Anmälda deltagare till SkidO, OBS-tävling, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, OBS-tävling, medel
Arrangörsorganisation: IFK Mora OK
Datum: lördag 13 januari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 301 anmälda deltagare.

D21 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa AnderssonDomnarvets GOIF7970125
Emma BergströmOK Vargen9005269
Maria BoisMalungs OK Skogsmårdarna913001
Hanna ErikssonIFK Mora OK950202
Cajsa GrapeDalaportens OL910226
Matilda JonssonIFK Mora OK903023
Lisa LarsenAlfta-Ösa OK901225
Linda LindkvistIK Jarl Rättvik2057207
Ida NordlundPiteå IF Orientering960109
Kristin OlovssonSäterbygdens OK950604
Magdalena OlssonIFK Mora OK8199011
Amy RankkaForsa OK978076
Bente RostAlfta-Ösa OK910818
Hanna RostAlfta-Ösa OK8631580
Ingela RydesäterRehns BK1975201
Isabel SalénIFK Mora OK960488
Frida SandbergSäterbygdens OK797393
Andrea WickbomI 19 IF930427
Evelina WickbomI 19 IF941217
Klara YngvessonUmeå OK7970907
Åsa Zetterberg ErikssonÖSeT SkidO997971

H21 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Peter ArnessonBottnaryds IF801623
Erik BlomgrenUmeå OK8628547
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Anders BoströmJärfälla OK820429
Klaus CsúcsIFK Mora OK1301755
Christoffer EskilssonTullinge SK890614
Martin HammarbergSundsvalls OK831900
Simon HodlerIFK Mora OK1150620
Filip JacobssonÖSeT SkidO8070706
Andrey LamovIFK Mora OK8198603
Markus LundholmOK Renen920214
Ulrik NordbergUmeå OK930822
Johan NymanForsa OK890701
Martin PerssonÅrsunda IF18754
Linus RappIFK Mora OK560219
Erik RostAlfta-Ösa OK8644876
Jens RönnolsJärla Orientering950895
Oskar SandbergSäterbygdens OK960960
Christian SpoerryUmeå OK2003064
Sixten WalheimRobertsfors IK722195
Öyvind WatterdalHadeland OL8623661

D20 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Emmy AlbinssonIFK Enskede990121
Sofia BerglundIFK Mora OK9991028
Sara ErikssonIFK Mora OK990422
Anna HerbertTäby OK9990213
Elin LundgrenI 19 IF980727
Johanna LundkvistOK Vargen989805
Elin NordlundPiteå IF Orientering980402
Sarah PerssonÅtvidabergs IF9200693
Emma PetterssonOK Roxen9980908
Kristina TholerudSeskarö IF9912060
Sofia WestinI 19 IF990122
Heidi Therese WiestVang OL7208081

H20 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Emil ArvidssonSäterbygdens OK8191099
Simon ErikssonUmeå OK7980616
Martin GranbergIFK Mora OK1990323
Olle GrywenzOK Linné9101542
Gustav JohnssonIFK Mora OK991002
Truls LindholmSundsvalls OK9990528
Edvin NordströmTäby OK1236430
Oskar PerssonÅrsunda IF355958
Robin SalénI 19 IF980128
Erik TuuriBergnäsets AIK7000260
Rasmus WickbomI 19 IF980927

D18 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Klara BolinTumba-Mälarhöjden OK9010929
Emelie BrudinIFK Mora OK9000513
Karolina DjerfVästerbergslagens OL228975
Elin EdströmHärnösands OK8011102
Tilde EngbergHärnösands OK8400750
Adelina FunkeLeksands OK661616
Sofia JohanssonOK Skärmen9000811
Cecilia LindgrenOK Kåre7430997
Maja MörthLeksands OK9101538
Tove PetterssonOK Roxen9010211
Elin SchagerströmGarphyttans IF9000805
Julia WannerIFK Mora OK8010068

H18 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AlbinssonIFK Enskede8110319
Charlie EliassonDalaportens OL1011217
Joel ErnstssonFinspångs SOK9010426
Fredrik HanssonTäby OK9010428
Anton HänströmTäby OK2048619
Gabriel LarssonGammelstads IF9110200
Rasmus NordgrenOK Kåre9000901
Zeb PalmHJS-Vansbro OK9000908
Elias RöstinSöders-Tyresö2058142
Jonatan StåhlSundbybergs IK9010515

