Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, medel
Arrangörsorganisationer: IK Hakarpspojkarna / Jönköpings OK / Vaggeryds SOK
Datum: fredag 14 september 2018 - lördag 15 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 787 anmälda deltagare.

D21 Kval A (133)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine AhlbäckOK Milan540215
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Lisa AnderssonÄrla IF920744
Matilda AnderssonOK Kåre870504
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Fanny AsketunOK Roxen962512
Anna BachmanIFK Lidingö SOK8130590
Hanna BarkegrenOK Kåre961005
Emma BergströmVittjärvs IK9005269
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Maria BjörklundStora Tuna OK9920614
Linn BrännebyÄrla IF504211
Annika CarlbergSundsvalls OK940322
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Line CederbergGöteborg-Majorna OK971212
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK890426
Elin ClassonOK Orinto952323
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering8160297
Julia DavidssonÄrla IF8199000
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK951601
Erica EdmanRehns BK9702201
Lena Eliasson-LööfOK Pan-Kristianstad810722
Johanna EngströmOK Hällen801216
Jenny ErikssonOK Kåre613555
Matilda ErikssonOK Kåre970727
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Sara EskilssonAlfta-Ösa OK870601
Beata FalkOK Kåre611887
Elin FjellströmKFUM Örebro OK967821
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna919396
Hilda ForsgrenOK Linné932004
Lilian ForsgrenOK Tisaren9900202
Alicia FribergIF Hagen7003242
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna8030797
Linnea GustafssonUddevalla OK9930406
Moa GustafssonUddevalla OK9200663
Hedwig HaasSundsvalls OK9960807
Sara HagströmIFK Göteborg Orientering8626891
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Amanda HanssonBredaryds SOK940923
Anne HanssonMarkbygdens OK504277
Marianne HaugIK Hakarpspojkarna1008492
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK1860901
Rebecka HeinrupTullinge SK8630853
Emma HelmerssonOK Roxen9975007
Johanna HenrikssonOK Tisaren9702100
Lisa HolerGöteborg-Majorna OK8629572
Amanda HolmgrenVittjärvs IK930607
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Maria HolmqvistSjövalla FK9750325
Ida HylanderNyköpings OK920223
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Rebecka HylanderNyköpings OK8031841
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Elin HögstrandIFK Göteborg Orientering940616
Jennie HöyeOK Vivill9140827
Amanda JohanssonOK Orion9960701
Martina JohanssonHestra IF7940503
Tilda JohanssonOK Orion9960409
Maria JonssonSundsvalls OK263922
Frida JunegardTullinge SK877877
Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF618941
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK8270427
Emma KindbomIF Hagen25796
Sara KindlundOK Tranan551081
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Moa KjellstrandCentrum OK2107262
Josefine KlintbergOK Ravinen940130
Josefine KristianssonTrollhättans SOK960103
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK1333347
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK9105040
Agnes LeoGöteborg-Majorna OK8303028
Amanda LeoBredaryds SOK9806090
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Linda LindkvistLeksands OK2057207
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Sara LundstenSundsvalls OK920216
Kristin Löfgren JohansenIFK Mora OK8220789
Susen LöschÄrla IF8210893
Maria MagnussonSävedalens AIK809092
Emma MartnerOK Pan-Kristianstad8180991
Kate MorrisonOK Linné1207323
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Emma NilssonOK Tranan9970731
Irina NybergAlfta-Ösa OK8625717
Rebecka NylinOK Tisaren890403
Julia OhlssonOK Linné941206
Karolin OhlssonJärla Orientering8290891
Kristin OlovssonOK Linné8050604
Alva OlssonLinköpings OK7201123
Magdalena OlssonStora Tuna OK8199011
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Olha PanchenkoIFK Mora OK8044179
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100
Barbora PijákováIFK Lidingö SOK8133318
Josephine RegnellVäxjö OK8094052
Galina RibediucHellas Orientering1300227
Kajsa RisbyOK Kåre9900718
Lisa RisbyOK Kåre1394099
Maria Rosén ThelinJönköpings OK8040104
Isabel SalénIFK Mora OK960488
