Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, medel
Arrangörsorganisationer: IK Hakarpspojkarna / Jönköpings OK / Vaggeryds SOK
Datum: fredag 14 september 2018 - lördag 15 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H21 Kval A (218)

NamnOrganisationBricknummer
Markus AdolfssonTullinge SK9120483
Loke AgmarkenHalmstad OK8010497
Fredrik AhnlénOK Hammaren940725
Niklas AldénOK Linné9972932
Christoffer AndersénVästerås SOK8133791
Albin AnderssonMarkbygdens OK920909
André AnderssonOK Kåre970218
Emil AnderssonÄrla IF8078854
Emil AnderssonTullinge SK8040495
Erik AnderssonOK Orion8150120
Jakob AnderssonOK Linné1867703
Ola AnderssonOK Orion8060797
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
Simon AnderssonOK Rodhen9402080
Simon AnderssonTrollhättans SOK535251
Viktor AntonssonEksjö SOK911200
Björn ArnessonUlricehamns OK851101
Johan AronssonOK Tisaren7880418
Albert AskengrenBergnäsets AIK7809300
Daniel AttåsOK Tisaren8171215
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Anders AxlingSundsvalls OK820513
Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering8060729
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL971031
Algirdas BartkeviciusOK Denseln8180100
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Josh BeechOK Södertörn9555556
Niclas BehrenfeldtSkarpnäcks OL33530
David BejbomJärla Orientering9860224
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering8350032
Albin BergkvistOK Kåre964021
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Kalle BergmanOK Ravinen888121
Erik BerzellJärla Orientering9950503
Love BerzellOK Ravinen8001891
Oscar BjörckJärla Orientering9930812
Erik BjörklundOK Linné9940302
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Erik BomanGävle OK931216
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna1009758
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF9920503
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna9900720
Tom CampbellOK Kolmården8337406
Per CarlborgLinköpings OK8652909
Edvin CarlssonMarkbygdens OK439893
Björn CederbergIFK Lidingö SOK950722
Erik ClassonOK Orinto1420202
Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro8198803
Adrian DahlströmIFK Mora OK7149709
Kristian DahlströmIFK Mora OK890297
Oskar DanielsAttunda OK9901119
Daniel DuhlboIFK Mora OK8280296
Philip EdvardssonEksjö SOK8220297
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK933796
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Karl EngesAttunda OK9960816
Jonas EngströmOK Hällen830312
Sven EngströmLinköpings OK8393103
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Jacob ErikssonKFUM Örebro OK9970417
Ludvig ErikssonKils OK930703
Olof ErikssonOK Linné9403944
Peter ErikssonLinköpings OK890620
Petter ErikssonÄrla IF880826
Erik FernlundOK Tisaren910727
Erik Folkesson BlomIFK Mora OK890431
Anton ForsbergStora Tuna OK931302
Ruslan GlebovOK Ravinen515305
Magnus GlänneforsTullinge SK8000627
Filip GrahnHestra IF8009810
Emil GranqvistOK Ravinen8011095
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Andreas HallIFK Lidingö SOK7207446
Mattis HallbergGöteborg-Majorna OK451915
Johan HallgrenBjursås OK9102597
Mathias HallménOK Denseln9960966
Erik HanssonGävle OK1401340
Simon HectorSnättringe SK8120797
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna831006
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Martin HederskogIFK Umeå882011
Samuel HedlundLånghundra IF960715
Assar HellströmOK Ravinen941128
Nils HenrikssonBergnäsets AIK7931606
Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK2063876
Gustav HindérOK Tisaren950821
Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK930923
Anders HåkanssonOK Kåre850107
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Mikael HåkanssonOK Kolmården880726
Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering9020311
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK9871010
Filip JacobssonOK Tisaren8070706
Simon JakobssonLånghundra IF7496620
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF8199222
Victor JiglundLinköpings OK7205417
Anton JohanssonOK Orion9940425
Christoffer JohanssonTrollhättans SOK8095714
Ville JohanssonOK Kolmården8040597
Henrik JonssonÄrla IF8071992
Emil KaleredOK Denseln880829
Olle KaleredStora Tuna OK8000303
Robbin KantarpÄrla IF830211
