Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Borlänge SommarSprint 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Borlänge SommarSprint 2
Arrangörsorganisation: Stora Tuna OK
Datum: onsdag 13 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 188 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elina ArvidssonSäterbygdens OK967020
Vilma BergerDomnarvets GOIF707648
Therese BergqvistKorsnäs IF OK770317
Marika HagelbergOK Kåre25664
Jessica HallidayDomnarvets GOIF8493346
Carina SandbergSäterbygdens OK47094
Tilda ÖstbergStora Tuna OK8010505

H21 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas AnderssonStora Tuna OK870701
Björn ArvidssonStora Tuna OK14814
Emil ArvidssonSäterbygdens OK8191099
Thomas ArvidssonSäterbygdens OK630809
Albin BergerDomnarvets GOIF9201484
Erik BrandtDomnarvets GOIF8021231
Daniel EkströmStora Tuna OK14983
Andreas ElgesjöDomnarvets GOIF2062046
Pelle EngstrandStora Tuna OK880213
Staffan ErikssonStora Tuna OK741224
Anton ForsbergStora Tuna OK931302
Lucas GranbergOK Kåre9001107
Leif GustafssonSäterbygdens OK939164
Peter KolmskogOK Kåre19456
U Tomas LöfgrenStora Tuna OK7770309
Mohammad MahmoodiSäterbygdens OK409897
Per NordahlDomnarvets GOIF2062014
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF963411
Per SandbergSäterbygdens OK47097
Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF8010811
Karl WalheimÄrla IF907719
Daniel WestbomSäterbygdens OK1771029
Mattias ÖstbergStora Tuna OK9010505
Robert ÖstlundSäterbygdens OK640607

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK1984057

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik FredrikssonStora Tuna OK30787

D14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Elsa BrandtDomnarvets GOIF8050920
Elin BryggarGrycksbo IF OK9546607
Elinor DalevallDomnarvets GOIF2062009
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF442070
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre262163
Sanna HörnellDomnarvets GOIF2062020
Elsa KaipeOK Kåre1051003
Mira NordinKorsnäs IF OK1051117
Mikaela SvederDomnarvets GOIF442042
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Olle DalinOK Kåre451870
Axel ErikssonStora Tuna OK1051206
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
August GörasLeksands OK9201589
Elias HällstenStora Tuna OK2089055
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK2075146
Viktor NorbergStora Tuna OK9041026

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Olivia Andersson-ForslundDomnarvets GOIF
Signe Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF451245
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK2101801
Agnes HedlöfStora Tuna OK343471
Fanny HemmingssonStora Tuna OK248236
Filippa HemmingssonStora Tuna OK306828
Emelie IsakssonDomnarvets GOIF
Alma JöhnemarkStora Tuna OK2075111
Ester SimonenStora Tuna OK2115430
Tilde SvederDomnarvets GOIF2104225

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Villgott DalevallDomnarvets GOIF2062006
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Elias HörnellDomnarvets GOIF2062012
Alex RomanDomnarvets GOIF

D10 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Hilma DalinOK Kåre997969
Nathalie DufvaStora Tuna OK123445
Vilma Hagelberg NordahlOK Kåre16420
Linnea JäderbergLeksands OK828128
Moa JäderbergLeksands OK42324
Hennie LöfgrenStora Tuna OK33822
Maja MaxénStora Tuna OK1080326
Elin NordanbroStora Tuna OK302207
Elsa NorgrenDomnarvets GOIF2062008
Ellen PetterssonStora Tuna OK14986
Maja SvederDomnarvets GOIF2104232
Moa SölscherKorsnäs IF OK1080930
Lova WilénLeksands OK439582

H10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Vincent AllevågStora Tuna OK
Neo GunnarssonLeksands OK449205
Albin HedbergStora Tuna OK
Oskar KaipeOK Kåre1080616
Alfred KarlssonStora Tuna OK2095265
Viktor KullmanStora Tuna OK1080709
Gustav NorbergStora Tuna OK9080916
Algot RymanGrycksbo IF OK443235
Nils SernfältLeksands OK8019547
William WestbomSäterbygdens OK47090

D40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Sussie BjörklundKvarnsvedens GOIF OK1011126
Therese ForsKvarnsvedens GOIF OK7691006
Gunilla GräfningsGrycksbo IF OK443289
Maria HjorthDomnarvets GOIF449214
Helena NorbergStora Tuna OK730207
Kristin RamsellLeksands OK8280472