Frida SandbergStora Tuna OK797393
Johanna SjölundSundsvalls OK960629
Sanna SkoogKils OK951919
Lina StrandGöteborg-Majorna OK8231288
Linnea SundströmVittjärvs IK930308
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Carolin SvenssonHaninge SOK9186822
Elin SvenssonNässjö OK930129
Moa SvenssonNässjö OK950530
Gunilla SvärdIF Thor700326
Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OK911006
Ellinor TjernlundOK Tisaren909424
Josefin TjernlundOK Tisaren970312
Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro8201204
Anna WallinGöteborg-Majorna OK940303
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK801103
Agnes WesterbergOK Roxen9970117
Lisa WesterbergOK Milan9890206
Andrea WickbomVittjärvs IK930427
Evelina WickbomVittjärvs IK8191217
Malin WidénUddevalla OK8332211
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523
Ida WillénFalköpings AIK OK433239
Klara YngvessonUmeå OK7970907
Johanna ÖbergOK Linné8356356
Johanna ÖbergOK Hällen820407
Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna970401

H21 Kval A (218)

NamnOrganisationBricknummer
Markus AdolfssonTullinge SK9120483
Loke AgmarkenHalmstad OK8010497
Fredrik AhnlénOK Hammaren940725
Niklas AldénOK Linné9972932
Christoffer AndersénVästerås SOK8133791
Albin AnderssonMarkbygdens OK920909
André AnderssonOK Kåre970218
Emil AnderssonÄrla IF8078854
Emil AnderssonTullinge SK8040495
Erik AnderssonOK Orion8150120
Jakob AnderssonOK Linné1867703
Ola AnderssonOK Orion8060797
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
Simon AnderssonOK Rodhen9402080
Simon AnderssonTrollhättans SOK535251
Viktor AntonssonEksjö SOK911200
Björn ArnessonUlricehamns OK851101
Johan AronssonOK Tisaren7880418
Albert AskengrenBergnäsets AIK7809300
Daniel AttåsOK Tisaren8171215
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Anders AxlingSundsvalls OK820513
Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering8060729
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL971031
Algirdas BartkeviciusOK Denseln8180100
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Josh BeechOK Södertörn9555556
Niclas BehrenfeldtSkarpnäcks OL33530
David BejbomJärla Orientering9860224
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering8350032
Albin BergkvistOK Kåre964021
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Kalle BergmanOK Ravinen888121
Erik BerzellJärla Orientering9950503
Love BerzellOK Ravinen8001891
Oscar BjörckJärla Orientering9930812
Erik BjörklundOK Linné9940302
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Erik BomanGävle OK931216
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna1009758
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF9920503
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna9900720
Tom CampbellOK Kolmården8337406
Per CarlborgLinköpings OK8652909
Edvin CarlssonMarkbygdens OK439893
Björn CederbergIFK Lidingö SOK950722
Erik ClassonOK Orinto1420202
Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro8198803
Adrian DahlströmIFK Mora OK7149709
Kristian DahlströmIFK Mora OK890297
Oskar DanielsAttunda OK9901119
Daniel DuhlboIFK Mora OK8280296
Philip EdvardssonEksjö SOK8220297
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK933796
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Karl EngesAttunda OK9960816
Jonas EngströmOK Hällen830312
Sven EngströmLinköpings OK8393103
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Jacob ErikssonKFUM Örebro OK9970417
Ludvig ErikssonKils OK930703
Olof ErikssonOK Linné9403944
Peter ErikssonLinköpings OK890620
Petter ErikssonÄrla IF880826
Erik FernlundOK Tisaren910727
Erik Folkesson BlomIFK Mora OK890431
Anton ForsbergStora Tuna OK931302
Ruslan GlebovOK Ravinen515305
Magnus GlänneforsTullinge SK8000627
Filip GrahnHestra IF8009810
Emil GranqvistOK Ravinen8011095
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Andreas HallIFK Lidingö SOK7207446
Mattis HallbergGöteborg-Majorna OK451915
Johan HallgrenBjursås OK9102597
Mathias HallménOK Denseln9960966
Erik HanssonGävle OK1401340
Simon HectorSnättringe SK8120797
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna831006
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Martin HederskogIFK Umeå882011
Samuel HedlundLånghundra IF960715
Assar HellströmOK Ravinen941128
