Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, natt, Hälsingland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, natt, Hälsingland
Arrangörsorganisation: Alfta-Ösa OK
Datum: fredag 24 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 69 anmälda deltagare.

D21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Natalia GemperleAlfta-Ösa OK8625709
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK1860901
Ylva KindlundhAlfta-Ösa OK890824
Katarina SvahnIFK Mora OK900722
Galina VinogradovaAlfta-Ösa OK9200044

H21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonSegersta OK1882740
Fredrik BromanAlfta-Ösa OK1881029
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK570513
Olov EricsonAlfta-Ösa OK901409
Stefan HedlundAlfta-Ösa OK36006
Björn KarlssonRehns BK29085
Peter KarsboAlfta-Ösa OK39826
Walter LagerhällRehns BK9200692
Marcus LundagårdsAlfta-Ösa OK13939
Erik LundhRehns BK1850927

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BjörsLjusdals OK7210165
Albin BlombergSegersta OK1418870
Adrian Hansson BångaAlfta-Ösa OK9031001
Elis SandbergAlfta-Ösa OK2075202

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elin LadängesAlfta-Ösa OK2075284
Leija MagnussonAlfta-Ösa OK2075242
Ella SandbergAlfta-Ösa OK2075226

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Oline HanssonAlfta-Ösa OK39812
Lydia PerssonAlfta-Ösa OK

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Linus HanssonAlfta-Ösa OK39822
Leo MagnussonAlfta-Ösa OK2075161

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna RydesäterRehns BK1190508
Linnea UnborgAlfta-Ösa OK7652583

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred LarssonAlfta-Ösa OK421213
Herman LarssonAlfta-Ösa OK446273
Marcus UnborgAlfta-Ösa OK7100519

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Heidi Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK2075105

H35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Robert BlomSöderhamns OK1820814
Claes JohanssonSöderhamns OK1426976
Joakim LarssonAlfta-Ösa OK421214
Carl LundinAlfta-Ösa OK259354
Jonas NyholmAlfta-Ösa OK2075218

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela RydesäterRehns BK1975201

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus UnborgAlfta-Ösa OK7679699

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK446233

H45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus JohanssonLjusdals OK2095277
Robert LadängesAlfta-Ösa OK446248
Peter RydesäterRehns BK1972310
Peter ÅkessonAlfta-Ösa OK8019768

D50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK1968063

H50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sveke JonssonOK Dellen2119606

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa KindlundhAlfta-Ösa OK610219

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar ForsgrenForsa OK402797
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Lennart WahlgrenRehns BK423460

H60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell BomanSöderhamns OK560405
Göran EngblomRehns BK448866
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Göran HedmanValbo AIF2095207
Nisse JohanssonRehns BK540319
Karl-Erik LindAlfta-Ösa OK205000
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Lennart WinbergHudiksvalls OK2800588

H65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Sven Bergström TrolinForsa OK450591
Lars EkengrenSöderhamns OK37656
Lars EngströmAlfta-Ösa OK39802
Olle NyholmAlfta-Ösa OK
Ingvar SöderqvistSöderhamns OK448477
Ivan SöderqvistLjusdals OK2107530

H70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Rune JonssonLjusdals OK451230
Hans OlevikEdsbyns OK42802
Inge PerssonOckelbo OK2059935
Lars-Ivar SvenssonRehns BK450092

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo RydesäterRehns BK1100715

Annonser