Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, medel
Arrangörsorganisationer: IK Hakarpspojkarna / Jönköpings OK / Vaggeryds SOK
Datum: fredag 14 september 2018 - lördag 15 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D20 Kval A (64)

NamnOrganisationBricknummer
Tone AlbrektssonOK Ravinen9981209
Elsa AnderssonBredaryds SOK980729
Alice AronengHestra IF1998511
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna800927
Klara AxelssonEksjö SOK8141114
Lisa BerggrenOK Kolmården9991223
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Vilma BlennowFalköpings AIK OK8098013
Emma BlixtOK Hammaren9910097
Ellen BromanOK Roslagen9803120
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8005300
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna980715
Maria ErikssonEds SK9200660
Stina ErikssonJönköpings OK330970
Sanna FastEksjö SOK8080198
Tove FlodmanOK Hammaren9990504
Jonna ForsVästerås SOK8030798
Ellen FrostOK Roslagen9990709
Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK2025188
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna8200898
Emma HagrotTäby OK9980121
Johanna HagströmFalköpings AIK OK772893
Anna HallménOK Tisaren9990531
Moa HanssonBredaryds SOK984091
Chantelle HesselbergOK Hällen9000421
Hanna HugossonSundsvalls OK940855
Emma HållströmGävle OK9904150
Hanna HänströmOK Ravinen9809051
Wilma JanssonVänersborgs SK7981118
Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK2025181
Lisa JohanssonOK Tranan9980514
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL7990627
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Jonna JungåkerSundsvalls OK980414
Ronja JungåkerOK Kåre991212
Amanda KarlssonOK Ravinen553566
Emelie KarlssonSävedalens AIK9990326
Anna KarlströmOK Linné9811191
Hanna KjellinForsa OK9990314
Ida KristianssonTrollhättans SOK8190304
Sarah MagnussonLinköpings OK989893
Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK9904299
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad8030619
Stina NordinSundsvalls OK780000
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Emma PetterssonOK Roxen9980908
Caroline PigerreIFK Lidingö SOK1396807
Amanda RangertIK Hakarpspojkarna980409
Gabriella S BerganderEksjö SOK8487432
Saga SanderOK Milan9802150
Amelia SkalbergBredaryds SOK7980516
Ellen SkoogOK Hammaren7990828
Fanny SundbladEksjö SOK9201726
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Kristina TedhamreSnättringe SK990199
Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK919498
Rebecca WaldenfjordOK Ravinen9981017
Jenny WegebroSundsvalls OK9753157
Maja WelanderOK Djerf990211
Moa WestbladOK Ravinen990214
Sofia WestinVittjärvs IK990122
Vilma V Von KrusenstiernaOK Kåre8090922

Annonser