Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till AdventOrient etapp 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: AdventOrient etapp 4
Arrangörsorganisation: OK Silva
Datum: söndag 17 december 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 169 anmälda deltagare.

D21 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Evelina EkelundMalmö OK9993333
Selma LarssonLunds OK7030731
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Emma LindbergEslövs FK1890224
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Pia OlssonOK Pan-Kristianstad234922
Hannah PetersonOK Torfinn355949
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Christina SternerTockarps IK7630502

H21 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus AnderbergMalmö OK2089040
Petra EklundLunds OK8006157
Felix GustafssonLunds OK7030912
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken970315
Daniel HellbergLunds OK7205946
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Daniel LindbergEslövs FK1840504
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Johanna Matsdotter AhlgrenLunds OK7830412
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Mikael NilssonLunds OK740474
Bengt OlssonEslövs FK630912
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Mathias PerssonHelsingborgs SOK24537
Erik SchultzLunds OK860611
Emanuel StridOK Torfinn9101404
Johan SvärdLunds OK9760415
Martin WendtLunds OK860801

D13 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Ida BenattiSkåneslättens OL1050128
Felicia PerssonHelsingborgs SOK760417
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna GersneSkåneslättens OL2078609
Agnes LindblomMalmö OK9020728

D40 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Eva-Lotta BengtslinLunds OK770407
Jeanette HenningssonLunds OK1406438
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Maria LenningSkåneslättens OL209018
Lotta LinseforsLunds OK29647
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Malin MalmbergMalmö OK7690819
Kerstin OlssonEslövs FK306692
Gunilla PerssonMalmö OK37933
Ing-Britt SwedenborgLunds OK630829
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531

D55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Gunvor ArbinAnnebergs GIF448640
Tina HagårdRävetofta OK601224
Margareta KristenssonMalmö OK27599
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Christina NilssonAndrarums IF256340
Anita OlssonOK Silva438147
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Ann-Kristin SjöströmLunds OK610330
Eva TykessonRävetofta OK9070530
Eva WildmarkFK Boken304871

H13 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor AhltinMalmö OK256858
Hannes DahlbergSkåneslättens OL1418157
Atle KulstadSkåneslättens OL7080221
Elias PerssonHelsingborgs SOK1061227
Edvin SanderSkåneslättens OL1060316
Valter SanderSkåneslättens OL1080929

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred AhltinMalmö OK887876
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Pontus ThuressonSkåneslättens OL7721003

H40 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlströmHelsingborgs SOK9680405
Staffan AhltinMalmö OK2083837
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Edo DrenthHelsingborgs SOK449106
Marcus HenningssonLunds OK2059996
Mats HildingssonLunds OK7207721
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL641207
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Linus MalmstenMalmö OK9770826
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Anders NilssonMalmö OK241743
Christer NilssonLunds OK10281
Johan SanderSkåneslättens OL9101727
Mats SjöbergFrosta OK421184
Jens SörvikLunds OK8409307
Magnus ThuressonSkåneslättens OL7721002
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK9030463

H55 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Patrick AdlercreutzLunds OK449959
Jörgen AnderssonMalmö OK330841
Stefan ArbinAnnebergs GIF448629
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Richard BengtssonLunds OK451069
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Christer EngmanLunds OK41488
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Bengt HanssonAndrarums IF511230
Kaare HanssonMalmö OK433494
Urban JanssonLunds OK2119892
Lars JohanssonMalmö OK29686
Stig JohanssonHelsingborgs SOK510104
Leif KarlssonFrosta OK27905
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Claes LinseforsLunds OK37832
Ulf MinörLunds OK8100200
Gert NilssonLunds OK12167
Lars-Göran NilssonMalmö OK303446
Rolf NilssonFrosta OK27919
Rolf NilssonAndrarums IF12339
Stefan NilssonStigmännen Karlshamns OK9901991
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Sven-Erik PerssonFrosta OK27906
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Gert PetterssonLunds OK8443322
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722
Kyrre ThalbergLunds OK570913

H70 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Roland AkselssonLunds OK41484
Tor-Eve BengtssonHelsingborgs SOK408856
Håkan BrostMalmö OK444060
Bo BülowMalmö OK17490
Sven-Erik ForsellOK Silva9664311
Claes-Göran GrenMalmö OK1066066
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Allan HammarOK Kompassen16190
Håkan JonssonOK Silva16078
Stig LarssonRävetofta OK208228
Kjell LindauOK Kompassen33722
Bengt LundhHelsingborgs SOK17934
Håkan NilssonMalmö OK511010
Bertil OlofssonAndrarums IF240952
Inge PerssonFK Boken2107546
Nils PerssonIS Skanne208222
Leif SandgrenFrosta OK671202
Lars Åke SvenssonMalmö OK256384
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Sven ThelanderssonLunds OK41894
Ingemar TuressonMalmö OK443701
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071

ÖM Kort (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anette BohmanHjärnarps OL15355
Kerstin GlantzAndrarums IF240944
Sonja HammarOK Kompassen2052700
Hanna MorénHjärnarps OL1060118
Malin Sangberg MinörLunds OK29636
Rikard SwedenborgLunds OK610511

ÖM Medel (8)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AlbinssonHjärnarps OL7051225
Erik AlbinssonHjärnarps OL7030322
Marie AlbinssonHjärnarps OL1700626
Per GersneOK Silva2051802
Lotta GyllenstenSkåneslättens OL245825
Anna LindqvistOK Stigen421789
David MorénHjärnarps OL1040903
Lotta MorénHjärnarps OL1720423

ÖM Lång (9)

NamnOrganisationBricknummer
Tom DahlbergSkåneslättens OL2109358
Jenny GustafssonLunds OK342460
Dan SjöholmOK Pan-Kristianstad300924
Mårten SpanneMalmö OK
Mikael SöderströmOK Stigen355971
Hampus ÅgrenLunds OK340691
Jesper ÅgrenLunds OK970970
Matti ÅgrenLunds OK340650
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK9670715

D70 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Britt Forsell PirozziOK Silva554310
Gun HanssonYstads OK450325
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Laila PerssonIS Skanne36166

Annonser