Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, medel
Arrangörsorganisationer: IK Hakarpspojkarna / Jönköpings OK / Vaggeryds SOK
Datum: fredag 14 september 2018 - lördag 15 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D21 Kval A (133)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine AhlbäckOK Milan540215
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Lisa AnderssonÄrla IF920744
Matilda AnderssonOK Kåre870504
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Fanny AsketunOK Roxen962512
Anna BachmanIFK Lidingö SOK8130590
Hanna BarkegrenOK Kåre961005
Emma BergströmVittjärvs IK9005269
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Maria BjörklundStora Tuna OK9920614
Linn BrännebyÄrla IF504211
Annika CarlbergSundsvalls OK940322
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Line CederbergGöteborg-Majorna OK971212
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK890426
Elin ClassonOK Orinto952323
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering8160297
Julia DavidssonÄrla IF8199000
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK951601
Erica EdmanRehns BK9702201
Lena Eliasson-LööfOK Pan-Kristianstad810722
Johanna EngströmOK Hällen801216
Jenny ErikssonOK Kåre613555
Matilda ErikssonOK Kåre970727
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Sara EskilssonAlfta-Ösa OK870601
Beata FalkOK Kåre611887
Elin FjellströmKFUM Örebro OK967821
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna919396
Hilda ForsgrenOK Linné932004
Lilian ForsgrenOK Tisaren9900202
Alicia FribergIF Hagen7003242
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna8030797
Linnea GustafssonUddevalla OK9930406
Moa GustafssonUddevalla OK9200663
Hedwig HaasSundsvalls OK9960807
Sara HagströmIFK Göteborg Orientering8626891
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Amanda HanssonBredaryds SOK940923
Anne HanssonMarkbygdens OK504277
Marianne HaugIK Hakarpspojkarna1008492
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK1860901
Rebecka HeinrupTullinge SK8630853
Emma HelmerssonOK Roxen9975007
Johanna HenrikssonOK Tisaren9702100
Lisa HolerGöteborg-Majorna OK8629572
Amanda HolmgrenVittjärvs IK930607
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Maria HolmqvistSjövalla FK9750325
Ida HylanderNyköpings OK920223
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Rebecka HylanderNyköpings OK8031841
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Elin HögstrandIFK Göteborg Orientering940616
Jennie HöyeOK Vivill9140827
Amanda JohanssonOK Orion9960701
Martina JohanssonHestra IF7940503
Tilda JohanssonOK Orion9960409
Maria JonssonSundsvalls OK263922
Frida JunegardTullinge SK877877
Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF618941
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK8270427
Emma KindbomIF Hagen25796
Sara KindlundOK Tranan551081
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Moa KjellstrandCentrum OK2107262
Josefine KlintbergOK Ravinen940130
Josefine KristianssonTrollhättans SOK960103
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK1333347
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK9105040
Agnes LeoGöteborg-Majorna OK8303028
Amanda LeoBredaryds SOK9806090
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Linda LindkvistLeksands OK2057207
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Sara LundstenSundsvalls OK920216
Kristin Löfgren JohansenIFK Mora OK8220789
Susen LöschÄrla IF8210893
Maria MagnussonSävedalens AIK809092
Emma MartnerOK Pan-Kristianstad8180991
Kate MorrisonOK Linné1207323
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Emma NilssonOK Tranan9970731
Irina NybergAlfta-Ösa OK8625717
Rebecka NylinOK Tisaren890403
Julia OhlssonOK Linné941206
Karolin OhlssonJärla Orientering8290891
Kristin OlovssonOK Linné8050604
Alva OlssonLinköpings OK7201123
Magdalena OlssonStora Tuna OK8199011
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Olha PanchenkoIFK Mora OK8044179
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100
Barbora PijákováIFK Lidingö SOK8133318
Josephine RegnellVäxjö OK8094052
Galina RibediucHellas Orientering1300227
Kajsa RisbyOK Kåre9900718
Lisa RisbyOK Kåre1394099
Maria Rosén ThelinJönköpings OK8040104
Isabel SalénIFK Mora OK960488
Frida SandbergStora Tuna OK797393
Johanna SjölundSundsvalls OK960629
Sanna SkoogKils OK951919
Lina StrandGöteborg-Majorna OK8231288
Linnea SundströmVittjärvs IK930308
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Carolin SvenssonHaninge SOK9186822
Elin SvenssonNässjö OK930129
Moa SvenssonNässjö OK950530
Gunilla SvärdIF Thor700326
Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OK911006
Ellinor TjernlundOK Tisaren909424
Josefin TjernlundOK Tisaren970312
Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro8201204
Anna WallinGöteborg-Majorna OK940303
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK801103
Agnes WesterbergOK Roxen9970117
Lisa WesterbergOK Milan9890206
Andrea WickbomVittjärvs IK930427
Evelina WickbomVittjärvs IK8191217
Malin WidénUddevalla OK8332211
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523
Ida WillénFalköpings AIK OK433239
Klara YngvessonUmeå OK7970907
Johanna ÖbergOK Linné8356356
Johanna ÖbergOK Hällen820407
Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna970401

Annonser