Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Mila Stockholm by Night, #3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Mila Stockholm by Night, #3
Arrangörsorganisation: Attunda OK
Datum: onsdag 10 januari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 193 anmälda deltagare.

Herrar (47)

NamnOrganisationBricknummer
Markus AdolfssonTullinge SK9120483
Niklas AldénOK Linné9972932
Emil AnderssonTullinge SK8040495
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Josh BeechEspoon Suunta955556
David BejbomJärla Orientering9860224
Erik BerzellJärla Orientering9950503
Love BerzellOK Ravinen920601
Oscar BjörckJärla Orientering9930812
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK991919
Andreas HallIFK Lidingö SOK7207446
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna961023
Anders HedmanSnättringe SK7801217
Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK2063876
Johan HöijOK Linné999983
Victor ImarkTullinge SK801122
Dmitrii IurevOK Södertörn8629218
Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK9871010
Robert JohanssonTäby OK791302
Morgan KarlssonSundbybergs IK2050715
Jesper LagerbergOK Södertörn970413
Jesper LidmarSnättringe SK7561783
Johan LindqvistTäby OK8140673
David LingforsOK Linné644644
Mårten LundqvistSundbybergs IK553545
Oskar MalmbergIFK Umeå830524
Aleksandr ManoilovJärfälla OK9101815
Markus MartinelleSöders-Tyresö9084193
Halvor Eid NielsenÄrla IF9890227
Jere PajunenIFK Lidingö SOK9161086
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK930807
Henrik PerssonTullinge SK948834
Márk PorgányiOK Södertörn1396123
Håkan RolfssonSkarpnäcks OL630523
Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK8040788
Jens RönnolsJärla Orientering950895
Victor SadaranganiJärla Orientering1409856
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Ruairi ShortOK Linné8100689
Anton SilierJärfälla OK8010415
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK8491029
Göran ThimbergSöders-Tyresö2048775
Mats TroengOK Linné780711
Ulf TroengOK Linné840104
Oscar VångellÄrla IF8090301

Pöbel (87)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias AbrahamssonSundbybergs IK9001203
Albin AnderssonOK Ravinen615141
Erik AnderssonOK Österåker501796
Jesper AnderssonSnättringe SK950601
Björn AxelssonTullinge SK660204
Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK450213
Harald BauerIFK Lidingö SOK421897
Erik BerggrenTullinge SK253657
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK2077350
Mats BernSnättringe SK438689
Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK895428
Henrik BodingIFK Lidingö SOK2048779
Petter BodingIFK Lidingö SOK2067129
Jorrit BoekelCentrum OK2115454
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK640315
Per DambergIFK Lidingö SOK2062085
Göran EklundSkarpnäcks OL7601215
Nils EklöwOK Södertörn990500
Allan EverumStockholm Multisport Klubb7611301
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Jakob Gadefors-NauHaninge SOK9822709
Isak GeliusSnättringe SK7174850
Jan GlevénJärla Orientering9654433
Michael GranqvistOK Ravinen41792
Asbjörn GrøvlenJärfälla OK9690122
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Hampus HatlenTullinge SK2060701
Jörgen HectorSnättringe SK951116
Mattias HolmbergCentrum OK440061
Jonas HolmgrenVästerbergslagens OL7720728
Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK2081952
Mattias KallhaugeSnättringe SK1041200
Per KallhaugeSnättringe SK711122
Moa KjellstrandCentrum OK2107262
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK7000619
Peter LandénGustavsbergs OK2063815
Benjamin LangerakJärfälla OK670086
Per LembreJärla Orientering2066563
Johan LidmarSnättringe SK439403
Pär LiljaIFK Lidingö SOK7720406
Christian LindhSundbybergs IK9990929
Jan LindhSundbybergs IK451041
Anders LindkvistBromma-Vällingby SOK28457
Juha LoenbergSkarpnäcks OL40905
Stefan LundOK Linné620799
Henrik LundgrenCentrum OK9873333
Fredrik MorastHaninge SOK1220177
Henrik MorastHaninge SOK7009060
Janne NilssonCentrum OK9620531
Martin NilssonSnättringe SK960930
Gustav NirvinHaninge SOK8001120
Ronny NordgrenSundbybergs IK8131012
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Stefan NorinSöders-Tyresö7207724
Hans OlsénSundbybergs IK19469
Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK2078091
Magnus RajanIFK Lidingö SOK2025178
Michael ReforsJärla Orientering910422
Björn RegerSöders-Tyresö2089170
Thierry ReignierJärfälla OK2089135
Daniel RejmentOK Linné8110305
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK8388704
Piero SannicolòTullinge SK7206828
Ludvig SigrandOK Södertörn8020719
Martin SigrandOK Södertörn9710111
Frank SteinerJärfälla OK7001856
Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK2083842
Marcus SteneboAttunda OK448450
Jan StridhSkogsluffarnas OK450617
Stefan SundeliusJärfälla OK2057226
Hans SundqvistTullinge SK778100
Mikael SundqvistTullinge SK8630896
Hannes SvahnOK Ravinen9990108
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK2078251
Niklas SvenssonJärfälla OK9123766
Samuel SvenssonCentrum OK27108
Matz TapperBromma-Vällingby SOK36435
Hans TarandiIFK Lidingö SOK580924
Per WesterlundSkogsluffarnas OK417397
Eskil WidehagSundbybergs IK8030602
Erik ViklundRånäs OK9730425
Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö8000650
John WolgastSnättringe SK9555561
Per WolgastSnättringe SK9555560
Mattias ÅgrenCentrum OK820319
Patrik ÄppelgranSnättringe SK43939

