Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, stafett, Örebro län

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: DM, stafett, Örebro län
Arrangörsorganisationer: Laxå OK / Örebro Läns Orienteringsförbund
Datum: lördag 22 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 72 anmälda lag.

HD12 (13)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Axel Kylborn9060925
2Måns Dahlberg2087072
 Klara Isenström9100216
 Vilmer Sundeman25825
3Emma Lindkvist1080221
Almby IK 2
1Alvin Isenström9061018
2Elsa Carlberg2115572
 Annie Lindkvist1090918
 Elliot Runestav1110208
3Astrid Kraft2048684
Garphyttans IF 1
1Emelie Djerf417698
2Fabian Bergqvist449664
 Elin Doering8070917
 
3Axel Nilsson228028
Garphyttans IF 2
1
2
 
 
3
Hagaby GoIF Örebro 1
1Emil Kämmerling449403
2Tyra Gerdevåg449402
3Edwin Säker1220722
KFUM Örebro OK 1
1Ella Kruse7675057
2Simon Jonhed446096
 Sofia Halldin205065
 
3Henning Janegren2101539
KFUM Örebro OK 2
1Edvin Halldin448313
2Emma Segura446031
 Alva Nilsson2101743
 
3Julia Gustafsson9060713
KFUM Örebro OK 3
1Ted Nilsson2072746
2Melker Carlsson9672008
 
 
3Lisa Malm428914
KFUM Örebro OK 4
1Ludvig Kransholm448309
2Sanna Kallin4011
 Alma Carlsson17350
 
3Viktor Jonhed449039
Lindebygdens OK 1
1Oliver Arnesson435837
2Lovisa Thybeck8080805
3Axel Thybeck8070131
OK Milan 1
1Mio Eriksson2101524
2Edvin Lindh2101543
3Fabian Larsson2058762
OK Tisaren 1
1Philip Sjödin9102608
2Isak Larsson9102152
3Robin Helmersson1060520
OK Tylöskog 1
1Elsa Gustafsson600410
2Axel Gustafsson616469
3Viggo Holmberg8060929

D13-16 (4)

NamnLaguppställning
Garphyttans IF 1
1Signe Schagerström444761
2Nelly Mårtensson7207635
 Elin Sundvall Krüger8150203
3Anna Nilsson417695
Hagaby GoIF Örebro 1
1Ellen Andersson2095118
2Fia Andersson2095109
3Edith Fållsten2058845
KFUM Örebro OK 1
1Lovisa Gustafsson9020325
2Julia Berg7030304
 Johanna Berg450023
 Johanna Halldin264878
3Karin Lindgren8030425
OK Milan 1
1Sanna Sander888704
2Cecilia Eriksson302608
3Vilma Larsson2058761

D17 (8)

NamnLaguppställning
Hagaby GoIF Örebro 1
1Benita Månsson900608
2Amélie Wallenhammar13881
3Karin Persson880401
Hagaby GoIF Örebro 2
1Lovisa Falk919102
2Elin Vinblad870221
3Josefine Höög960607
Hagaby GoIF Örebro 3
1Linn Olsson860512
2Ida Hedlund38268
3Karin E Gustafsson920310
KFUM Örebro OK 1
1Anette Carlsson780630
2Sofie Yngström855855
3Kristin Jacobson830518
OK Milan 1
1Lisa Westerberg9890206
2Josefin Erlandsson7970101
3Saga Sander9802150
OK Milan 2
1Therese Korkeakoski27364
2Jessica Korkeakoski42982
3Josefine Ahlbäck540215
OK Tisaren 1
1Lovisa Persson822119
2Rebecka Nylin890403
3Nina Hallor8148895
OK Tisaren 2
1
2
3

D35 (4)

NamnLaguppställning
KFUM Örebro OK 2
1Charlotte Wahlström786708
2Elin Sundkvist Berg451149
KFUM Örebro OK 70
1Iva Fagré29746
2Lina Jonhed2089000
KFUM Örebro OK 80
1Johanna Nordström449540
2Linda Harlén962012
Lindebygdens OK 1
1Sofia Carlsson2065337
2Hanna Arnesson352082

D45 (4)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Anne Bodin640200
2Gunilla Sandström1960503
Hagaby GoIF Örebro 1
1Sofia Holmgren13891
2Kerstin Larsson43998
KFUM Örebro OK 1
1Malin Halldin1973807
2Jennie Brobakken1720226
OK Milan 1
1Ulrika Sander42887
2Ingela Pettersson2075443

