Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till MtbO, Leksands orienteringssöndag

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: MtbO, Leksands orienteringssöndag
Arrangörsorganisation: Leksands OK
Datum: söndag 5 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 93 anmälda deltagare.

H21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF OK8237799
Henrik LundgrenCentrum OK9873333
Jonn Are MyhrenIFK Lidingö SOK790703
Joakim SkärlénHaninge SOK8042997
Felix TidermanSöders-Tyresö8438683

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Maja BergqvistKorsnäs IF OK1127615
Emma EliassonDomnarvets GOIF7030801
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK1071003

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper BergDomnarvets GOIF442079
Adrian Hansson BångaAlfta-Ösa OK9031001
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK530923
Klockar-Eskil NääsLeksands OK8031230

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Irma BergDomnarvets GOIF442043
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Moa BirkebækStora Tuna OK9050726
Ellen FunkeLeksands OK8177177
Sanna HörnellDomnarvets GOIF2062020
Elsa KaipeOK Kåre1051003
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK550530
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid ErikssonNorbergs OK2104104
Axel ErikssonStora Tuna OK1051206
Anton ForsHJS-Vansbro OK431473
Rasmus HedarOK Tor7050818
Viktor NorbergStora Tuna OK9041026
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK2075476

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alice FunkeLeksands OK7080611

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Elias HörnellDomnarvets GOIF2062012
Albin SvenssonFK Herkules7428685
Filip ÅkärbjärIFK Mora OK2093290

D40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna EdbäckOK Kåre2106195
Marie-Louise KaipeOK Kåre451880
Linda LönnebergTäby OK30052
Ulrika NolåkersKvarnsvedens GOIF OK8006965
Marie-louise PerssonFK Herkules38609

H40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AlbinssonIFK Enskede680506
Tomas AlbinssonOK Österåker8388888
Magnus EliassonDomnarvets GOIF721119
Ola ErikssonKvarnsvedens GOIF OK450715
Staffan ErikssonStora Tuna OK741224
Mats HörnellDomnarvets GOIF7761022
Anders JanssonGrycksbo IF OK8303785
Mikael NolåkersKvarnsvedens GOIF OK711270
Björn NorbergStora Tuna OK760112
Ronnie PetterssonHaninge SOK9700808
Mikael SvenssonFK Herkules1447484

D50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth CelanderKristinehamns OK7590302
Maria EmanuelssonDomnarvets GOIF1110411
Annika EngströmOK Kåre950519
Marie HedarOK Tor7671221
Ragnhild SvensVästerbergslagens OL2075209
Susanne WelénKöping-Kolsva OK8006205

H50 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BergDomnarvets GOIF402008
Leif CelanderKristinehamns OK7600606
Kjell EmanuelssonDomnarvets GOIF590123
Dan ErikssonKvarnsvedens GOIF OK42952
Per ErikssonKvarnsvedens GOIF OK263703
Jonas HolmgrenOK Hammaren9660125
Mats JohanssonIFK Mora OK9555533
Stefan KillbergKvarnsvedens GOIF OK7620819
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Hans KööhlerTrollhättans SOK9630618
Per LeidevallDomnarvets GOIF8196304
David NolåkersKvarnsvedens GOIF OK8007170
Anders SundellStockholm Multisport Klubb2048645
Anders ThorstenssonLjusdals OK29606
Patrik TidermanSöders-Tyresö8209562
Pär WestbladOK Ravinen918979

D60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Radka KühnelTrollhättans SOK9878956
My RönnolsTäby OK551226

H60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Gunnar AndénSödertälje-Nykvarn OF28470
Sten GranathTjällmo-Godegårds OK8103202
Mats GustafssonMalungs OK Skogsmårdarna302208
Mats GärlingStjärnhovs OK 651510115
Torbjörn LarssonStora Tuna OK355506
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Rune NolåkersKvarnsvedens GOIF OK7175000
Lars RönnolsTäby OK570428
Göran WelénKöping-Kolsva OK8005704

H70 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Olof BorgOckelbo OK603211
Kjell ErikssonInsjöns IF OK8460523
Lars-Arne ForsbergLeksands OK217688
Ronny HedlundOK Södertörn9430302
Bertil KonradsonIK Omega2091185
Hans KruskopfKorsnäs IF OK14872
Hans OlevikEdsbyns OK42802
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina KarlssonLånghundra IF9890524
Jean-Marcell LademoLånghundra IF

Annonser