Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till GOFs Sommarserie

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: GOFs Sommarserie
Arrangörsorganisationer: Göteborgs Orienteringsförbund / Kungälvs OK
Datum: onsdag 5 juli 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 93 anmälda deltagare.

Svart (60)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK8030712
Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK8304055
Magnus AlinderSjövalla FK2078298
Bill AnderssonI 15 IF24903
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK9590118
Tobias AnderssonGöteborgs SK2106027
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Victor AxbomOK Landehof860086
Jonas AxelssonLerums SOK9701003
Per-Åke BastestadTolered-Utby Ol-klubb7605270
Jimmy BirklinMalungs OK Skogsmårdarna22899
Frida BrogrenSävedalens AIK940421
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Magnus CarlstedtSävedalens AIK850122
Emma DjerfLerums SOK988919
Klara DjerfLerums SOK980812
Kent ErikssonLerums SOK446293
Linda GunnarssonLerums SOK444044
Maja GunnarssonLerums SOK9990614
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK1670913
Jolanta GänssingerGöteborg-Majorna OK895014
Joakim HanssonEj klubbansluten2801087
Mats HanssonOK Alehof2062148
Pernilla HanssonEj klubbansluten2800746
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK2089486
Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK7902262
Annika HogedalGöteborg-Majorna OK7630302
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Per-Martin JohanssonIF Rigor2095353
Pär JohanssonOK Alehof2062146
Tobias JohanssonOK Skogshjortarna9870215
Jon JonssonGöteborgs SK2078188
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Andreas KarlssonSävedalens AIK208862
Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OK9580125
Simon LarssonSävedalens AIK871003
Jonas LauriFK Herkules2059033
Mattias LauriFK Herkules441969
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Johan LidströmOK Linné1840214
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb7887788
Viktor LyxellGöteborg-Majorna OK429839
Anders MohlinIK Stern260931
Maria NordwallOK Kolmården1396300
Mikael NömmIFK Göteborg Orientering426239
Henrik PetterssonGustavsbergs OK9751125
Magnus PåhlmanGöteborg-Majorna OK7651230
Sofia PåhlmanGöteborg-Majorna OK7980614
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK980925
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK570804
Albin ThunbergOK Alehof7920429
Daniel TorstenssonGöteborgs SK14160
Lars TorstenssonGöteborgs SK14177
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415661
Linda WetterKungälvs OK234491
Torben ÖsterlundGöteborgs SK2048753
Gustav ÖstlingOK Skogshjortarna263753

Röd (20)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FK8030512
Anna BeischerIK Uven2057250
Victor BeischerIK Uven2058284
Andreas BernérusEj klubbansluten29033
Erik BernérusSävedalens AIK723000
Izabell BirklinOK Kåre42989
Charlotte CarlstedtSävedalens AIK226967
Linda DanielssonLerums SOK446266
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Annika JohanssonOK Alehof441930
Erik JohanssonOK Alehof451065
Cecilia KarlssonGöteborgs SK444045
Anette LundborgKungälvs OK26617
Oscar LundborgKungälvs OK7052931
Fredrik LundeOK Gipen29036
Frida LyxellGöteborg-Majorna OK1416193
Jane McpheatFK Herkules2077253
Erik SlättOK Alehof2075420
Frida WallentinEj klubbansluten7771112
Karin ÅkesdotterIFK Göteborg Orientering426259

Gul/Orange (13)

NamnOrganisationBricknummer
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Elin AxelssonLerums SOK8070101
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Adrian BergqvistOK Alehof2112320
Alma BirklinOK Kåre700112
Doris IkoTäby OK2107358
Felix JohanssonOK Alehof441947
Hjalmar JohanssonOK Alehof441971
Tage KinellIFK Göteborg Orientering8629807
Elias LauriFK Herkules450106
Erik LauriFK Herkules226998
Axel SlättOK Alehof2075487

Annonser