Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Storviks natt med DM, Gästrikland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Storviks natt med DM, Gästrikland
Arrangörsorganisation: Storviks IF
Datum: onsdag 15 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 200 anmälda deltagare.

D21 Elit (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emma BlixtOK Hammaren9910097
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8005300
Emma HållströmGävle OK9904150
Jonna JungåkerSundsvalls OK980414
Rebecka LindbergOK Roslagen790213

H21 Elit (23)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BjörklundOK Linné9940302
Erik BomanGävle OK931216
Philip CarlssonNyköpings OK8010814
Olov EricsonAlfta-Ösa OK901409
Staffan ErikssonStora Tuna OK741224
Anton ForsbergStora Tuna OK931302
Olle GrywenzOK Linné8075208
Fredrik HamreforsVästerås SOK9000319
Erik HanssonGävle OK1401340
Lasse JanssonGävle OK611129
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Björn LjunggrenOK Hammaren9740906
Erik MalmbergLinköpings OK930226
Benjamin NäslundSkogslöparna8010127
Carl NäslundVästerås SOK950715
Janne NäätänenSundsvalls OK8030771
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Joakim StåhlJärbo OK353038
Jesper SvenskStora Tuna OK980628
Isac von KrusenstiernaOK Kåre7980114
Emil ÅbergOK Kåre961029
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna990512
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819

D18 Elit (5)

NamnOrganisationBricknummer
Petrina CostermansJärla Orientering556678
Tindra JernströmAvesta OK8650823
Moa KarlssonStorviks IF9011126
Maja MörthLeksands OK9101538
Lotten SandénOK Södertörn2057340

H18 Elit (5)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas NäslundVästerås SOK562001
Daniel StåhlOK Hammaren27879
Noel WaldenfjordJärfälla OK652000
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK9021333
Johannes ÖhgrenOK Kåre551144

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla ErikssonGävle OK1891121
Elina Von KrusenstiernaOK Kåre951230

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Agnes MalmgrenOckelbo OK8021002
Linnea PerssonValbo AIF444754
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF2057272

H16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Isak BerggrenGävle OK442126
Karl GranathOK Kåre520030
Eric HallnerOckelbo OK9030717
Alfred LiljeströmGävle OK8442002
Christoffer LindgrenOK Kåre7962466
David MelinOK Rodhen9020205
Erik NilssonDalaportens OL1020502
Melker NordgrenOK Kåre9980401
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL7020108
Felix SilverGävle OK1577026
Rasmus SöderbergGävle OK1031219

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Ebba OttossonGävle OK9040827
Sara ÅbomGävle OK9040619

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elias DanielssonOK Hammaren7040324
Anton EngstrandStorviks IF9050611
Oskar EureniusOK Hammaren9040423
Axel HejdenbergGävle OK9051023
Loke HolmgrenOK Hammaren8040116
Alfred JeppssonOK Hammaren7050924
Hampus KarlssonOK Hammaren9050522
Viktor KarlssonStorviks IF437302
Vigor KjellmanStorviks IF452702
Edvin MäkinenOK Hammaren7140106
Lucas SöderbergGävle OK1050919

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Nilla EnquistOK Hammaren1070211
Ebba FlodmanOK Hammaren9960306
Svea ForsslundGävle OK2115544
Tess StrandOK Hammaren2123599
Linnéa WestlinValbo AIF229692

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Max AlfredssonGävle OK2087330
Morgan AlfredssonGävle OK2087333
Gustav LjunggrenOK Hammaren9060517
Leo WikströmOK Hammaren9060306

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Iris WikströmOK Hammaren1090504

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav LindbergOK Roslagen1080724
Gustav MattssonValbo AIF402791

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan SöderbergGävle OK1800208
Peter ViréhnAvesta OK652655

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lena BernhardssonÅrsunda IF47496
Jenny JohanssonValbo AIF8051221

H40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Fredrik GranathSvärdsjö SOK19099
Richard HejdenbergGävle OK552310
Nicolas LavigneGävle OK9770127
Patrik SvedbergGävle OK9760203

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BerggrenGävle OK442137
Ingela ErikssonGävle OK18820
Anna-Karin LövgrenAvesta OK43121
Ulrika SilverGävle OK1700615
Maria StrömbergAvesta OK214376
Marie ÅsbergOK Hedströmmen445518