H40 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Tony BjörlingDomnarvets GOIF451210
Per CarlssonStora Tuna OK9201447
Magnus HjorthDomnarvets GOIF8000506
Fredrik HällstenStora Tuna OK42380
Mats HörnellDomnarvets GOIF7761022
Anders JanssonGrycksbo IF OK8303785
Ola JäderbergLeksands OK8258688
Björn NorbergStora Tuna OK760112
Janne SkarnerLeksands OK217634
Patrik SvederDomnarvets GOIF2062024
Stefan SvederDomnarvets GOIF2132153
Stefan SöderholmOK Kåre2088673

D50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Annica BergerDomnarvets GOIF43769
Mia GustafssonOK Kåre620414
Rose-Marie HameliusSäterbygdens OK602485
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL7650601
Christina SvederDomnarvets GOIF449217
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre7651212

H50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas ForsKvarnsvedens GOIF OK7650616
Lars GustafssonOK Kåre8020961
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Thomas NorgrenStora Tuna OK1081261

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Inger Daniels-ÖstKorsnäs IF OK38750
Siv HasselgrundBjursås OK1411859
Ingela HurtigKvarnsvedens GOIF OK42909
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF33834
Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9570121
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK263335

H60 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Torsten DalströmKvarnsvedens GOIF OK15300
Jan DelbomDomnarvets GOIF43763
Bengt HameliusSäterbygdens OK858688
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK551223
Anders HurtigKvarnsvedens GOIF OK42908
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Bernt LöfkvistBjursås OK1411862
Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9520915
Mats MårtenssonStora Tuna OK14892
Johnny NilssonStora Skedvi IK SOFF44495
Ola WiksellStora Tuna OK506070
Stig ÖstKorsnäs IF OK38043

U1 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde AnnwallStora Tuna OK
Leo ArvidssonStora Tuna OK
Allfred DalevallDomnarvets GOIF2132196
Elis DalevallDomnarvets GOIF
Herman DalevallDomnarvets GOIF
Saga DanielsDomnarvets GOIF
Erik GräfningsGrycksbo IF OK216455
Signe HolénLeksands OK20994
Erik IsebrinkStora Tuna OK
Alexander KarlssonStora Tuna OK
Majken KarlssonStora Tuna OK
Oskar KullmanStora Tuna OK1100704
Amelia Li EklundStora Tuna OK1273186
Emil Li EklundStora Tuna OK1844037
Line LöfgrenStora Tuna OK14883
Kerstin NorgrenDomnarvets GOIF2104235
William PerssonStora Tuna OK14997
Anna PetterssonLeksands OK439590
Ingrid PetterssonStora Tuna OK30784
Sixten PetterssonStora Tuna OK
Stella PetterssonStora Tuna OK
Silje SkärhemDomnarvets GOIF
Filip SonessonStora Tuna OK2119634

U2 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Markus Ahlgren SkogbergsSäterbygdens OK871001
Hugo ClaessonStora Tuna OK21896
Ida-Maria EkströmStora Tuna OK24547
Gustav FernvikStora Tuna OK1090103
Sandra FranzLeksands OK9202070
Matilda HedlundLeksands OK912912
Minna HoelStora Tuna OK14994
Nellie HoelStora Tuna OK306984
Elias HårdénLeksands OK439568
Samuel HårdénLeksands OK439567
Alva JäderbergLeksands OK26931
Andrea JäderbergLeksands OK42383
Hilda KjällbringLeksands OK2131991
Ebba MaxénStora Tuna OK1100508
Erik NordahlDomnarvets GOIF442059
Anja NordenströmDomnarvets GOIF
Noah Nordin HurtigStora Tuna OK
Saga NorlinStora Tuna OK
Edith RunnelsStora Tuna OK
Märta SonessonStora Tuna OK2119629
Kajsa WilénLeksands OK23479

Öppen Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EkströmStora Tuna OK
Marcus HäggblomSäterbygdens OK27306
Matilda PetterssonDomnarvets GOIF451206
Åsa PetterssonSäterbygdens OK47088
Magnus SonessonStora Tuna OK33810

Öppen Lång (2)

NamnOrganisationBricknummer
Martina KarlssonStora Tuna OK880109
Sofia PerssonDomnarvets GOIF661505

Annonser