Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Veteranträffen i Gästrikland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Veteranträffen i Gästrikland
Arrangörsorganisation: Österfärnebo IF
Datum: söndag 29 april 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 199 anmälda deltagare.

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lena BernhardssonÅrsunda IF47496
Jenny JohanssonValbo AIF8051221

H40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt LeanderssonÄlvdalens IF OK228735
Stefan StridValbo AIF444771

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine NordströmOK Triangeln921107
Marie ÅsbergOK Hedströmmen445518

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AlbinssonIFK Mora OK208337
Monica BomanGävle OK353865
Lena LiljeforsAvesta OK249504
Ann LyrbergValbo AIF306061
Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK1968063

H50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonValbo AIF25008
Ulf JanssonOK Triangeln9680620
Thomas KarlssonValbo AIF25002
Jan LindbergKorsnäs IF OK38856
Dan NorinGävle OK888882
Robert ÖstlundSäterbygdens OK640607

D55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sussie BjörkmanDalaportens OL902935
Kia BratbergOK Hammaren259557
Ylva GrapeDalaportens OL501847
Mia GustafssonOK Kåre620414
Carina HolmbergOK Hammaren355054
Cathrine JohanssonTierps SOK47346
Sofie NylanderOK Kåre402009

H55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Erik AnderssonVallsta SK610828
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Curt LandinRehns BK2104475
Jan LindellLånghundra IF259515
Anders LundJärfälla OK43047
Peter LundbergJärfälla OK591201

D60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin Alneberg StenssonSträngnäs-Malmby OL1955100
Inger AnderssonÅrsunda IF18755
Ingela BengtssonÅrsunda IF18758
Lena LarssonSala OK9571015
Monika LarssonSkarpnäcks OL33504
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK581129
Anki Teike AnderssonForsa OK570616
Mona ÅkermanValbo AIF1580612

H60 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AnderssonFinspångs SOK362464
Lars BengtssonÅrsunda IF18757
Tommy BergerGävle OK580325
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Lars HagrotTäby OK570427
Mats HedbergÅrsunda IF9550422
Ola HedinOK Hammaren259583
Andreas HjertsonOK Linné560523
Roland JanssonOK Linné351701
Lars LandströmLånghundra IF660331
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Roger LindLeksands OK26936
Mats LundbergDalaportens OL902905
Göran LyrbergValbo AIF214332
Svend Erik MathiassenOK Linné540123
Sten-Olof MatssonLeksands OK404263
Thom SandvikAvesta OK43058
Christer SegerquistGävle OK2078257
Peter SvenssonAvesta OK29096
Kjell ViklundHofors OK446007
Lennart WinbergHudiksvalls OK2800588
Jan ZetterbergHudiksvalls OK421836
Tommy ÖstLjusdals OK9540703

D65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Catherine DawsonGafanhori9102190
Ingrid GraneliHaninge SOK30873
Helena HemströmGävle OK36185
Christina HjertsonOK Linné520915
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF33834
Gun JanssonSala OK16919
Anna-Karin JohanssonVandrarringen439897
Gunlis LarssonOK Enen8092848
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
Kristina WåhlinVästerås SOK9520214
IngMarie ÅsenlundGävle OK43816

H65 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil AnderssonLjusdals OK19880
Roland BergSäterbygdens OK1470414
Åke DalinLeksands OK21357
Kurt ErikssonVandrarringen240259
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Mats HemströmGävle OK18840
Lars-Erik HermanssonOK Linné43985
Sten-Åke HolmbergSala OK1392398
Tommy HöglundLånghundra IF448637
Kjell JanssonLånghundra IF347037
Leo JohanssonVandrarringen439898
Karl-Erik JohnssonOK Nolaskogsarna259344
Ulf KjellinOK Hedströmmen670212
Lasse KokkonenLångshyttans AIK OK262693
Göran LarssonSala OK8636984
Kenneth LarssonOK Enen8232429
Kjell LidholmIFK Hedemora OK44523
Ola LindholmKöping-Kolsva OK1510304
Rolf MathisenEskilstuna OL442287
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Örjan StahlGrycksbo IF OK42586
Ivan SöderqvistLjusdals OK2107530
Sven-Olov WiklundArboga OK259235
Hasse ÅbergValbo AIF29934
Ove ÅbergStorviks IF1985326