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Mattias KarlssonVäxjö OK840326
Patrik KarlssonVäxjö OK7871223
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Joel KristianssonSkåneslättens OL940833
Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna8010583
Olof Larén-SandgrenOK Orion980202
Markus LarssonHestra IF953319
Martin LarssonHestra IF952219
Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro8080689
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF8000122
Oskar LeinonenOK Kolmården960108
Albin LillieströmOK Roxen970116
Oskar LindEksjö SOK8070925
William LindMalungs OK Skogsmårdarna9850212
Johan LindahlLånghundra IF840723
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Per LindmanFinspångs SOK960200
Jacob LindstamOK Ravinen988778
David LingforsOK Linné644644
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna940103
Simon LundinFinspångs SOK940902
Otto LundmanOK Roslagen1712011
Oskar LundqvistMalungs OK Skogsmårdarna950920
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna9992415
Carl MagnussonIFK Mora OK7210173
Erik MalmbergLinköpings OK930226
Oskar MalmbergIFK Umeå830524
Simon MarteliusAttunda OK951019
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK913337
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad8242526
Tobias MattssonTrollhättans SOK982982
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK991021
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Halvor Eid NielsenÄrla IF9890227
Anton NilssonJärla Orientering2059055
Joel NilssonIFK Göteborg Orientering920505
Simon NilssonEksjö SOK860303
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna780104
Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna870320
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF910730
Heino OllinSävedalens AIK551116
Mattias OlofssonOK Enen9133379
Johan OlssonHjobygdens OK13658
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna960518
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK930807
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Hans PerssonIFK Umeå811098
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro850515
Roland PerssonSkarpnäcks OL720902
Lukas PetersonIFK Umeå501028
Pontus PeterssonOK Orion920215
Jonas PilbladIFK Göteborg Orientering770831
William PommerStora Tuna OK950214
Emil RankkaOK Roxen7811731
Linus RappIFK Mora OK560219
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro8100292
Albin RidefeltOK Linné9111230
Daniel RoosAttunda OK950219
Johan RunessonOK Vivill9901120
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Jens RönnolsJärla Orientering950895
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna960960
Benjamin SeipelHestra IF881017
Denys ShcherbakovRonneby OK1007048
Viktor SilvemarkÄrla IF890112
Love SintringHagaby GoIF Örebro940106
Oskar SjöbergOK Linné8001220
Jesper SjögrenHestra IF7210182
Albin SjöhedGävle OK930893
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630
Anton SjökvistStora Tuna OK910924
Joakim SkärlénHaninge SOK8042997
Gustav SparrevikIK Hakarpspojkarna9951106
Charlie StoltRehns BK9930525
Kevin StåhlOK Hammaren952413
Lucas SundbladEksjö SOK970502
Gustaf SundbüeOK Hällen9970420
Ola SvahnIFK Mora OK792754
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad9510053
Joar SvartholmBergnäsets AIK1930623
Emil SvenskStora Tuna OK9783675
Joakim SvenskStora Tuna OK527019
Johan SöderlundOK Tyr1995123
Ivar SörqvistMarkbygdens OK970221
Emil TellsénOK Roxen960400
Albin ThunbergSävedalens AIK7920429
Niclas TjernlundSkåneslättens OL910956
Erik ToomingasSundsvalls OK9920329
Mats TroengOK Linné780711
Johan TörnrothHestra IF891026
Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna961130
Anders VedinSundsvalls OK9940430
Fredrik WennermarkSävedalens AIK942310
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK800921
Johan WikströmSävedalens AIK880917
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Axel WrådheAttunda OK895427
Arvid VågIFK Göteborg Orientering8199123
Oscar VångellÄrla IF8090301
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering626746
Gernot YmsénOK Pan-Kristianstad8180883
Rudolfs ZernisÄrla IF8651735
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna990512
Oskar ÖqvistBergnäsets AIK7788991
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK8217579

Annonser