*** Instance-specific ***

Anmälda deltagare till Augustiloppet i Motala

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Augustiloppet i Motala
Arrangörsorganisation: Motala AIF OL
Datum: söndag 5 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 281 anmälda deltagare.

D21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine AhlbäckOK Milan540215
Kristyna HlubuckovaLinköpings OK7003009
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Stina NeroMullsjö SOK260864
Anna-Stina PåledalOK Roxen1394104
Lina SamorLerums SOK8103050
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Lisa WesterbergOK Milan9890206
Lisa Åberg SamorTjällmo-Godegårds OK7820217

H21 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK1971008
Johan AllardLinköpings OK234569
Martin AllardTjällmo-Godegårds OK253857
Christoffer AndersénVästerås SOK8133791
Marcin BiedermanOK Kolmården8070598
Jonas BraamOK Denseln9790223
Hugo DalhammerOK Roxen9680535
Erik FernlundOK Tisaren910727
Johan GranathTjällmo-Godegårds OK1073842
Joakim GustafssonFinspångs SOK443792
Oskar GustafssonCentrum OK9201943
Ville JohanssonOK Kolmården8040597
David KlemanTäby OK887850
Oskar LeinonenOK Kolmården960108
Albin LillieströmOK Roxen970116
Emil LjungemyrOK Kolmården981002
Simon LundinFinspångs SOK940902
Sören Nilsson PåledalOK Roxen1394097
Daniel NilssonNyköpings OK940618
Mats RöjgårdOK Kolmården690270
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL9840913
Peter TudénIK Hakarpspojkarna720407

D20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb440800
Lova EvebornOK Roxen980823
Moa KjellbergBjörkfors GOIF2093479
Julia KnutssonBoxholm-Mjölby OL9990605
Emma PetterssonOK Roxen9980908

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus JonssonTjällmo-Godegårds OK7990127

D18 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Adrianna BiedermannOK Kolmården8120200
Tove EkströmLinköpings OK7445342
Malva EvebornOK Roxen9000824
Elin LindbladOK Djerf578680
Alva LindellIF Thor9000610
Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK8010412
Maja WillénÖstersunds OK444071

H18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Leo JohanssonOK Kolmården8010805
Kuba KijakOK Kolmården8640922
Michal KrzysztynskiOK Kolmården1401474
Thorsten SvenssonFinspångs SOK826010

D16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Jonna AlfredssonOK Roxen1775001
Ebba LindellIF Thor9020802
Kerstin LjungemyrOK Kolmården8030521
Linnea LundOK Kolmården8030204
Hanna LundgrenLinköpings OK690410
Hanna RothLinköpings OK449520
Karolina RönnbäckOK Eken1020105
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK7030201

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Malte EvebornOK Roxen439480
Carl HedegårdOK Kolmården449680
Oliver HöögOK Motala9992312
Erik JohnssonOK Kolmården452367
Sverre RöjgårdOK Kolmården9030331
Edvin WalterssonOK Roxen9030405

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK1050322
Alva ForsmanLinköpings OK7986536
Sigrid ForsmanLinköpings OK7141388
Tyra LindellOK Roxen2075103
Annie LundOK Kolmården8051002
Ellen PelanderOK Djerf436046
Yrsa RöjgårdOK Kolmården9950306
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK8050105
Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping2109376

H14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Elis BönnerBjörkfors GOIF2119503
Isak DalinLeksands OK7040621
Daniel JonssonTjällmo-Godegårds OK576178
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK42476
Albin KjellbergBjörkfors GOIF8040228
Hugo PerssonOK Denseln7800888
Lucas PilemalmMotala AIF OL2101366
Jacob PåledalOK Roxen2065399
Rasmus PåledalOK Roxen2075376
William SvartlingOK Motala433212
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF2119505
Rasmus VibergOK Roxen8050528
Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping2095417
Johan ÅrbrinkLinköpings OK7040618