D55 (3)

NamnLaguppställning
Hagaby GoIF Örebro 1
1Helena Pepa9630511
2Eva Oskarsson13831
Hagaby GoIF Örebro 2
1Eva Blomgren560909
2Birgitta Gustafsson590729
OK Tisaren 1
1Barbro Isaksson17306
2Britt-Marie Forsgren41704

H13-16 (5)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Karl Kylborn9040305
2Jonatan Kraft9030124
 Daniel Kraft9051027
3Sofie Franzén9020511
Almby IK 2
1Henrik Franzén9031215
2Johan Thuresson1226005
 Jonatan Green1222443
3Sofie Bodin9031009
Garphyttans IF 1
1Måns Bergqvist8050831
2Rasmus Doering450677
 
 
3David Mårtensson1470508
KFUM Örebro OK 1
1Hugo Örn9040914
2Olle Malm9050207
 Anton Kruse7933820
 
3Linus Malm7020610
OK Tisaren 1
1
2
3

H17 (10)

NamnLaguppställning
Hagaby GoIF Örebro 1
1Love Sintring940106
2Jakob Wallenhammar890304
3Martin Regborn920210
Hagaby GoIF Örebro 2
1Samuel Andersson998399
2Oskar Eklöf880922
3Sebastian Månsson501708
Hagaby GoIF Örebro 3
1Tobias Karlsson502910
2Andreas Yngström890201
3Johan Persson850515
KFUM Örebro OK 1
1Jonatan Gustafsson9991228
2Oskar Arlebo770611
3Jacob Eriksson9970417
KFUM Örebro OK 2
1Marcus Klasenius9010812
2Michael Reinhart791009
3Erik Harlén791114
KFUM Örebro OK 3
1Magnus Palm791020
2Erik Groth7410180
3Albin Arlebo446073
KFUM Örebro OK 4
1Per Sjögren791011
2Lars Jonhed16145
3Calle Olsson43551
OK Tisaren 1
1Filip Jacobsson8070706
2Erik Lindgren940226
3Daniel Attås8171215
OK Tisaren 2
1Erik Fernlund910727
2Magnus Persson741130
3Ivan Forsgren9860806
OK Tisaren 3
1Tomas Hallmén9701223
2
3

H35 (3)

NamnLaguppställning
KFUM Örebro OK 1
1Per Jonhed16131
2Jakob Berg740819
KFUM Örebro OK 2
1Daniel Stunz830914
2Martin Sedström800416
KFUM Örebro OK 3
1Örjan Vellet7206850
2Daniel Eriksson1211121

H45 (4)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Per Håstlund9731223
2Mickael Göransson8040720
Hagaby GoIF Örebro 1
1Mikael Andersson2095482
2Michael Wennblom710609
Lindebygdens OK 1
1Jonas Kling435836
2Patrik Thybeck2065364
OK Tisaren 1
1Jan Sjödin9720826
2Dan Larsson9730625

H55 (8)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Nils-Olof Bodin540216
2Henry Vestergård343564
Hagaby GoIF Örebro 1
1Hans Egefalk444681
2Jan Gustafsson560514
Lindebygdens OK 1
1Eddie Israelsson2065367
2Henrik Hallor626614
Lindebygdens OK 2
1Lage Jonsson2077378
2Bengt Wisén2065304
OK Milan 1
1Jan-Åke Israelsson245981
2Jan-Åke Stolt Karlsson1196009
OK Tisaren 1
1Nils Aronsson7630512
2Reinert Hallor600314
OK Tisaren 2
1Per Bjurström7816123
2Göran Attås17328
OK Tylöskog 1
1Jonas Karlsson610309
2Bo Gustafsson9600410

H65 (4)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Karl-Göran Wahlström9191509
2Per-Åke Hull519155
OK Milan 1
1Lars Östlin9530822
2Stefan Öberg2075499
OK Tisaren 1
1Mats Nylin521005
2Lars-Åke Wall443223
OK Tylöskog 1
1Stig Israelsson9410906
2Ingvar Halldin264869

H75 (2)

NamnLaguppställning
Lindebygdens OK 1
1Gert Ingvarsson435842
2Lars Ivan Carlsson2065306
Lindebygdens OK 2
1Asta Sjöberg2065338
2Roland Nord25020

Annonser