Anmälda deltagare till Växjö OK, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Växjö OK, medel
Arrangörsorganisation: Växjö OK
Datum: lördag 14 oktober 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 281 anmälda deltagare.

D21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Stina AnderjonLinköpings OK304893
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Lena JakobssonNybro OK29350
Linda JanssonOK Älme870406
Stina JohanssonOK Bävern9000202
Lotten KindlundhFK Finn8200020
Josefine KlintbergOK Ravinen940130
Olivia NilssonOK Älme306465
Lisa OlssonTorsås OK500523
Maria Rosén ThelinJönköpings OK740104
Kajsa SpetzUlricehamns OK943316
Lina SvenssonOK Skogsfalken790505

H21 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Simon ChristofersonTormestorps IF710918
Per Arne EvaldssonOK Gynge433626
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Jakob JakobssonNybro OK441086
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Henrik JanssonIK Hakarpspojkarna850103
Torgny LindströmRonneby OK730619
Linus LundbergOK Bävern8010829
Oliwer LundbergOK Bävern8012210
Gustav OlssonTorsås OK600723
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Pontus PeterssonOK Orion920215
Fredrik RosénJönköpings OK780625
David RunemalmNybro OK860306
Rasmus SvenssonVärend GN OL344223

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecca SvenssonVärend GN OL452527
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Klara HöglundEksjö SOK7429479
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Fabian EvertssonLessebo OK1030915
Hugo JohanssonOK Reftele218237

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elva KarlssonOK Stigen2107116
Enni LindskogOK Älme9010404
Lisa SwartzOK Orion2058218

H14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Axel CondrupKalmar OK2107422
Rasmus EjermarkTorsås OK1470401
Lukas HagbergKalmar OK1160612
Hampus HolgerssonTorsås OK1470449
Gustaf JohanssonOK Njudung2106053
Liam KarlssonAlvesta SOK26979
Philip MartinssonFK Finn433964
Hugo UnossonKalmar OK2107428
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK213760

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda Ekengren KarlssonTorsås OK1470571
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Hilda PeterssonVäxjö OK1050506

H12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Isac ElingforsVäxjö OK1352641
Filip GummessonNybro OK433821
Alvin JohanssonOK Njudung2106075
Anton KarlssonFK Finn451930
Ville LindskogOK Älme1200706
Hugo MartinssonFK Finn451925
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Casper PegardOK Gynge246394
Nils SwartzOK Orion2058124
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK213800

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AhlOK Norrvirdarna1081214
Amanda GustavssonVäxjö OK2093275
Emilia JakobssonNybro OK29294
Hilda LindénVäxjö OK2079773
Wilma PalmqvistOK Tranan1070608
Elin RydströmOK Skogsfalken404374
Linnéa SandströmOK Älme7070219

H10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Love KarlssonVäxjö OK452808
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Linus LindénVäxjö OK2088549
Elias LindströmRonneby OK1080223
Alvin LundgrenVäxjö OK510616
Gustav NilssonAlvesta SOK9071021
Truls SvedbergLessebo OK256486
Alvin SvenssonLessebo OK256448
Henning SöderhjelmOK Stigen2087028

D40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Maria HolmbergJönköpings OK445466
Camilla JohanssonOK Stigen404056
Eva-Lotta JohanssonRonneby OK620107
Karolina KarlssonNybro OK710331
Sarah LindströmRonneby OK770601
Catrine OlssonTorsås OK721229
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Maria SundbergOK Njudung345270
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H40 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Michael AdamssonNybro OK29332
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Johan AxelssonOK Älme7202774
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Peter EkdahlEmmaboda Verda OK9651108
Mikael GummessonNybro OK24753
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Andreas KarlssonNybro OK441072
Björn KarlssonKexholms SK7210176
Evert KarlssonTorsås OK
Jon LindskogOK Älme1197408
Torgny LundHästveda OK930249
Jimmy NicklassonKexholms SK225165
Anders PeterssonOK Njudung1700509
Patrik SjökvistOK Orion7509080
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Tobias SvenssonFK Finn451927

D50 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Susann BerntssonOK Reftele28643
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Mariann JohanssonKexholms SK610601
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Anneli KarlssonFK Finn343186
Madeleine KarlssonOK Norrvirdarna37648
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Madeleine LimparAttunda OK8006607
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL1671023
Anna RosénOK Njudung17222
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK262667
Christina SternerTockarps IK7630502
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831
Katarina Westin-KarlssonOK Reftele7630610