D16 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonDomnarvets GOIF7100602
Maja BergqvistKorsnäs IF OK1127615
Sigrid CarlssonSundbybergs IK7030711
Tyra DernfalkVästerbergslagens OL9021023
Sofia DjerfVästerbergslagens OL19012
Emma EliassonDomnarvets GOIF7030801
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL7209760
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Elsa GörasLeksands OK9201605
Clara JohanssonOK Skärmen9100302
Isabella JoonsLeksands OK2041836
Mirjam JoonsLeksands OK2041831
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Lovisa MoqvistLerums SOK9021105
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147
Julia NäslundOK Hammaren1030519
Lilian PalmHJS-Vansbro OK9020702
Hedda RöstinOK Ravinen1420203
Alma SandVästerbergslagens OL7208376
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK1071003
Ronja StåhlSundbybergs IK9551208
Vendela SöderqvistOK Kåre9431432
Moa WallenborgLunds OK450714
Alma WallmanVästerbergslagens OL7208377
Clea WallnäsSundbybergs IK2078287
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK1984057
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK9031028

H16 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AnelandOK Ravinen9030626
Arvid AronssonOK Kroppefjäll1020312
Jesper BergDomnarvets GOIF442079
David BorgSödertälje-Nykvarn OF9200690
Seth BorglundHärnösands OK8021018
Erik BovalliusJärfälla OK7915915
Erik BrandtDomnarvets GOIF8021231
Thobias BrodinIFK Mora OK1408116
Philip ForngrenTäby OK
William GrunderJärfälla OK9030301
Grunde IsaksætreGrue IL442129
Olle KallurOK Ravinen8030826
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK9030203
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK530923
Christoffer LindgrenOK Kåre7962466
David MelinOK Rodhen9020205
Melker NordgrenOK Kåre9980401
Klockar-Eskil NääsLeksands OK9031230
Lucas TreldalLunds OK8333875
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK9021333

D14 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Irma BergDomnarvets GOIF442043
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Sarah BorglundHärnösands OK1396889
Stina DernfalkVästerbergslagens OL449110
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL231308
Hanny EdströmHärnösands OK8040521
Felicia EliassonDalaportens OL1052002
Julia ForsgrenOK Tyr7050331
Ellen FunkeLeksands OK8177177
Elsa KaipeOK Kåre1051003
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK550530
Elin LadängesAlfta-Ösa OK2075284
Jonna LindbladÖSeT SkidO657868
Lovisa MasesDomnarvets GOIF344053
Saga MattssonDalaportens OL438669
Frida MelinOK Rodhen437386
Mira NordinKorsnäs IF OK1051117
Signe SchagerströmGarphyttans IF444761
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK18882
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626

H14 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan AndersonJärfälla OK2065333
Sixten BihlOK Tyr7201146
Olle DalinOK Kåre9050124
Nils EngbergHärnösands OK8200506
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Anton ForsHJS-Vansbro OK431473
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL7209761
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
Sebastian GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna981998
Jannick Karlsson BrabieJärfälla OK8041117
Hugo PerssonÅtvidabergs IF7800888
Wille SöderqvistOK Kåre9050309
Lucas WannerAvesta OK9041227
Jesper ÅkessonJärfälla OK9101500
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK2075476

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF449121
Maja EliassonDomnarvets GOIF730130
Nellie EliassonDalaportens OL1061003
Malin HållHJS-Vansbro OK452770
Emma LindénVäxjö OK2075447
Frida LindénVäxjö OK2075318
Nova StattinHärnösands OK562501

H12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Eskil EngbergHärnösands OK436063
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Leo MagnussonAlfta-Ösa OK2075161
Walter SöderqvistOK Kåre431433
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK42988

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen ForsgrenVästerbergslagens OL452647
Hanna RydesäterRehns BK1190508
Ella SandVästerbergslagens OL343943

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Axel LindbladÖSeT SkidO1080310
Viggo LindgrenOK Kåre352984
Isak StinessenDalaportens OL1080322

D35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna EdströmHärnösands OK403063
Jenny ErlandssonSundsvalls OK439806
Anna LöwegrenKatrineholms OK8120316
Gabriella MelinOK Rodhen2041853
Linda StinessenDalaportens OL761008
Helena WallmanVästerbergslagens OL9623711

H35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Jacob BolinTumba-Mälarhöjden OK253828
Torbjörn EngbergHärnösands OK448390
Ulf HylanderNyköpings OK954104
Anders JanssonGrycksbo IF OK8303785
Jakob MagnussonAlfta-Ösa OK2075171