Nils HenrikssonBergnäsets AIK7931606
Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK2063876
Gustav HindérOK Tisaren950821
Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK930923
Anders HåkanssonOK Kåre850107
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Mikael HåkanssonOK Kolmården880726
Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering9020311
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK9871010
Filip JacobssonOK Tisaren8070706
Simon JakobssonLånghundra IF7496620
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF8199222
Victor JiglundLinköpings OK7205417
Anton JohanssonOK Orion9940425
Christoffer JohanssonTrollhättans SOK8095714
Ville JohanssonOK Kolmården8040597
Henrik JonssonÄrla IF8071992
Emil KaleredOK Denseln880829
Olle KaleredStora Tuna OK8000303
Robbin KantarpÄrla IF830211
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Mattias KarlssonVäxjö OK840326
Patrik KarlssonVäxjö OK7871223
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Joel KristianssonSkåneslättens OL940833
Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna8010583
Olof Larén-SandgrenOK Orion980202
Markus LarssonHestra IF953319
Martin LarssonHestra IF952219
Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro8080689
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF8000122
Oskar LeinonenOK Kolmården960108
Albin LillieströmOK Roxen970116
Oskar LindEksjö SOK8070925
William LindMalungs OK Skogsmårdarna9850212
Johan LindahlLånghundra IF840723
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Per LindmanFinspångs SOK960200
Jacob LindstamOK Ravinen988778
David LingforsOK Linné644644
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna940103
Simon LundinFinspångs SOK940902
Otto LundmanOK Roslagen1712011
Oskar LundqvistMalungs OK Skogsmårdarna950920
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna9992415
Carl MagnussonIFK Mora OK7210173
Erik MalmbergLinköpings OK930226
Oskar MalmbergIFK Umeå830524
Simon MarteliusAttunda OK951019
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK913337
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad8242526
Tobias MattssonTrollhättans SOK982982
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK991021
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Halvor Eid NielsenÄrla IF9890227
Anton NilssonJärla Orientering2059055
Joel NilssonIFK Göteborg Orientering920505
Simon NilssonEksjö SOK860303
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna780104
Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna870320
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF910730
Heino OllinSävedalens AIK551116
Mattias OlofssonOK Enen9133379
Johan OlssonHjobygdens OK13658
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna960518
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK930807
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Hans PerssonIFK Umeå811098
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro850515
Roland PerssonSkarpnäcks OL720902
Lukas PetersonIFK Umeå501028
Pontus PeterssonOK Orion920215
Jonas PilbladIFK Göteborg Orientering770831
William PommerStora Tuna OK950214
Emil RankkaOK Roxen7811731
Linus RappIFK Mora OK560219
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro8100292
Albin RidefeltOK Linné9111230
Daniel RoosAttunda OK950219
Johan RunessonOK Vivill9901120
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Jens RönnolsJärla Orientering950895
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna960960
Benjamin SeipelHestra IF881017
Denys ShcherbakovRonneby OK1007048
Viktor SilvemarkÄrla IF890112
Love SintringHagaby GoIF Örebro940106
Oskar SjöbergOK Linné8001220
Jesper SjögrenHestra IF7210182
Albin SjöhedGävle OK930893
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630
Anton SjökvistStora Tuna OK910924
Joakim SkärlénHaninge SOK8042997
Gustav SparrevikIK Hakarpspojkarna9951106
Charlie StoltRehns BK9930525
Kevin StåhlOK Hammaren952413
Lucas SundbladEksjö SOK970502
Gustaf SundbüeOK Hällen9970420
Ola SvahnIFK Mora OK792754
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad9510053
Joar SvartholmBergnäsets AIK1930623
Emil SvenskStora Tuna OK9783675
Joakim SvenskStora Tuna OK527019
Johan SöderlundOK Tyr1995123
Ivar SörqvistMarkbygdens OK970221
Emil TellsénOK Roxen960400
