Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Lämmeltåget

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Lämmeltåget
Arrangörsorganisation: Nässjö OK
Datum: söndag 26 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 73 anmälda lag.

Klass A (20)

NamnLaguppställning
Eksjö SOK 1
1Frida Lindén2075318
2Ruben Qwick343496
3Pelle Jakobsson2104174
4Agnes Djurstedt9030425
5Alva Hagelberg8060208
Eksjö SOK 2
1Tilda Hagelberg8040331
2Wilmer Rydestrand451786
3Alfred Lundbom451743
4Thea Nordin Abaji7031006
5Emma Lindén2075447
Eksjö SOK 3
1Vilmer Hagelberg8090728
2Elias Kilebrand2104035
3Tove Jakobsson21351
4Ella Persson1727087
5Julia Abaji7060114
FK Finn 1
1Hugo Martinsson9443922
2Fanny Carlsson418017
3Emmy Ellbring2104147
4Philip Martinsson433964
5Anton Karlsson451930
Gamleby OK 1
1Tove Vallerius8040601
2Tuva Östangård8050326
3Casper Björklund2112433
4Carl Öberg8160406
5Hanna Stalebrant2059968
Gamleby OK 2
1Hanna Öberg8040629
2Anja Svensson1453214
3Tyra Stalebrant2112445
4Isak Liljeholm8030306
5Vidar Pihl2801115
IK Hakarpspojkarna 1
1Tova Rangert7783709
2Pia Eliasson7639273
3Olof Hertin423245
4Isak Eskilsson8050627
5Erik Ling9005268
IK Hakarpspojkarna 2
1Emil Ling8070505
2Felix Frykfeldt7060707
3Sofia Öhlund18700
4Kalle Öhlund1396641
5Emma Olin9050814
IK Hakarpspojkarna 3
1Sandra Ling9050730
2Signe Eskilsson8070828
3Måns Sandahl7138777
4Oscar Olin9101918
5Minna Palm9060606
Jönköpings OK 1
1Olivia Grönkvist9030917
2Walter Blomqvist7579305
3Felix Svensson2801073
4Ida Rosjö9040921
5Mira Enell1791799
Nybro OK 1
1Molly Wirefeldt441095
2Alvin Jakobsson895300
3Hilda Hartwig Löhnert2139994
4Filip Gummesson433821
5Emilia Jakobsson29294
OK Bävern 1
1Hugo Hedström9050504
2Elsa Hall9080623
3Tindra Davidsson9994000
4Alice Hall9050510
5Emil Karlsson435254
OK Gränsen 1
1Viggo Wulff8297890
2Rasmus Sterner9102584
3Ida Karlsson2077566
4Tilda Sundkvist441627
5Hannes Holmberg8080120
OK Njudung 1
1Felicia Gustafsson345050
2Ellen Toll9619427
3Gustaf Karlsson2106056
4Oscar Hultgren8423070
5Alexander Gustafsson9415729
OK Norrvirdarna 1
1Erik Petersson Markus1081114
2Alma Erelt1090411
3Elsa Axelsson1100106
4Frida Ahl8646071
5Adam Aderlind2083802
OK Vivill 1
1Linus Bägeby443502
2Emma Isidorsson443511
3Elma Friberg443509
4Elias Thunberg443515
5Albin Samuelsson8040717
SOK Viljan 1
1Emma Rindstig451078
2Emil Kreutner2054903
3Amalia Erlandsson9672818
4Axel Eveborn7030109
5Theo Lövdahl2088526
SOK Viljan 2
1Vendela Sturek997036
2Klara Hultberg1050223
3Vilgot Tyrberg1080312
4Gustav Eveborn7171104
5Johan Hansson1906003
Växjö OK 1
1Lovisa Kroksmyr1484367
2Joar Andersson7907255
3Arvid Gustavsson2093619
4Maja Lindén451134
5Miranda Niklasson9070603
Växjö OK 2
1Wilma Kroksmyr1361375
2Linus Lindén2088549
3Anton Kroksmyr1110511
4Martina Niklasson9041121
5Ebba Ulvagården7050915

Klass B (25)