H50 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Leif AnderjonAlvesta SOK213786
Johan AnderssonOK Skogsfalken9201724
Mats ArnessonNybro OK17790
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Anders HolmqvistSnättringe SK8006609
Evert JohanssonOK Bävern17691
Per JohanssonOK Reftele28639
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Peder KarlssonRånäs OK33639
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Ove LernåKalmar OK600524
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL1370508
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Anders NilssonOK Orion450881
Stefan OlofssonOK Gisle9005068
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Bo PeterssonLessebo OK202556
Joel RydströmFK Finn402779
Anders SjöbergOK Reftele9650818
Mats SöderbergKalmar OK641204
Tore TjernlundOK Vilse 879090958
Gustaf TorenstamEmmaboda Verda OK439616

D60 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Eva ArvidssonAlvesta SOK213780
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Kristina FranssonOK Virdarna16936
Vanja GummessonNybro OK29326
Margareta HeldFK Åsen9639108
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Marie-Louise KarlssonNybro OK507049
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK1570402
Ingalill NilssonStigmännen Karlshamns OK1416650
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H60 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AnderssonOK Torfinn355950
Leif AxelssonMålilla OK7203832
Conny BerggrenVäxjö AIS25596
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Leif CarlssonSOK Viljan262651
Stefan CarlssonSOK Viljan241510
Jan DanielssonKalmar OK18589
Gunnar ErikssonFK Finn9501004
Lars ErikssonKalmar OK209020
Tommy HeldFK Åsen9818252
Gunnar HolmOK Bävern17685
Bo JohanssonOK Stigen15515
Leif JohanssonKexholms SK1530218
Bertil KalénSOK Viljan27135
Lennart KalénSOK Viljan2052786
Jan KarlssonOK Virdarna16938
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Åke KarlssonAlvesta SOK26977
Lars MagnussonOK Älme17742
Lars MartinssonRonneby OK12564
Stellan MartinssonOK Tyringe8262135
Kjell NeroNässjö OK541106
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Björn PalmLessebo OK17546
Bo SalomonsonKalmar OK560531

D70 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Eva BergstrandVärend GN OL10316
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Margareta LarssonOK Njudung727645
Barbro NilssonAlvesta SOK17795
Berit NilssonOK Älme25912
Ulla NilssonSOK Viljan9102779
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Bodil RuterOK Älme17718
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432
Margareta WikströmVäxjö AIS409766
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (41)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Leif AlfredssonVäxjö AIS25576
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Anders BuhréNybro OK9420921
Torsten ClaessonOK Älme1205515
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Thorwald FranssonOK Virdarna16935
Göte GustafssonEmmaboda Verda OK15702
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Lars HenrikssonOK Älme17701
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Torgny JonssonVäxjö AIS438795
Göran KarlssonLessebo OK17581
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Roland KarlssonRonneby OK261563
Stig KarlssonLessebo OK17565
Stefan G LarssonOK Njudung950325
Leif LindströmNybro OK1396333
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Heino OtsKalmar OK581130
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK15708
Sven RuterOK Älme428978
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Leif SandgrenFrosta OK671202
Göran SvanBorås GIF7511772
Arne SvenssonOK Njudung345319
Göran SvenssonFK Finn28888
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Göran ThourVärend GN OL263097
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820
Lars-Åke ÅbergKalmar OK914074

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Kerstin HenmyrOK Vilse 8710161

H80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sivert AxelssonKalmar OK36419
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Lars PerssonVäsby OK440052
Bengt PeterssonOK Älme1351108

Inskolning (6)

NamnOrganisationBricknummer
Saga AronssonLessebo OK256434
Anna DacklingLessebo OK256452
Filippa LandeliusLessebo OK408676
Emma LindblomLessebo OK256460
Julia Sjöberg SvenssonLessebo OK256489
Lily ThunellLessebo OK256494

U1 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia FärmLessebo OK256438
Arvid GustavssonVäxjö OK2093619
Elmar LeistraKarlskrona SOK
Nathan LeistraKarlskrona SOK
Thilly LindqvistLessebo OK256467
Thyra LindqvistLessebo OK256469
Elsa PalmqvistOK Tranan1100216
Elsa PeterssonVäxjö OK15989
Oscar RydströmOK Skogsfalken10209
Tilja SvedbergLessebo OK256482
Emmi SöderlindLessebo OK256444
Belle WildeLessebo OK256439

U2 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Alma CondrupKalmar OK433819
Alvin JakobssonNybro OK895300
Edvin KandenäsVäxjö OK
Meja KarlssonLessebo OK256436
Erika KjellsonLessebo OK256453
Oliwer SjökvistOK Orion755557
Anton SvenssonLessebo OK408680

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny PalmqvistOK Tranan740788

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa LångströmEj klubbansluten9102866

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias KarlssonOK Tranan1197612

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tony LångströmEj klubbansluten9102846

Annonser