Albin ThunbergSävedalens AIK7920429
Niclas TjernlundSkåneslättens OL910956
Erik ToomingasSundsvalls OK9920329
Mats TroengOK Linné780711
Johan TörnrothHestra IF891026
Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna961130
Anders VedinSundsvalls OK9940430
Fredrik WennermarkSävedalens AIK942310
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK800921
Johan WikströmSävedalens AIK880917
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Axel WrådheAttunda OK895427
Arvid VågIFK Göteborg Orientering8199123
Oscar VångellÄrla IF8090301
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering626746
Gernot YmsénOK Pan-Kristianstad8180883
Rudolfs ZernisÄrla IF8651735
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna990512
Oskar ÖqvistBergnäsets AIK7788991
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK8217579

D20 Kval A (64)

NamnOrganisationBricknummer
Tone AlbrektssonOK Ravinen9981209
Elsa AnderssonBredaryds SOK980729
Alice AronengHestra IF1998511
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna800927
Klara AxelssonEksjö SOK8141114
Lisa BerggrenOK Kolmården9991223
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Vilma BlennowFalköpings AIK OK8098013
Emma BlixtOK Hammaren9910097
Ellen BromanOK Roslagen9803120
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8005300
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna980715
Maria ErikssonEds SK9200660
Stina ErikssonJönköpings OK330970
Sanna FastEksjö SOK8080198
Tove FlodmanOK Hammaren9990504
Jonna ForsVästerås SOK8030798
Ellen FrostOK Roslagen9990709
Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK2025188
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna8200898
Emma HagrotTäby OK9980121
Johanna HagströmFalköpings AIK OK772893
Anna HallménOK Tisaren9990531
Moa HanssonBredaryds SOK984091
Chantelle HesselbergOK Hällen9000421
Hanna HugossonSundsvalls OK940855
Emma HållströmGävle OK9904150
Hanna HänströmOK Ravinen9809051
Wilma JanssonVänersborgs SK7981118
Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK2025181
Lisa JohanssonOK Tranan9980514
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL7990627
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Jonna JungåkerSundsvalls OK980414
Ronja JungåkerOK Kåre991212
Amanda KarlssonOK Ravinen553566
Emelie KarlssonSävedalens AIK9990326
Anna KarlströmOK Linné9811191
Hanna KjellinForsa OK9990314
Ida KristianssonTrollhättans SOK8190304
Sarah MagnussonLinköpings OK989893
Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK9904299
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad8030619
Stina NordinSundsvalls OK780000
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Emma PetterssonOK Roxen9980908
Caroline PigerreIFK Lidingö SOK1396807
Amanda RangertIK Hakarpspojkarna980409
Gabriella S BerganderEksjö SOK8487432
Saga SanderOK Milan9802150
Amelia SkalbergBredaryds SOK7980516
Ellen SkoogOK Hammaren7990828
Fanny SundbladEksjö SOK9201726
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Kristina TedhamreSnättringe SK990199
Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK919498
Rebecca WaldenfjordOK Ravinen9981017
Jenny WegebroSundsvalls OK9753157
Maja WelanderOK Djerf990211
Moa WestbladOK Ravinen990214
Sofia WestinVittjärvs IK990122
Vilma V Von KrusenstiernaOK Kåre8090922

H20 Kval A (89)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Albin AnderssonTullinge SK990426
Albin AnderssonOK Ravinen615141
Jonas AnderssonOK Roxen8121314
Waldemar AnderssonLånghundra IF9980107
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Viktor BarkegrenStora Tuna OK990300
Albin BjörnuddIFK Umeå9902050
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK9806190
Carl CarlssonNyköpings OK8032399
Niklas CarlssonSundbybergs IK1425172
Arvid ClaessonJönköpings OK9812281
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Hugo DalhammerOK Roxen9680535
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Ludvig EkNyköpings OK9991313
Carl EkbringKexholms SK990707
Oskar EngesAttunda OK990802
Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna8404244
Simon ErikssonBergnäsets AIK7980616
Oskar ForsbergTullinge SK8080599
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Emil GrehnOK Rodhen9990829
Olle GrywenzOK Linné8075208