NamnLaguppställning
Anderstorps OK / Bredaryds SOK 1
1August Grahn2078271
2Hjalmar Hörnquist451860
3Filip Broling8051738
Eksjö SOK 1
1
2
3
FK Finn 1
1Albert Svensson1071001
2Lovisa Lexell2107518
3Lisa Johnsson1080419
Gamleby OK 1
1Albin Nilsson452394
2Theo Zaninotti1100329
3Molly Vallerius2112412
IF Hallby SOK 1
1Felix Blomberg433800
2Nike Blomberg433792
3Andrea Lundell8040621
Jönköpings OK 1
1Hilma Trofast787341
2Hannes Sonnerfjord2139006
3Vega Enell1311071
Jönköpings OK 2
1Vera Dahlberg8200811
2Lova Beijer451944
3Tage Möllerström8080128
Jönköpings OK 3
1Alfred Martinsson12413
2Alice Ullerteg2138860
3Måns Djärv1081017
Kalmar OK 1
1Elvira Skobe1015250
2Matilda Björneld2801217
3Linn Björneld2104231
Nässjö OK 1
1Moa Säleby2122075
2Agnes Kindgren2123577
3Linda Sahlin7960602
Nässjö OK 2
1Tuva Johansson2095452
2Telina Tiare1410855
3Smilla Lennartsson2075322
OK Bävern 1
1Elias Karlsson435257
2Rufus Hedström9000403
3Loviza Karlsson2041802
OK Gränsen 1
1Emil Sterner2077580
2Linus Holmberg8091110
3Aron Molander441637
OK Njudung 1
1Linus Norén2059141
2Felix Lind2106071
3Matti Johansson8170517
OK Njudung 2
1Gustaf Johansson2106053
2Rasmus Sander2106067
3Wilhelm Karmetun7760520
OK Njudung 3
1Evanna Johansson7060517
2Alvin Johansson2106075
3Wilhelm Karmetun7760520
OK Vivill 1
1Albin Thunberg443518
2Christoffer Svensson2077537
3Arvid Josefsson19693
OK Vivill 2
1Lea Friberg8350403
2Alvin Lönkvist2089048
3Elias Samuelsson8170925
SOK Aneby 1
1Maia Fagerström442368
2Isabella Stenberg341631
3Klara Johansson7080706
SOK Aneby 2
1
2
3
SOK Viljan 1
1Emil Wahlström2067101
2Alfred Tyrberg1050915
3Olle Erlandsson9979904
Sol Tranås 1
1Molly Brickarp19939
2Tilde Brickarp19942
3Emil Åslund9898988
Västerviks OK 1
1Hanna Schüllerqvist2135246
2Nora Stark2132773
3Lava-Li Sinai1012072
Västerviks OK 2
1Selma Söderström2132783
2David Matanovic1100107
3Arvid Stark1531827
Växjö OK 1
1Amanda Gustavsson2093275
2Malva Thitz2109256
3Hilda Lindén2079773

Klass C (28)

NamnLaguppställning
Bredaryds SOK 1
1Stina Nilsson2078229
2Maja Nylund2078205
3Astrid Grahn2078203
Burseryds IF / OK Vivill 2
1Elsa Bråhn2132198
2Sixten Thunberg443517
 Astrid Bråhn443516
3Klara Bråhn2147851
Eksjö SOK 1
1Axel Bogmark430177
2Piali Hedin2104007
3Thure Qwick Nilsson1801634
Eksjö SOK 2
1Truls Frohlund Hägg451701
2Love Göth204798
 
3Måns Persson451766
Eksjö SOK 3
12104034
2Alfred Jansson
3Ester Kilebrand2104039
IK Hakarpspojkarna 1
1Stina Elgh7609080
2Emil Olin14637
 Evelina Gomér44910
 Felix Sandahl7110421
3Jens Eliasson7609080
Jönköpings OK 1
1Agnes Olsson2138892
2Assar Rosén Thelin1100510
 Mollie Berglund2138868
 Amelie Fransson2138869
3Felicia Svensson7607300
Jönköpings OK 2
1Elin Forsén1232130
2Linnea Palmér2138895
 Linn Olsson2138877
 Ingrid Djärv2112519
3Signe Aronsson2138876
Jönköpings OK 3
1Hanna Palmér2138865
2Saga Grönkvist409287
 Amelie Wretling Clarin28074
3Alma Trofast8078010
Jönköpings OK 4
1Edith Palmér2138859
2Bo Möllerström208097
 Norah Blomqvist2112544
3Lovisa Dahlberg8201008
Jönköpings OK 5
1Carl Hult2138861
2Linnea Bäck2138884
 Axel Roos2138858
3Stella Beijer330881
Nässjö OK 1
1Malte Lax2132144
2Elise Johansson1410859
 Oliver Schill1410893
3Malte Stenhag2095123
OK Bävern 1
1Wilma Bardh435258
2Tilde Bardh204438
 Meja Ehrnborg204437
 Ebba Karlsson17684
3Stina Andersson17659
OK Bävern 2
1Liam Fjärrnäs17677
2Albin Ehrnborg17688
 Razmus Lundgren225339
 Alva Lundgren204436
3Hampus Karlsson2041833
OK Gränsen 1
1Victor Karlsson7210292
2Tilda Juvén12391
3Hedvig Orestig7210271
OK Njudung 1
1Axel Toll2106085
2Hilma Karlsson2059175
 Einar Antonio Garcia Rostedt2106062
3Annika Garcia Rostedt2106051
OK Njudung 2
1Oskar Sander2106057
2Oskar Toll2106070
3Hugo Bengtsson2106055
OK Norrvirdarna 1
1Albert Axelsson1108051
2Elisabet Eliasson2139763
 
3Leon Sjöholm1100309
OK Norrvirdarna 2
1Freya Skog2083825
2Oliver Petersson Markus1120206
 Stella Sjöholm1138209
3Erik Ahl1110602
OK Norrvirdarna 3
1Bertil Eliasson2139767
2Alma Aderlind2083884
3Emil Erelt1120905
OK Vivill 1
1Jonathan Sköld225760
2Oskar Sköld225774
 Milton Friberg2077541
3Emelie Sköld2077549
SOK Aneby 1
1
2
 
3
SOK Aneby 2
1
2
 
3
SOK Viljan 1
1Jonna Sarius Falk362455
2Matilda Svensson362436
3Wille Wahlström362438
SOK Viljan 2
1Folke Farebo362448
2Ida Hansson362453
3Ella Farebo362444
SOK Viljan 3
1Ester Löfqvist362450
2Inez Löfqvist362435
3Joni Sarius Falk362451
Sol Tranås 1
1Lisa Millestad19928
2Aron Lundqvist352437
 
3Agnes Lundqvist352426
Västerviks OK 1
1Elgot Sinai1100310
2Ida Schüllerqvist2135247
 Alice Matanovic1120813
3Selin Ibram2135244

Annonser

Mila