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Linnéa EdvardssonEksjö SOK9454776
Ida EkholmBjörkfors GOIF451466
Alice EttlingSkogspojkarnas OK1070105
Tilde EvebornOK Roxen445394
Moa GöhlFinspångs SOK7060418
Moa PihlströmOK Roxen449117
Frida SamuelssonBjörkfors GOIF2093476
Ebba SkullmanLinköpings OK435795

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor AbrahamssonTjällmo-Godegårds OK701508
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK8061016
Hugo BraamOK Denseln9505050
Vincent DahmTjalve IF Norrköping1061023
Filip FlisMotala AIF OL2101367
Viggo HolmbergOK Tylöskog8060929
Filip HöögOK Motala9992504
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK42475
Noah KorallMotala AIF OL670211
Edvard PelanderOK Djerf9436047
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK2801085
Edwin WedinNAIS Orienteringsklubb7070528
Theo ÅrbrinkLinköpings OK7060215

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lova BraamOK Denseln1090622
Anna EnbergLinköpings OK38738
Malin GöhlFinspångs SOK433677
Märta HaraldssonMotala AIF OL507001
Elsa KorallMotala AIF OL923010
Emma PilemalmMotala AIF OL2101364

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Erik EttlingSkogspojkarnas OK1100313
Axel GustafssonOK Tylöskog616469
Melker SamorLerums SOK722000
Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro1220722
Rasmus WilhelmsonTjalve IF Norrköping2095125

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BraamOK Denseln2048629
Monika EdstamLinköpings OK19366
Sofia NydahlOK Motala30378

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Peter WilhelmsonTjalve IF Norrköping8620090

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Eva GöhlFinspångs SOK7705120
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK740508
Elin TudénIK Hakarpspojkarna41434
Malin WiklundAlmby IK19145

H40 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Anders DalinLeksands OK760916
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Peter EttlingSkogspojkarnas OK7740511
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK701502
Henrik GöhlFinspångs SOK741220
Markus HenrikssonLinköpings OK9781016
Tony HolmbergOK Tylöskog8343434
Matz HöögOK Motala9992101
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF1070104
Anders KnutssonLinköpings OK7407046
James MelanderTjällmo-Godegårds OK231352
Anders PelanderOK Djerf229973
Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK7770211
Kristian SamuelssonBjörkfors GOIF262510
Joakim WalterssonOK Roxen9760316

D45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AldénOK Roxen1720324
Annika IvarssonLinköpings OK700213
Anna KullbergBjörkfors GOIF2060751
Maria LillieströmOK Roxen9690823
Marie LindbladOK Djerf1721217
Karin LindellIF Thor30386
Malin PerssonOK Denseln38784
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL9197008
Liselott RothLinköpings OK425179

H45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Tomas BomanLinköpings OK720318
Johan DahmTjalve IF Norrköping1710506
Christian Eriksson SternerLinköpings OK262360
Martin JarelandLinköpings OK7720723
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK424953
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL9690320
Fredrik LindellIF Thor9050872
Henrik LjungemyrOK Kolmården9690601
Peter LundOK Kolmården9102169
Per MagnussonLinköpings OK721120
Johan PetterssonOK Motala1408709
Jonas RåbergLinköpings OK753753
Örjan SandellOK Roxen9720716
Johan WänströmFinspångs SOK9700514

D50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta BorgLinköpings OK9680622
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog9640109
Ebba HedegårdOK Kolmården437065
Helena HolmOK Roxen437057
Sofia HolmgrenHagaby GoIF Örebro13891
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro202327
Pernilla HörwingOK Roxen7681219
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL1671023
Karin OlofssonLinköpings OK9671212
Lena StrömbäckLinköpings OK662966
Ulrika WillénÖstersunds OK433233
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus HedegårdOK Kolmården449681
Magnus JohanssonOK Kolmården970504
Lars-Åke KullbergBjörkfors GOIF2060753
Anders LillieströmOK Roxen670702
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL1370508
Thomas PerssonOK Denseln555556
Henrik PetterssonOK Roxen701200
Niklas RönnbäckOK Eken9650928
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK660502
Ola SvärmOK Roxen7670807