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna8230199
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK9991228
Johan HagströmerOK Hällen9806020
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Nils Hammaräng GripOK Orion8171298
Henrik HamreforsVästerås SOK9980422
Olle HedmanIF Hagen9993770
Victor HelgessonHestra IF567899
Erik HerneOK Ravinen8447484
Isak HertinIK Hakarpspojkarna8635813
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Simon ImarkTullinge SK8011211
Victor ImarkTullinge SK8001414
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK981091
Henrik JohannessonStora Tuna OK9980705
Oscar JohanssonKarlskrona SOK9990331
Gustav JohnssonIFK Mora OK8021099
Andreas JonssonOK Orion8050899
Olle JosarpOK Tisaren8098092
Emil KarlssonHestra IF9909241
Anton KällströmSala OK649801
Walter LagerhällRehns BK9200692
Benjamin LangerakJärfälla OK670086
Harald LarssonBergnäsets AIK7990615
Simon LarssonOK Hällen981204
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Arvid LinderOK Hällen2058214
Emil LjungemyrOK Kolmården981002
Oliwer LundbergOK Bävern8012210
Rasmus LundbergOK Bävern9988175
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
August MollénOK Denseln8119991
Tuve MöllerOK Linné8654853
Edvin NordströmTäby OK1236430
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Johan OlsonIK Uven980310
Erik OlssonGävle OK8130898
Mårten OlssonGävle OK9130898
Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna9911030
Johan PerssonAttunda OK7980530
Vidar PerssonTäby OK990205
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Isak PrellnerSkåneslättens OL980100
Christian RedtzerAttunda OK9201485
Eric RosjöJönköpings OK9810111
Robin SalénBergnäsets AIK980128
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Adam SegerslättSkåneslättens OL9981030
Henning SjökvistStora Tuna OK8000127
Olof SkoglundKils OK1991105
Viktor SkoogKils OK981210
Martin StorkampSundsvalls OK449648
Otto StuhlhoferOK Landehof9981127
Hannes SvahnOK Ravinen9990108
Jesper SvenskStora Tuna OK980628
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Eskil TryggöTrollhättans SOK9990321
Andreas UllerKils OK8270298
Viktor WassénVänersborgs SK9881337
Rasmus WickbomBergnäsets AIK980927
Isac Von KrusenstiernaOK Kåre7980114
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819

D18 Kval A (121)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK443776
Ella AnderssonOK Södertörn9800731
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK927661
Josefine AnderssonTäby OK2089187
Tilda AnderssonTullinge SK9102591
Frida ArnessonSkarpnäcks OL9139575
Nora AronengHestra IF7010603
Isabella AumoKungälvs OK9020301
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Tilde BacklundOK Södertörn9010218
Elin BergOK Ravinen2050955
Wilma BerganderEksjö SOK670428
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL2089124
Ebba BerglinOK Orion7010812
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Kajsa BogrenSundbybergs IK7020226
Agnes BromanOK Roslagen8090080
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Elsa ChristofferssonOK Renen8000329
Petrina CostermansJärla Orientering556678
Clara DahlHärlövs IF9010914
Elin DahlmarkVästerås SOK9102158
Alice EkNyköpings OK9031011
Tove EkströmLinköpings OK7445342
Emilia EngelOK Ravinen9010304
Beatrice ErikssonOK Hällen7010514
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering8020808
Amanda GranqvistOK Ravinen1030414
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna9000718
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Linnéa GustafssonOK Hällen7000704
Caroline GuttkeNyköpings OK9030621
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Elina HansonKungälvs OK9201444
Linnea HanssonOK Roxen7000925
Frida HectorSnättringe SK7000614
Emma HedlundOK Renen9000608
Ida HelgessonHestra IF9417601
Ebba HjertbergHestra IF9000920
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Moa HjorthDomnarvets GOIF8010409
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna810515
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Ronja HuggForsa OK9101869
Klara HöglundEksjö SOK7429479
Amanda JanssonOK Djerf727106
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Tindra JernströmAvesta OK8650823
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Clara JohanssonOK Skärmen9100302