H45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus FlodmanOK Hammaren1399786
Fredrik MäkinenOK Hammaren343793
Mikael PerssonGävle OK28400
Tobias StenälvValbo AIF2066509
Stefan StridValbo AIF444771
Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK1166997

D50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Monica BomanGävle OK353865
Elisabet EnmarkGävle OK205412
Laila IngelssonOK Hammaren259575
Lena LarssonSala OK9571015
Ann LyrbergValbo AIF306061
Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK1968063

H50 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Jan AnderssonOK Hammaren8287220
Johan AnderssonValbo AIF25008
Thomas AnderssonDalaportens OL670815
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK681112
Jonas HolmgrenOK Hammaren9660125
Thomas IvarssonOK Hammaren37615
Ola JernströmAvesta OK8118118
Lars KarlssonValbo AIF651105
Joakim NilssonStora Skedvi IK SOFF44494
Anders L OlssonGävle OK661229
Patrik OttossonGävle OK661122
Sven PerssonÅrsunda IF355960
Ulf K. RaskIFK Mora OK640223
Ola TorstenssonVästerås SOK9640309

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ylva GrapeDalaportens OL501847
Karina LangerakJärfälla OK342742

H55 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Mats AronssonBromma-Vällingby SOK2059169
Mikael BacklundDalaportens OL621404
Jan-Olov BergmanVästerås SOK8000800
Carl BymanVästerås SOK9630202
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Mats JönssonKorsnäs IF OK9610407
Lennarth KarlssonValbo AIF2066519
Mats KarlssonOK Ödmården41611
Klas LindgrenVästerås SOK9621015
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Thomas NilssonStora Tuna OK14832
Per SundströmVästerås SOK9630310
Johan TryggIFK Mora OK12613
Erik WadmanIFK Mora OK600518
Bosse WiggeDomnarvets GOIF47095
Roger ÅsbergOK Hedströmmen7413951

H60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell BomanSöderhamns OK560405
Göran EngblomRehns BK448866
Ulf ErikssonStora Tuna OK14846
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Ola HedinOK Hammaren259583
Göran HedmanValbo AIF2095207
Arne HolmerIFK Mora OK9540901
Per-Olov JemtOK Hammaren42995
Nisse JohanssonRehns BK540319
Lars LandströmLånghundra IF660331
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Mats LundbergDalaportens OL902905
Göran LyrbergValbo AIF214332
Johnny NilssonStora Skedvi IK SOFF44495
Christer SegerquistGävle OK2078257
Per-Olov SjöströmVästerås SOK7582152
Lennart WinbergHudiksvalls OK2800588

H65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Mats HemströmGävle OK18840
Sten-Åke HolmbergSala OK1392398
Jan JohanssonIF Thor449765
Curt JonassonSkutskärs OK1511115
Göran LarssonSala OK8636984
Lennart LundgrenAvesta OK918949
Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9520915
Ulf RadlerJärfälla OK27597
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL9530729
Olov SöderqvistDalaportens OL1357924
Anders Stefan VestlundOK Kåre402026

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK7450328
Owe EdströmKovlands IF889203
Per ElfströmÅrsunda IF18785
Gunnar EricssonGävle OK37611
Leif ErikssonHeby AIF403103
Sven-Erik KempeOK Hammaren38436
Mats MårtenssonStora Tuna OK14892
Göran NilssonValbo AIF427766
Inge PerssonOckelbo OK2059935
Benny RendalenKorsnäs IF OK902968
Ingvar SvenssonBjursås OK661124
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177

H75 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Sören JohanssonSala OK9431024
Erik KardellNjurunda OK439415
Tor LindströmTumba-Mälarhöjden OK433396
Tryggve OttossonKorsnäs IF OK525004
Thord RådbergOK Roslagen253786
Bo SundénKarlsbyhedens OK2068901
Torbjörn TirénHellas Orientering37589
Stig ÖstKorsnäs IF OK38043

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Maria EnquistOK Hammaren1428393
Lars-Erik LiljeströmGävle OK449332
Per-Olov StrandOK Hammaren2123442
Ann-Sofie TäckOK Hammaren9730921

Öppen motion 7 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BengtssonSala OK225365
Lars LundénAvesta OK8102771
Sara RudhAvesta OK341994
Rasmus TäckOK Hammaren9000325

Annonser