Anmälda deltagare till AdventOrient etapp 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: AdventOrient etapp 3
Arrangörsorganisation: OK Silva
Datum: söndag 10 december 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 184 anmälda deltagare.

D21 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Evelina EkelundMalmö OK9993333
Åsa EricssonLunds OK9670506
Emmy HelmerssonHässleholms OK9990501
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Hanna Kryh ÖbergMalmö OK9830304
Selma LarssonLunds OK7030731
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Pia OlssonOK Pan-Kristianstad234922
Sabina OlssonOK Pan-Kristianstad13792
Hannah PetersonOK Torfinn355949
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Christina SternerTockarps IK7630502
Moa WallenborgOK Kontinent450714
Susanne WallenborgOK Kontinent699331

H21 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus AnderbergMalmö OK2089040
Per-Erik BengtssonLunds OK9590717
Anders EricssonLunds OK9690311
Christian GlantzAndrarums IF240955
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Anders HeydenLunds OK9650505
Martin HeydenLunds OK9921121
Fredrik Kryh ÖbergMalmö OK9101721
Mikael NilssonLunds OK740474
Bengt OlssonEslövs FK630912
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Mats RanbroHelsingborgs SOK7004140
Emanuel StridOK Torfinn9101404
Johan SvärdLunds OK9760415
Per WarfvingeLunds OK434139
Martin WendtLunds OK860801
Lukas WittenbecherLunds OK2104001
Göran von RosenMalmö OK7940940

D13 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Ida BenattiSkåneslättens OL1050128
Linnéa BjärbyFrosta OK27904
Saga ChristensenSkåneslättens OL353082
Felicia PerssonHelsingborgs SOK9080319
Ebba RanbroHelsingborgs SOK217282
My WallenborgOK Kontinent42606
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Clara EhrnbornAndrarums IF9140907
Agnes LindblomMalmö OK9020728

D40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BjärbyFrosta OK421160
Jeanette HenningssonLunds OK1406438
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Maria LenningSkåneslättens OL209018
Lotta LinseforsLunds OK29647
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Malin MalmbergMalmö OK7690819
Kerstin OlssonEslövs FK306692
Louise PihlOK Pan-Kristianstad21058
Linda WesterlundFrosta OK421194
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531

D55 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Gunvor ArbinAnnebergs GIF448640
Tina HagårdRävetofta OK601224
Margareta KristenssonMalmö OK27599
Kristina LandgrenMalmö OK511011
Barbro LiljequistOK Älme17724
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Lena NielsenHelsingborgs SOK17937
Anita OlssonOK Silva438147
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Ann-Kristin SjöströmLunds OK610330
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Eva TykessonRävetofta OK9070530
Eva WildmarkFK Boken304871

H13 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hannes DahlbergSkåneslättens OL1418157
Atle KulstadSkåneslättens OL7080221
Elias PerssonHelsingborgs SOK1061227

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred AhltinMalmö OK887876
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Pontus ThuressonSkåneslättens OL7721003
Hampus ÅgrenLunds OK340691

H40 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Staffan AhltinMalmö OK2083837
Ola AndertoftMarkaryds FK650610
Peter BengtslinLunds OK760629
Edo DrenthHelsingborgs SOK449106
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Marcus HenningssonLunds OK2059996
Mats HildingssonLunds OK7207721
Christian JohanssonHelsingborgs SOK1416201
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL641207
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Linus MalmstenMalmö OK9770826
Christer NilssonLunds OK10281
Johan SanderSkåneslättens OL9101727
Mats SjöbergFrosta OK421184
Robert TiensuuOK Silva7440980
Magnus WallenborgOK Kontinent42609
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK9030463

H55 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Patrick AdlercreutzLunds OK449959
Jörgen AnderssonMalmö OK330841
Stefan ArbinAnnebergs GIF448629
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Richard BengtssonLunds OK451069
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Christer EngmanLunds OK41488
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Bengt HanssonAndrarums IF511230
Kaare HanssonMalmö OK433494
Tommy HeldFK Åsen9818252
Stig JohanssonHelsingborgs SOK510104
Leif KarlssonFrosta OK27905
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Göran LiljequistOK Älme520310
Claes LinseforsLunds OK37832
Ulf MinörLunds OK8100200
Gert NilssonLunds OK12167
Lars-Göran NilssonMalmö OK303446
Rolf NilssonFrosta OK27919
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Sven-Erik PerssonFrosta OK27906
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Gert PetterssonLunds OK8443322
Sten SegerslättSkåneslättens OL9570119
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722

H70 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Roland AkselssonLunds OK41484
Tor-Eve BengtssonHelsingborgs SOK408856
Håkan BrostMalmö OK444060
Bo BülowMalmö OK17490
Sven-Erik ForsellOK Silva9664311
Bo GlantzAndrarums IF240945
Allan HammarOK Kompassen16190
Benny JohanssonMalmö OK30455
Sten Åke KvistIS Kullen259440
Stig LarssonRävetofta OK208228
Kjell LindauOK Kompassen33722
Bengt LundhHelsingborgs SOK17934
Johnny MalmgrenHjärnarps OL9430124
Håkan NilssonMalmö OK511010
Bertil OlofssonAndrarums IF240952
Jan-Evert OlssonAndrarums IF12343
Inge PerssonFK Boken2107546
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Leif SandgrenFrosta OK671202
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Ingemar SvenssonLunds OK9127172
Lars Åke SvenssonMalmö OK256384
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Sven ThelanderssonLunds OK41894
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071

ÖM Kort (10)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander BjärbyFrosta OK421182
André BjärbyFrosta OK28778
Anette BohmanHjärnarps OL15355
Anna BondesonLunds OK7020145
Kerstin GlantzAndrarums IF240944
Sonja HammarOK Kompassen2052700
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Margareta HeldFK Åsen9639108
Arvid JohanssonHelsingborgs SOK26440
Malin Sangberg MinörLunds OK29636

ÖM Medel (5)

NamnOrganisationBricknummer
Per GersneOK Silva2051802
Anna LindqvistOK Stigen421789
Caroline LindulfSkåneslättens OL2123542
Veronika NesverovaLunds OK2104044
Elin TiensuuOK Silva448541

ÖM Lång (7)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik ArbinAnnebergs GIF27732
Magnus LindeRävetofta OK2111083
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF741028
Dan SjöholmOK Pan-Kristianstad300924
Mikael SöderströmOK Stigen355971
Matti ÅgrenLunds OK340650
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK9670715

D70 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Britt Forsell PirozziOK Silva554310
Gun HanssonYstads OK450325
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Torill SvendsenFrosta OK25270

Barn (7)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BengtslinLunds OK18986
Isak GustafssonLunds OK1210809
Nora LindeSkåneslättens OL2111097
Vilgot LindeSkåneslättens OL263062
Linnea LindulfSkåneslättens OL2107130
Erik TiensuuOK Silva
Hannah TiensuuOK Silva440980

Annonser