Frida JohanssonOK Djerf600218
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Sofia JohanssonOK Skärmen9000811
Stina JohanssonOK Bävern9000202
Ellen KallerbäckOK Orion535455
Moa KarlssonStorviks IF9011126
Maja KindlundOK Tranan1957630
Lotten KindlundhFK Finn8200020
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF2109106
Malin KristianssonTrollhättans SOK8010121
Agnes KällströmSala OK640198
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK9000089
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK9004388
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Hanna LagerbergOK Södertörn500531
Wilma LarssonOK Tor9202068
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Agnes LindblomMalmö OK9020728
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Alva LindellIF Thor9000610
Ebba LindellIF Thor9020802
Matilda LindhSundbybergs IK9990603
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Emma LingIK Hakarpspojkarna9193710
Anna LithellOK Linné9201723
Hanna LundbergOK Renen9020716
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Lovisa LängheimTullinge SK9001013
Nicolina MobergOK Tyr8020605
Maja MörthLeksands OK9101538
Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK9000829
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Johanna NilssonKungälvs OK8000511
Signe NilssonNyköpings OK9010529
Therese NilssonOK Österåker620314
Lovisa NordSol Tranås501126
Katarina NorrbyOK Södertörn9201445
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF527002
Ella OlssonGrycksbo IF OK9839280
Ella PalmIK Hakarpspojkarna600227
Alice PalmgrenSundsvalls OK449497
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Tove PetterssonOK Roxen9010211
Maja PorleVäxjö OK848888
Julia RajanIFK Lidingö SOK9000510
Louise RamebäckUmeå OK1010605
Julia RangertIK Hakarpspojkarna991911
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Alva RingiOK Kåre9000323
Vera RolfssonSkarpnäcks OL2123568
Isa S EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Clara SamuelssonOK Vivill8021010
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb9005112
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK600425
Ella SjöbergTullinge SK9001018
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Clara SpikLeksands OK1010717
Malva SteenOK Enen9000523
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad9000205
Ellen WahlbomOK Orion632800
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK9010511
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419
Lovisa WigertzLånghundra IF8010300
Frida VikströmSundsvalls OK8444001
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK9031028
Tilda ÖstbergStora Tuna OK8010505

H18 Kval A (162)

NamnOrganisationBricknummer
Isak AnängenNyköpings OK8020713
Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK1020312
Emil AuseliusBredaryds SOK9000516
Samuel AxelsonOK Tyr1571272
Emil AxelssonLerums SOK8020625
Filip BengtssonOK Orion8001337
Isak BerggrenGävle OK442126
Linus BerggrenOK Älvsjö-Örby2112456
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Axel BergströmOK Rodhen9000320
Eric BerlinTrollhättans SOK7000703
Gustav BjörklundIFK Mora OK8010528
Simon BjörklundSävedalens AIK2065327
Axel BlomFrölunda OL7000702
Daniel BogrenIF Hagen9000224
David BorgSödertälje-Nykvarn OF9200690
Victor BylundIF Thor1320640
Felix BäckstädeVisborgs OK8020612
Johan CallebergSnättringe SK8054321
Anton CarlssonIF Hagen8030102
Jonas CarlssonStora Tuna OK9431492
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
Philip CarlssonNyköpings OK8010814
Hugo DjurstedtEksjö SOK9010528
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Sixten EkbladhSol Tranås9480525
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Gunnar EngströmLinköpings OK770212
Isac EricssonVäxjö OK9000707
Erik ErikssonOK Älgen8110110
Isak ErikssonOK Nolaskogsarna8431109
Måns ErikssonÖstersunds OK2085555
Albin FalkNyköpings OK8010628
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Lucas FredmanOK Älvsjö-Örby8188888
Simon FreylandEksjö SOK7100028
Simon FriskJärla Orientering7423023
Jakob Gadefors-NauHaninge SOK9822709
Albin GezeliusIFK Mora OK8652907
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö8000531
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Isak HagbergKalmar OK8021021