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla SandströmAlmby IK1960503

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Per BjurströmOK Tisaren7816123
Rikard BorgLinköpings OK450877
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL7630331
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Jan-Erik KarlssonBoxholm-Mjölby OL20986
Torbjörn KarlssonHagaby GoIF Örebro431490
Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb28798

D60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Karin ArgusSol Tranås1954011
Catharina ForsÉNOK Denseln41479
Lena FröbergTjalve IF Norrköping9110146
Barbro IsakssonOK Tisaren17306
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb1561220
Monika LarssonSkarpnäcks OL33504
Pia StålhandskeBjörkfors GOIF439626
Marie SvernestamLinköpings OK1954067

H60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hans-Olof CarlsénHagaby GoIF Örebro246645
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK1550816
Christer KarlssonTjällmo-Godegårds OK2135779
Jan LundgrenLinköpings OK14395
Ulf NordzellOK Djerf1561208
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL7560726
Carl-Gustav NöjdNAIS Orienteringsklubb452577
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL7203707
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK1510217

D65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AldénOK Kolmården442312
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping330923
Mona HullAlmby IK7510903
Birgitta PåledalSträngnäs-Malmby OL25666
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434

H65 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Sture AhlOK Motala7202772
Sune CarlssonOK Motala30388
Kjell ErikssonStjärnorps SK256867
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Per-Åke HullAlmby IK519155
Ove JohanssonOK Kolmården9490910
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF246253
Christer NälemarkOK Djerf1213712
Pelle SkullmanLinköpings OK9520520
Lars StrömTjällmo-Godegårds OK264583
Stephan SvenssonLinköpings OK9531110
Lennart SvernestamLinköpings OK451169
Håkan TengvallBoxholm-Mjölby OL425052
Karl-Göran WahlströmAlmby IK9191509

D70 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Annie GunnarstorpOK Motala30368
Vivianne HolgerssonOK Måsen7205947
Ulla LindellOK Hällen570605
Eva LindgrenLinköpings OK38060
Carina LindmanFinspångs SOK7082642

H70 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Runar AldénOK Kolmården2048646
Roland AlsénOK Roxen9191326
Roger DanielssonLinköpings OK9461001
Lars EkholmBjörkfors GOIF448329
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK1009808
Peter HagströmTjalve IF Norrköping330972
Hans HolgerssonOK Måsen9470928
Bo JernbergOK Roxen501204
Christer JohanssonOK Motala30384
Nils-Birger JohanssonSol Tranås1945081
Rolf-Inge KarlssonBoxholm-Mjölby OL424954
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL425069
Jerry MartinssonOK Motala9900752
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL421360
Gustaf OlssonLinköpings OK7480826
Claus PetersenOK Motala9474747

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Britt PetterssonOK Roxen302626

H75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AnderssonOK Motala30389
Uno BergOK Motala448394
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF2093468
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Bengt KarlssonLinköpings AIK41475
Stig KarlssonLessebo OK17565
Sune LindellOK Hällen16931

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gudrun ThigerLinköpings AIK226782

H80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bo BrånnAskersunds OK567355
Holger PerssonOK Eken536516

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK2119543

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid NobrantOK Roxen
Elvin SandellOK Roxen7120918

U1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elis KorallMotala AIF OL507007
Edvin NobrantOK Roxen2119685
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK824000
Thea TudénIK Hakarpspojkarna41434
Elias WedinNAIS Orienteringsklubb7100615

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin KorallMotala AIF OL680718
Disa KorallMotala AIF OL450014

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla HöögOK Motala9992906

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Heinrich Josef WöbelOK Kolmården2126124
Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping2109198

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna Pansell EdvardssonEksjö SOK9770417
Örjan SäkerHagaby GoIF Örebro1220708

Annonser