D70 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie DahlinLeksands OK26923
Karin DelinAlfta-Ösa OK204995
Eva HalvarsonOK Kåre600321
Inger LöfgrenStora Tuna OK14882
Margareta LöfqvistVästerås SOK9460121
Maud NilssonHJS-Vansbro OK1460430
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Pirkko StenerhagVästerbergslagens OL37442
Christina WestmanHudiksvalls OK1418142
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Sören AnderssonJärbo OK27878
Jan Olof DahlströmBjursås OK1411860
Roy DawsonGafanhori9102785
Per ElfströmÅrsunda IF18785
Matts EngvallBodens Bandyklubb OS8470623
Gunnar EricssonGävle OK37611
Östen ErikssonAvesta OK444190
Roland ForsblomKungsgårdens SK354861
Christer HellströmStora Tuna OK14959
Lasse HolmStorviks IF36209
Kenneth JanssonSala OK16905
Kenneth JohanssonEskilstuna OL304916
Rune JonssonLjusdals OK451230
Ola KarlssonStorviks IF27642
Sven-Erik KempeOK Hammaren38436
Hans KäckDalaportens OL43125
Tommy LundqvistBjursås OK1411853
Bernt LöfkvistBjursås OK1411862
Kennet LöfqvistVästerås SOK9451119
Claes NidebornStora Tuna OK970128
Stig OvelandValbo AIF2066504
Inge PerssonOckelbo OK2059935
Yngve PerssonTierps SOK38785
Örjan PerssonBjursås OK1411861
Anders SellgrenSigtuna OK449535
John SivarsDalaportens OL43148
Bengt StenerhagVästerbergslagens OL37411
Ingvar SvenssonBjursås OK661124
Magnus SäverosNilivaara IS209784
Henry WestmanSala OK344114
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Tommy WåhlinVästerås SOK9480115
Tomas ÅhgrenLånghundra IF770728

D75 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Irma BjärudVästerbergslagens OL262602
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby2093599
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Lisbeth EurénAvesta OK18713
Siv HasselgrundBjursås OK1411859
Sonia JohanssonKvarnsvedens GOIF OK263711
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Berit LindungerHaninge SOK661212
Inger LundSala OK9430516
Barbro MelvingerOK Enen10774
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK263335
Ethel NordLindebygdens OK25021
Ann-Margret PerssonGävle OK18802
Margareta SkoogValbo AIF25009
Gunborg WestinLeksands OK351880

H75 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Hans L AnderssonVästerbergslagens OL19030
Olle AnderssonIFK Mora OK42309
Torbjörn AtterbrandTierps SOK47358
Rolf BjärudVästerbergslagens OL262601
Kurt BoströmOK Linné7207651
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö10407
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2800374
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK9420223
Jan JohanssonIFK Hedemora OK888985
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Sören JohanssonSala OK9431024
Lars-B LarssonOK Tyr707580
Tor LindströmTumba-Mälarhöjden OK433396
Roland NordLindebygdens OK25020
Tryggve OttossonKorsnäs IF OK525004
Leif PerssonLjusdals OK9430511
Kurt SandströmSkutskärs OK10243
Torbjörn TirénHellas Orientering37589
Sven-Erik WidinOK Österåker42490
Stig ÖstKorsnäs IF OK38043

D80 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Inger Daniels-ÖstKorsnäs IF OK38750
Birgit HaglundOK Hedströmmen420038
Gun KrohnHudiksvalls OK36723
Asta SjöbergLindebygdens OK2065338

H80 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf AnderssonRimbo SOK7516043
John BerglundAlfta-Ösa OK13944
Rune CarlssonSundbybergs IK19416
Martin EngqvistUpsala IF209603
Lennart ErikssonOK Enen12532
Mats ErikssonSala OK9127391
Rolf KrohnHudiksvalls OK36721
Erik LindbergKorsnäs IF OK14926
Janne MånssonLeksands OK261564
Folke NyströmVästerbergslagens OL37094
Svante NyströmVästerbergslagens OL304982
Lars PerssonVäsby OK440052
Åke SundbergFagersta OK306991
Börje WestringGävle OK43808
Kurt ZanderVästerås SOK751005

D85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla BengtssonÅrsunda IF18765

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AhnlénOK Hammaren37201
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900

Annonser