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Fredrik HamreforsVästerås SOK9000319
Mattias HaneOK Tyr963369
Erik HannrupIF Thor9990214
Fredrik HanssonTäby OK9010428
Victor HanssonJönköpings OK9000524
Simon HardenFK Boken649447
Aron HellgrenIF Thor8030126
Edvin HellstenNyköpings OK9030929
Emanuel HerberthsonLinköpings OK8010621
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Ludvig HolmqvistOK Tor8010508
Anton HänströmTäby OK8010725
Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna801110
Mattias IvaresOK Södertörn8000921
Hugo JakobssonEksjö SOK9016916
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Leo JohanssonOK Kolmården8010805
Simon JohanssonOK Kolmården9122333
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Emil JonsellIF Thor1551046
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Jonathan JylltorpLinköpings OK9000501
Mattias KallhaugeSnättringe SK1041200
Olle KallurOK Ravinen8030826
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK1021815
Johan KarlssonOK Älvsjö-Örby7010210
Anton KastrupSävedalens AIK8298500
Lukas KatvalaKarlskrona SOK9000724
Hugo KindbornOK Hällen7030129
Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK9010812
Linus KristianssonTrollhättans SOK8110121
Albin KronkvistÖrkelljunga FK9010601
Albin KårénSundsvalls OK8010423
Nils KörleOK Landehof8450121
Martin LammFrölunda OL1123456
Johan LangerakJärfälla OK581581
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Axel Leijon ThorellLånghundra IF9981657
Jesper LidmarSnättringe SK7561783
Hannes LindahlSundsvalls OK1020703
Olof LjunggrenLinköpings OK700521
Elias LjungqvistSävedalens AIK7750778
Linus LundbergOK Bävern8010829
William LundstedtMullsjö SOK8009097
Linus MalmKFUM Örebro OK7020610
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad8000417
Johan MårtenssonIF Hagen9030615
Filip MöllerOK Södertörn951951
Axel NalbinMullsjö SOK8172024
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb8291102
William NilssonNyköpings OK9000210
Gustav NirvinHaninge SOK8001120
Per NordholmSävedalens AIK882211
Oskar NymanOK Tyr8000924
Andreas NäslundVästerås SOK562001
Benjamin NäslundSkogslöparna8010127
Lukas OlmKils OK8000803
Axel OlssonIF Hagen9091337
Gustav OlssonOK Orion9000723
Isak OlssonStigsökarna1020302
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Gustav PermanOK Tyr8010615
Felix PerssonHaninge SOK7090061
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Karl PetersénOK Njudung7020210
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL7020108
Alfred PetterssonMullsjö SOK
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
Valter PetterssonOK Tisaren1020817
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK7010507
Filip RosjöJönköpings OK9001122
Gustav RuneforsVäxjö OK7000611
Victor SadaranganiJärla Orientering1409856
Martin SandqvistVästerås SOK1401355
Alexander SchandlOK Södertörn8371795
William SeguraKFUM Örebro OK7010922
Hugo SetthagenOK Tranan9010107
Anton SilierJärfälla OK8010415
Felix SilverGävle OK1577026
Jakob SjöbergGävle OK510415
Noa SjöstrandVästerås SOK9884855
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Martin SkärlénHaninge SOK8000328
Edvin StrandbergKalmar OK2101805
Hugo StrömMullsjö SOK8010518
Gabriel SturessonLerums SOK9990407
Jonatan StåhlSundbybergs IK9010515
Oskar SvahnEksjö SOK430171
Simon SvahnEksjö SOK246071
Viktor SvenskStora Tuna OK713010
Niklas SvenssonJärfälla OK9123766
Thorsten SvenssonFinspångs SOK826010
Kristoffer TengrothSundbybergs IK8000330
Elias TidevallSkogsluffarnas OK2057371
Albin TollOK Njudung7543288
Joar TryggöTrollhättans SOK921010
Sixten TörnqvistVästerås SOK9000522
Anton UllerKils OK602303
Jonathan UllerKils OK8000602
Arvid UmegårdLånghundra IF9010728
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8010211
Noel WaldenfjordJärfälla OK652000
Adrian VartiaOK Löftan9011128
Arvid WesterbergOK Kolmården8010309
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF9101406
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Gustav WirénAttunda OK8633223
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK9021333
Johannes ÖhgrenOK Kåre551144
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021
Mattias ÖstbergStora Tuna OK9010505
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK8010213

Annonser