Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomens 5-dagars etapp 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomens 5-dagars etapp 3
Arrangörsorganisation: IK Vista
Datum: torsdag 17 augusti 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 57 anmälda deltagare.

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna810515
Maya LjubezIK Hakarpspojkarna7020525
Alva LoreforsIK Hakarpspojkarna9020826

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Hampus StockhedenOK Gränsen344506

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Mira EnellJönköpings OK1791799
Olivia GrönkvistJönköpings OK9030917
Ella IngströmBottnaryds IF9200673
Frida MouchardIF Hallby SOK2107125
Vilda PerssonIK Hakarpspojkarna1040808
Ida RosjöJönköpings OK9040921

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Melvin LyckborgBottnaryds IF7772756
Simon PerssonOK Gränsen452716

D12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Moa DahlsonOK Gränsen2077512
Pia EliassonIK Hakarpspojkarna7621829
Vega EnellJönköpings OK1311071
Ida GeorgssonJönköpings OK441127
Selma HedströmTenhults SOK1050806
Agnes HertzTenhults SOK1050606
Jenny JanssonTenhults SOK1050609
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Ellen LoreforsIK Hakarpspojkarna9681031
Adina NilssonIK Vista28139
Emma OlinIK Hakarpspojkarna9050814
Hanna SkarstedtTenhults SOK1050503
Tilda SundkvistOK Gränsen441627

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Felix BlombergIF Hallby SOK1091306
Viggo WulffOK Gränsen2059137

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hilma TrofastJönköpings OK787341

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar FälthTenhults SOK451324
Olof HertinIK Hakarpspojkarna423245
Hugo JanssonTenhults SOK1080918
Elliott RehnGränna-Bygdens OK1555011
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna7138777
Rasmus SternerOK Gränsen28210
Felix SvenssonJönköpings OK2801073

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa DahlbergJönköpings OK17808
Jens EliassonIK Hakarpspojkarna7609080
Edith PalmérJönköpings OK330862
Hanna PalmérJönköpings OK330911

U1 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lova BeijerJönköpings OK451944
Calle DahlsonOK Gränsen2077516
Måns DjärvJönköpings OK1081017
Ines Engström LyckborgBottnaryds IF7201372
Elin ForsénJönköpings OK1232130
Alma TrofastJönköpings OK28006
Ida WintenbyJönköpings OK420007

U2 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Nike BlombergIF Hallby SOK1072408
Evelina GomérIK Hakarpspojkarna44910
Philip Hedenskog EliassonIK Hakarpspojkarna
Olle HedströmTenhults SOK1408124
Siri RehnGränna-Bygdens OK1496586
Anja RydellIF Hallby SOK1170308
Tilda SkarstedtTenhults SOK1960727
Milton SparrTenhults SOK349846
Emma WulffOK Gränsen2077569

U3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid RydellIF Hallby SOK1311005

Annonser

Mila