
Fredrik KorallMotala AIF OL710229
Anders MalmqvistMotala AIF OL1399764
Patrik MartinssonOK Motala9710402
Johan PetterssonOK Motala1408709
Gustaf TörnqvistMotala AIF OL29517

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Maria BergstrandMotala AIF OL7205407
Inger FlisMotala AIF OL262416
Gunilla KarlssonBoxholm-Mjölby OL424961
Annelie RosénBoxholm-Mjölby OL660201

H50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL248409
Per JohanssonMotala AIF OL7205414
Jan-Erik KarlssonBoxholm-Mjölby OL20986
Peter LaudonBoxholm-Mjölby OL425060
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL7203707

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elke MyrhedeMotala AIF OL443726
Ingrid RoosMotala AIF OL7205403

H55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL9201721

H60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Leif EfraimssonMotala AIF OL556444
Christer FranssonMotala AIF OL7205405
Tord FranssonMotala AIF OL529473
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL7560726

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Annie GunnarstorpOK Motala30368

H65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sture AhlOK Motala7202772
Rolf AxelssonTjällmo-Godegårds OK7520503
Hans GuldbrandMotala AIF OL431351
Anders HedinMotala AIF OL421326

H70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AnderssonOK Motala30389
Gunnar HejdenbergMotala AIF OL2088521
Jerry MartinssonOK Motala9900752
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK18893

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Cathrine SundqvistOK Motala30374

H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Uno BergOK Motala448394

Inskolning (9)

NamnOrganisationBricknummer
Leo KindellMotala AIF OL450039
Alvin KorallMotala AIF OL680718
Disa KorallMotala AIF OL507001
Elis KorallMotala AIF OL507007
Fridolf LarssonMotala AIF OL2101380
Astrid SamorTjällmo-Godegårds OK18898
Ellie SchedinBoxholm-Mjölby OL
Algot StrandMotala AIF OL442183
Ville StrandMotala AIF OL442163

Öppen motion 1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emil GustafssonMotala AIF OL2101376
Märta HaraldssonMotala AIF OL427060
Elsa KorallMotala AIF OL923010
Gustav LagnetegBoxholm-Mjölby OL2093434
Malva StrömquistMotala AIF OL2101374

Öppen motion 3 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BlomgrenMotala AIF OL426828
Karl BlomgrenMotala AIF OL450051
Pontuz GreenMotala AIF OL442177
Veronica StrömquistMotala AIF OL450683
Axel WolvingMotala AIF OL442170

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ture MyrhedeMotala AIF OL443704

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas HallkvistBoxholm-Mjölby OL344307
Mats LönngrenBoxholm-Mjölby OL9580721

Annonser