Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, medel
Arrangörsorganisationer: IK Hakarpspojkarna / Jönköpings OK / Vaggeryds SOK
Datum: fredag 14 september 2018 - lördag 15 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H20 Kval A (89)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Albin AnderssonTullinge SK990426
Albin AnderssonOK Ravinen615141
Jonas AnderssonOK Roxen8121314
Waldemar AnderssonLånghundra IF9980107
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Viktor BarkegrenStora Tuna OK990300
Albin BjörnuddIFK Umeå9902050
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK9806190
Carl CarlssonNyköpings OK8032399
Niklas CarlssonSundbybergs IK1425172
Arvid ClaessonJönköpings OK9812281
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Hugo DalhammerOK Roxen9680535
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Ludvig EkNyköpings OK9991313
Carl EkbringKexholms SK990707
Oskar EngesAttunda OK990802
Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna8404244
Simon ErikssonBergnäsets AIK7980616
Oskar ForsbergTullinge SK8080599
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Emil GrehnOK Rodhen9990829
Olle GrywenzOK Linné8075208
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna8230199
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK9991228
Johan HagströmerOK Hällen9806020
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Nils Hammaräng GripOK Orion8171298
Henrik HamreforsVästerås SOK9980422
Olle HedmanIF Hagen9993770
Victor HelgessonHestra IF567899
Erik HerneOK Ravinen8447484
Isak HertinIK Hakarpspojkarna8635813
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Simon ImarkTullinge SK8011211
Victor ImarkTullinge SK8001414
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK981091
Henrik JohannessonStora Tuna OK9980705
Oscar JohanssonKarlskrona SOK9990331
Gustav JohnssonIFK Mora OK8021099
Andreas JonssonOK Orion8050899
Olle JosarpOK Tisaren8098092
Emil KarlssonHestra IF9909241
Anton KällströmSala OK649801
Walter LagerhällRehns BK9200692
Benjamin LangerakJärfälla OK670086
Harald LarssonBergnäsets AIK7990615
Simon LarssonOK Hällen981204
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Arvid LinderOK Hällen2058214
Emil LjungemyrOK Kolmården981002
Oliwer LundbergOK Bävern8012210
Rasmus LundbergOK Bävern9988175
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
August MollénOK Denseln8119991
Tuve MöllerOK Linné8654853
Edvin NordströmTäby OK1236430
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Johan OlsonIK Uven980310
Erik OlssonGävle OK8130898
Mårten OlssonGävle OK9130898
Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna9911030
Johan PerssonAttunda OK7980530
Vidar PerssonTäby OK990205
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Isak PrellnerSkåneslättens OL980100
Christian RedtzerAttunda OK9201485
Eric RosjöJönköpings OK9810111
Robin SalénBergnäsets AIK980128
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Adam SegerslättSkåneslättens OL9981030
Henning SjökvistStora Tuna OK8000127
Olof SkoglundKils OK1991105
Viktor SkoogKils OK981210
Martin StorkampSundsvalls OK449648
Otto StuhlhoferOK Landehof9981127
Hannes SvahnOK Ravinen9990108
Jesper SvenskStora Tuna OK980628
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Eskil TryggöTrollhättans SOK9990321
Andreas UllerKils OK8270298
Viktor WassénVänersborgs SK9881337
Rasmus WickbomBergnäsets AIK980927
Isac Von KrusenstiernaOK Kåre7980114
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819

Annonser