Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Broruset, Gotland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Broruset, Gotland
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: söndag 8 april 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 114 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Nina BjersanderSvaide Roma SOK18144
Linn MöllerVisborgs OK426789
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK9700107
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg18248
Mikaela RönnbäckVisborgs OK950311
Anna SameliusVisborgs OK244980
Lisa WallinHestra IF9940429

H21 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK990219
Felix BäckstädeVisborgs OK8020612
Leon HanssonVisborgs OK9202063
Lukas HellgrenOK Ravinen936668
Albin LarssonGotlands Bro OK980125
Mattias LevinSvaide Roma SOK550290
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK890401
Albin LindgrenVisborgs OK8010626
Håkan MattssonGotlands Bro OK8300059
Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro501708
Andreas NikolaussonVisborgs OK720927
Edvin NilssonGotlands Bro OK1200107
Olof PerssonSvaide Roma SOK1234555
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK7010507
Olle SvangrenGotlands Bro OK1162149
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK9912281
Erik WallinMarkbygdens OK10567
Mattias WestfältGotlands Bro OK730323

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elin DahlVisborgs OK2081982
Beata PetterssonGotlands Bro OK355914

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Natalie GardelinGotlands Bro OK8040425
Hanna WallinSvaide Roma SOK444509

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BergiusVisborgs OK2059976
Erik NilssonGotlands Bro OK1020607
Folke SvangrenGotlands Bro OK9012000
Adam ÖsterdahlVisborgs OK8030119

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Klara BäckstädeVisborgs OK8041014

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan FlodmanGotlands Bro OK445811
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg234514
Albin Lindh SporreVisborgs OK244982
Peder PerssonGotlands Bro OK451558
Edvard PetterssonGotlands Bro OK227881
David WestfältGotlands Bro OK1041102

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Felice GardelinGotlands Bro OK8070424
Ulrika PerssonGotlands Bro OK451556
Ida WestfältGotlands Bro OK205413

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Neo CederqvistVisborgs OK8070916
Joakim GustafssonGotlands Bro OK1070803
Olof LevinSvaide Roma SOK9071023

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alva Lindh SporreVisborgs OK18082

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Adam UllbergSvaide Roma SOK1050524

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BäckstädeVisborgs OK8440620
Åsa GunnarssonVisborgs OK2121760
Christina GustavssonSvaide Roma SOK18168
Gabriella HammarskjöldGotlands Bro OK451557

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anders HellminVisborgs OK2104139
Mattias WhiteGarda OK421261

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AlbinssonIFK Mora OK208337
Paula JakobssonGarda OK433880
Monika JonssonSvaide Roma SOK206404
Pernilla MellinSvaide Roma SOK7102133
Ylva SvangrenGotlands Bro OK9710610
Annika ÖsterdahlVisborgs OK244970

H45 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AhrlingVisborgs OK18091
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Anders EklundSvaide Roma SOK720915
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Göran GustafssonGotlands Bro OK41896
Niklas GustafssonGarda OK9200700
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK8441107
Magnus IhreskogGotlands Bro OK41731
Göran KimellGotlands Bro OK9711122
Anders LevinSvaide Roma SOK640826
Ronny LiljegrenGotlands Bro OK600202
Lennart MalmbergSvaide Roma SOK2067105
Ulf NilssonGotlands Bro OK641222
Stefan PerssonVisborgs OK9701228
Armin SchollerVisborgs OK7109050
Per WallinSvaide Roma SOK408967
Mattias VejlensVisborgs OK18106
Peter ÖsterdahlVisborgs OK8060923

D55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BengtssonVisborgs OK7060607
Anki HallströmSvaide Roma SOK18086
Birgitta HjerthénGotlands Bro OK600729
Katarina JakobssonGarda OK9200691
Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK18202
Lena NyströmVisborgs OK1540313
Aina ÖsterdahlVisborgs OK18099

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar HallströmVisborgs OK18074
Leif SvangrenGotlands Bro OK42140
Magnus WallinMarkbygdens OK304956

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Annelie AnderssonVisborgs OK18109
Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg18225
Inger LindblomOK Orinto14212
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg18222

H65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gert LundquistGotlands Bro OK9491230
Kjell SkalbergGotlands Bro OK18017
Måns ÖhmanVisborgs OK17501

D70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK8636977
Ing-Marie BergmanVisborgs OK18083
Ingrid DanielssonVisborgs OK431141
Ingrid EnekvistVisborgs OK18084

H70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Leif AnderssonVisborgs OK18108
Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg18219
Stefan ErlandssonGarda OK352566
Olle GardellVisborgs OK18321
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Anders NilssonGotlands Bro OK451559
Tommie OlssonVisborgs OK18102

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth KimellGotlands Bro OK18041

H75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK18177
Leo LövdahlVisby IF Gute SOK18178
Rolf MalmrosVisborgs OK18070
Allan OlofssonSvaide Roma SOK18115

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alva NilssonGotlands Bro OK1974030

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa LindVisborgs OK8009199

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik RönnbäckVisborgs OK244981

Annonser