D45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK9641228
Carolina AnderssonKristinehamns OK38294
Florence BergDomnarvets GOIF449225
Sonja HaasNybro OK29338
Christina HalvarssonOK Kroppefjäll14014
Erica HållHJS-Vansbro OK907091
Anna Isaksson ForsgrenOK Tyr711108
Helena KönigssonRobertsfors IK259387
Marie LindbladÖSeT SkidO1721217
Charlotte LindkvistIK Jarl Rättvik41775
Weronica MorellOK Kåre264699
Lotta NordgrenOK Kåre14632
Anette PalmHJS-Vansbro OK9660425
Carina SandbergSäterbygdens OK47094
Åsa SpikLeksands OK19629

H45 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AlbinssonIFK Enskede680506
Jens AnderssonKristinehamns OK981117
Thomas AnderssonDalaportens OL670815
Anders BergDomnarvets GOIF402008
Erik BorglundHärnösands OK673535
Magnus EliassonDomnarvets GOIF721119
Henrik ErlandssonOK Södertörn9926022
Jonas HolmgrenOK Hammaren9660125
Stefan JohanssonOK Kåre9671023
Andreas KrafftLänna IF646444
Robert LadängesAlfta-Ösa OK446248
Donald McCarthyÄrla IF1221172
Per MelinOK Rodhen42175
Christer MorellOK Kåre640913
Sven PerssonÅrsunda IF355960
Thomas PerssonÅtvidabergs IF555556
Henrik PetterssonOK Roxen701200
Petter RunbergUmeå OK439369
Lars SchagerströmGarphyttans IF28093
Janne SkarnerLeksands OK217634
Stefan StridValbo AIF444771
Urban StåhlSundbybergs IK445356
Elis ÅbergStorviks IF9523895
Peter ÅkessonAlfta-Ösa OK39804

D55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Marie FröjdRehns BK1280161
Ylva GrapeDalaportens OL501847
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK510136
My RönnolsTäby OK551226

H55 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Håkan AlmqvistNybro OK29337
Thomas ArvidssonSäterbygdens OK630809
Per EdenhamnLänna IF7611023
Lars-Olov EricsonÖSeT SkidO216439
Ronnie ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna7206802
Jan EskilssonHaninge SOK354337
Lars HarkmanMalungs OK Skogsmårdarna7002122
Mats HerbertTäby OK2085402
Mats JönssonKorsnäs IF OK9610407
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Sture NorénÄlvsby IF OK9580322
Hans OlsénSundbybergs IK19469
Lars RönnolsTäby OK570428
Per SandbergSäterbygdens OK47097
Per-Olov SjöströmVästerås SOK29788
Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik38439
Torbjörn SöderlundLeksands OK1196101
Johan TryggIFK Mora OK12613
Frans WickbomI 19 IF553389
Michael WilhelmssonKorsnäs IF OK1963062
Mikael YngvessonRobertsfors IK259379

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BlomgrenTullinge SK780426
Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK431052

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK9510700
Kjell ErikssonÖSeT SkidO1501011
Bengt HanssonSäterbygdens OK47070
Arne JohanssonOK Ravinen42495
Jonas LarssonOK Kullingshof17263
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK9510530
Hans OlevikEdsbyns OK42802
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Anders ThomassonUlricehamns OK9511013
Tore WatterdalOL Tønsberg og Omegn259449

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542

H75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sven Gustav DahlbergIK Jarl Rättvik10265
Janne JanssonMalungs OK Skogsmårdarna27457
Rune PerssonMalungs OK Skogsmårdarna27458

Öppen motion 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo RydesäterRehns BK1100715
Axel SandVästerbergslagens OL344002

Öppen motion 5 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AndersonJärfälla OK1410863
Andreas DernfalkVästerbergslagens OL2089112
Malena DernfalkVästerbergslagens OL244152
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK8270677
Bernt ForsgrenVästerbergslagens OL452632
Ulf NordzellÖSeT SkidO1561208
Christer NorinJärfälla OK2048696
Camilla NäslundOK Hammaren1102030
Martin StattinHärnösands OK562504
Mats WallmanVästerbergslagens OL7879371
Olle WallmanVästerbergslagens OL7789755

Öppen motion 9 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Martin BrattEj klubbansluten342480
Lars-Peter JohnssonSelånger SOK218205
Peter RydesäterRehns BK1972310

Annonser