Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Lappmanna

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Lappmanna
Arrangörsorganisation: Lycksele IF
Datum: söndag 23 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 132 anmälda deltagare.

D21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Stina AbramssonWilhelmina OK771201
Stina EdejernIFK Bergvik8157662
Elisabeth FriesUmeå OK7662220
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Cecilia RydbergUmeå OK1401347
Isabel SalénIFK Mora OK960488
Frida SandbergStora Tuna OK797393
Evelina WickbomVittjärvs IK8191217
Klara YngvessonUmeå OK7970907

H21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna8404244
Simon ErikssonBergnäsets AIK7980616
Niklas FriesUmeå OK9493210
Mattias JohanssonUmeå OK8100490
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Johan RydbergUmeå OK1401368
Gustav SparrevikIK Hakarpspojkarna9951106
Sixten WalheimIFK Umeå722195

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BlombergLycksele IF227727

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emma LundgrenLycksele IF227766

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lea EdvardssonUmeå OK2089211
Norah HellgrenWilhelmina OK7102465
Ester LaudonVännäs OK419676

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ErikssonUmeå OK7030529
Viktor HolmgrenUmeå OK1020430
Isak LundholmUmeå OK1440991
Jakob NilssonUmeå OK7088807
Jesper RamebäckUmeå OK1546732
Oskar ÅdahlUmeå OK1522270

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hilja BerggrundUmeå OK1196000
Emmy KärrlanderUmedalens IF897412
Frida LindmarkRobertsfors IK429720
Ebba SamuelssonUmeå OK2132108

H14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elias LanttoSK Björnen2079681
Emil SehlstedtIFK Umeå7050907
Otto TimbyUmeå OK2104499
Adrian WidmarkUmeå OK2088944

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Tyra LarssonIFK Umeå7061106
Ella LindmarkRobertsfors IK259396
Elina Lingbro DömstedtUmeå OK7060203
Maja LundholmUmeå OK1505010
Saga RydbergUmeå OK1157923
Tuva SirviöUmeå OK2089208
Hilma VikströmUmeå OK2089231

H12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas ErikssonUmeå OK980816
Alfred GidlundUmeå OK2139150
Isak JohanssonUmeå OK362333
Felix NordénUmeå OK2135644
Arvid NordinLycksele IF2119584
Seth NordinLycksele IF2088409
Frans PerssonSkellefteå OK350506
Axel SamuelssonUmeå OK2132101
Olle SehlstedtIFK Umeå7070817

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Isabella EmdinUmeå OK452038
Torunn OtterbjörkUmeå OK452092
Moa TimbyUmeå OK2104113
Märta ÖstbergUmeå OK2089249

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Isak BengtssonUmeå OK2132093
Hugo DanielssonLycksele IF2088700
Melker ErikssonLycksele IF2088416
Axel LarssonIFK Umeå7080520
Ted LindmarkRobertsfors IK259341
Erik Lingbro DömstedtUmeå OK7091104
Max NordénUmeå OK2135625
Manfred NordinLycksele IF364899

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma LundholmUmeå OK440991
Linda SandbladUmeå OK452676

H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias BerggrundUmeå OK1960003
Janis BrokersUmeå OK774545
Fredrik SamuelssonUmeå OK2132245
Robert WidmarkUmeå OK2088936

D45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BäckstrandUmeå OK2089235
Ann-Sofie JohanssonUmeå OK226592
Helena KönigssonRobertsfors IK259387
Kerstin LarssonIFK Umeå7731223
Anna Karin NilssonUmeå OK7081807

H45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan KärrlanderUmedalens IF897411
Anders MannelqvistOK Nolaskogsarna9201464
Niklas TimbyUmeå OK2106193

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Annelie HellgrenWilhelmina OK1417473
Maria VredinIFK Umeå431386

H50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bert ErikssonUmeå OK7670418
Tomas PerssonSäterbygdens OK227338

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta FriesUmeå OK19787
Eva WalheimRobertsfors IK259202

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anders FriesUmeå OK8477412
Clas FriesUmeå OK9973314
Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK408999
Tjelvar OtterbjörkUmeå OK436161
Mats WalheimRobertsfors IK259042
Mikael YngvessonRobertsfors IK259379

D60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Annica NylundUmeå OK1426575
Lena SjöströmUmeå OK7601382

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anita LjungbergUmeå OK259259
Lena StenbergIFK Umeå259325

H65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan ErikssonUmeå OK19777
Börje LjungbergUmeå OK259238
Mats SandewallUmeå OK7201128
Matts StrandbergStöcksjö IS245833

D70 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Gun-Britt ForsströmUmeå OK
Britt-marie JohanssonStöcksjö IS302574
Lena LindmarkRobertsfors IK259321
Gunilla RosénStöcksjö IS302571
Lena TimnerUmeå OK9441128

H70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Signar ErikssonStöcksjö IS259348
Mats KlingvallUmeå OK9470902
Karl-Henrik LindmarkRobertsfors IK259249
Håkan LundmarkLångvikens OK261453
Olle RosénStöcksjö IS226259
Berndt StenbergIFK Umeå1259369
Torbjörn YttergrenStöcksjö IS7210270

H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Göran EnkvistSkellefteå OK262225

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar TimnerUmeå OK9080910

U1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Melinda ErikssonLycksele IF2088692
Hugo RydbergUmeå OK16143

U2 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Neo BrokersSK Björnen7111121
Hampus DanielssonLycksele IF2088449
Alexander EmdinUmeå OK440981
Alicia Eriksson-LindLycksele IF2088406
Lovisa NilssonHögåkers OK209876
Ossian NordinLycksele IF227744
Ingrid ÖstbergUmeå OK2089226

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny NordenUmeå OK

Öppen motion 5 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael LarssonIFK Umeå7700224
Malin LindmarkRobertsfors IK259340
Stina LindmarkRobertsfors IK417627
Lina SamuelssonUmeå OK2132243
Stefan SehlstedtIFK Umeå7740425
Erika TimbyUmeå OK2106192
Lars ÅbergUmeå OK452037

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Isak HellgrenWilhelmina OK7117147
Linus JohanssonWilhelmina OK1417480

Annonser