Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, medel
Arrangörsorganisationer: IK Hakarpspojkarna / Jönköpings OK / Vaggeryds SOK
Datum: fredag 14 september 2018 - lördag 15 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D18 Kval A (121)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK443776
Ella AnderssonOK Södertörn9800731
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK927661
Josefine AnderssonTäby OK2089187
Tilda AnderssonTullinge SK9102591
Frida ArnessonSkarpnäcks OL9139575
Nora AronengHestra IF7010603
Isabella AumoKungälvs OK9020301
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Tilde BacklundOK Södertörn9010218
Elin BergOK Ravinen2050955
Wilma BerganderEksjö SOK670428
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL2089124
Ebba BerglinOK Orion7010812
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Kajsa BogrenSundbybergs IK7020226
Agnes BromanOK Roslagen8090080
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Elsa ChristofferssonOK Renen8000329
Petrina CostermansJärla Orientering556678
Clara DahlHärlövs IF9010914
Elin DahlmarkVästerås SOK9102158
Alice EkNyköpings OK9031011
Tove EkströmLinköpings OK7445342
Emilia EngelOK Ravinen9010304
Beatrice ErikssonOK Hällen7010514
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering8020808
Amanda GranqvistOK Ravinen1030414
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna9000718
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Linnéa GustafssonOK Hällen7000704
Caroline GuttkeNyköpings OK9030621
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Elina HansonKungälvs OK9201444
Linnea HanssonOK Roxen7000925
Frida HectorSnättringe SK7000614
Emma HedlundOK Renen9000608
Ida HelgessonHestra IF9417601
Ebba HjertbergHestra IF9000920
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Moa HjorthDomnarvets GOIF8010409
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna810515
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Ronja HuggForsa OK9101869
Klara HöglundEksjö SOK7429479
Amanda JanssonOK Djerf727106
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Tindra JernströmAvesta OK8650823
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Clara JohanssonOK Skärmen9100302
Frida JohanssonOK Djerf600218
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Sofia JohanssonOK Skärmen9000811
Stina JohanssonOK Bävern9000202
Ellen KallerbäckOK Orion535455
Moa KarlssonStorviks IF9011126
Maja KindlundOK Tranan1957630
Lotten KindlundhFK Finn8200020
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF2109106
Malin KristianssonTrollhättans SOK8010121
Agnes KällströmSala OK640198
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK9000089
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK9004388
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Hanna LagerbergOK Södertörn500531
Wilma LarssonOK Tor9202068
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Agnes LindblomMalmö OK9020728
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Alva LindellIF Thor9000610
Ebba LindellIF Thor9020802
Matilda LindhSundbybergs IK9990603
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Emma LingIK Hakarpspojkarna9193710
Anna LithellOK Linné9201723
Hanna LundbergOK Renen9020716
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Lovisa LängheimTullinge SK9001013
Nicolina MobergOK Tyr8020605
Maja MörthLeksands OK9101538
Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK9000829
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Johanna NilssonKungälvs OK8000511
Signe NilssonNyköpings OK9010529
Therese NilssonOK Österåker620314
Lovisa NordSol Tranås501126
Katarina NorrbyOK Södertörn9201445
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF527002
Ella OlssonGrycksbo IF OK9839280
Ella PalmIK Hakarpspojkarna600227
Alice PalmgrenSundsvalls OK449497
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Tove PetterssonOK Roxen9010211
Maja PorleVäxjö OK848888
Julia RajanIFK Lidingö SOK9000510
Louise RamebäckUmeå OK1010605
Julia RangertIK Hakarpspojkarna991911
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Alva RingiOK Kåre9000323
Vera RolfssonSkarpnäcks OL2123568
Isa S EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Clara SamuelssonOK Vivill8021010
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb9005112
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK600425
Ella SjöbergTullinge SK9001018
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Clara SpikLeksands OK1010717
Malva SteenOK Enen9000523
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad9000205
Ellen WahlbomOK Orion632800
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK9010511
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419
Lovisa WigertzLånghundra IF8010300
Frida VikströmSundsvalls OK8444001
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK9031028
Tilda ÖstbergStora Tuna OK8010505

Annonser