Damer (22)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AhlquistJärla Orientering2089156
Lisa AnderssonÄrla IF920744
Anna BachmanIFK Lidingö SOK8130590
Louise BeechOK Södertörn910206
Annika BillstamOK Linné1406193
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK890426
Emma HagrotTäby OK9980121
Alice HugossonIFK Lidingö SOK8000094
Elsa JanssonJärla Orientering7880729
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK8270427
Vilma KarlssonSnättringe SK990417
Signe KlintingJärla Orientering504532
Hanna LagerbergOK Södertörn500531
Tove LagerbergOK Södertörn940122
Susen LöschÄrla IF500293
Katarina NorrbyOK Södertörn9201445
Kristin OlovssonOK Linné950604
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Lisa RönnolsOK Linné901207
Catherine TaylorOK Södertörn8908110
Susanna TervoIFK Lidingö SOK8170185

Pöbelina (37)

NamnOrganisationBricknummer
Frida ArnessonSkarpnäcks OL9139575
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL2089370
Margareta BerghSkarpnäcks OL9868671
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Kajsa BogrenSundbybergs IK7020226
Cina BroquistIFK Lidingö SOK2101630
Ella BroquistIFK Lidingö SOK2093284
Anna CurtiusJärla Orientering264893
Agnes DambergIFK Lidingö SOK2058165
Agnes EdgrenSkarpnäcks OL1470457
Åsa EdgrenSkarpnäcks OL2800372
Maria EdvardssonJärfälla OK442085
Sofia EdvardssonJärfälla OK624020
Amanda GranqvistOK Ravinen1030414
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Monica HatlenTullinge SK650324
Cecilia HectorSnättringe SK8031004
Sanna HedbergOK Södertörn9020925
Sara HektorJärla Orientering686688
Mia HillerhagIFK Lidingö SOK2066583
Sara JonassonCentrum OK800241
Regina KellyOK Linné782474
Mia LiljaIFK Lidingö SOK7670204
Matilda LindhSundbybergs IK9990603
Åsa LindhSundbybergs IK451040
Lovisa ModighIFK Lidingö SOK450756
Louise NilssonJärfälla OK7071257
Amelie RajanIFK Lidingö SOK2025182
Vera RolfssonSkarpnäcks OL845585
My RönnolsTäby OK551226
Anna-Karin SundqvistTullinge SK8630840
Elin SundqvistTullinge SK8080991
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK2121990
Sussie TistadIFK Lidingö SOK15172
Anneli WendeliusIFK Lidingö SOK450838
Jennifer WendeliusIFK Lidingö SOK227336
Elin WolgastSnättringe SK351202

Annonser