Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till MtbO, DM, medel, Värmland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: MtbO, DM, medel, Värmland
Arrangörsorganisation: Kristinehamns OK
Datum: söndag 17 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 66 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elin LundkvistOK Tyr1900401
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK711005
Helena SvenssonFK Herkules9967515

H21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Waldemar AnderssonLånghundra IF9980107
Lars-Håkan BengtssonOK Tyr720116
Peter CarlbergKils OK2058203
Erik ErikssonOK Älgen747272
Steven HaleOK Kåre260618
Thomas JanssonGarphyttans IF1964610
Oskar JohanssonVästvärmlands OK8245892
Johan LövgrenDegerfors OK9860311
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emil GranathIF Hallby SOK8200303

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie ForslundKristinehamns OK354375

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Isak HolmgårdKils OK1050604
Anton KarlssonFK Finn451930

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Felix LindOK Tyr8060905
Adam StråleOK Tyr8060412
Albin SvenssonFK Herkules7428685

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Joel HolmgårdKils OK9080305

D40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Eva-Lisa AnderssonOK Tyr
Maria DåverhögVästvärmlands OK8047971
Anna ErikssonOK Älgen747284
Charlotte FlansbjerOK Djerf9710521
Kristin JohanssonVästvärmlands OK8037839
Linn NilssonOK Tyr1972326
Marie-louise PerssonFK Herkules38609
Linda SiggessonOK Tyr7761016

H40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Per BoströmSkattkärrs SOK2062751
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Matias JonssonSkattkärrs SOK991126
Anders KnutssonLinköpings OK7407046
Mikael LindOK Tyr9200686
Ulf MellerdalKils OK418040
Magnus StråleOK Tyr260641
Mikael SvenssonFK Herkules1447484
Stefan WennbergSkattkärrs SOK8053056

D50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlfredssonOK Tyr8070466
Annika HaleOK Kåre260617
Tone HollowellOK Tyr611126
Ann-Sofie HultsvedOK Tyr260626
Lena JanssonGarphyttans IF7590626
Eva KappelOK Tyr1170465
Lottie LindOK Tyr8069788
Karin MoodhOK Tyr260660

H50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Robert AmbjörnssonOK Tyr9946787
Lars AnderssonOK Tyr260628
Örjan BeckiusOK Tyr8050263
Jens BeironSkattkärrs SOK405453
Anders ForsbergOK Tyr8287493
Johan GranathIF Hallby SOK8170567
Thomas HollowellOK Tyr611121
Anders JohanssonVästvärmlands OK8628700
Hans KööhlerTrollhättans SOK9630618
Kent LindgrenOK Tisaren430072
Sören PerssonOK Tyr1965120
Anders PetterssonStigsökarna26362

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Radka KühnelTrollhättans SOK9878956

H60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Esbjörn AndrénKvarnsvedens GOIF OK8130150
Jan-Olof BäckOK Djerf9581002
Åke KappelOK Tyr7570103
HÅKAN NISULASK Örnen226674
Christer NälemarkOK Djerf1213712

H70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil KonradsonIK Omega2091185

Öppen Medel/svår (2)

NamnOrganisationBricknummer
Markus HultsvedOK Tyr260627
Maria MarinopoulouUmara SC9999794

Annonser