Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #3, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #3, sprint
Arrangörsorganisation: OK Kåre
Datum: fredag 8 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 269 anmälda deltagare.

D21 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BylarsForsa OK900531
Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna8159231
Emelie HolmströmKamrat och IF KIF8307061
Rebecka HylanderNyköpings OK8031841
Matilda JonssonIFK Mora OK903023
Nadia LarssonFredrikshofs IF Skid & OK8200385
Erica OlssonIFK Mora OK8000517
Amy RankkaForsa OK978076
Helena SvenssonFK Herkules9967515
Anna TidermanSnättringe SK404285
Susanne WallenborgLunds OK699331
Malin WelénKöping-Kolsva OK9880604

H21 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus AlfredssonOK Tyr8009706
Filip BergströmKvarnsvedens GOIF OK8070396
Magnus BlåuddOK Rodhen8414281
Klaus CsúcsIFK Mora OK1301755
Marcus EkKöping-Kolsva OK830425
Jonny EngelOK Ravinen419687
Erik FrostIFK Mora OK920411
Henrik FröjdRehns BK1989314
Pär GustavssonGöteborg-Majorna OK8311103
Martin HammarbergSundsvalls OK831900
Marcus JanssonGarphyttans IF8132134
Thomas JanssonGarphyttans IF1964610
Torbjörn JanssonGarphyttans IF7581105
Hampus LarssonFK Göingarna9709021
Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro8080689
Linus MoodIFK Mora OK8081337
Jonn Are MyhrenIFK Lidingö SOK790703
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF910730
Henrik OlofssonOK Kompassen780131
Erik RostAlfta-Ösa OK8644876
Joakim SkärlénHaninge SOK1399752
Daniel SteenHaninge SOK770126
Tobias SteenHaninge SOK501857
Patrik SvedbergGävle OK9760203
Sebastian SvärdHaninge SOK9941337
Erik ThuressonOK Pan-Kristianstad38363
Felix TidermanSöders-Tyresö8438683
Marcus WadellUlricehamns OK9005063

D17-D20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Adelina FunkeLeksands OK8006616
Alva JonssonLånghundra IF8010223
Emma JonssonIFK Mora OK341251
Julia WannerAvesta OK8010068

H17-H20 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonHaninge SOK9990322
Viktor BergLeksands OK9917553
Rikard BergströmKvarnsvedens GOIF OK8000820
Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF OK8237799
Joel ErnstssonFinspångs SOK9010426
Gustav JohnssonIFK Mora OK991002
Martin SkärlénHaninge SOK9200680
Aron ThorénRonneby OK1010529

D16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Tilda BergLeksands OK9017553
Emma EliassonDomnarvets GOIF7030801
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147
Felicia SahlénVästerås SOK1031010
Vendela SöderqvistOK Kåre9431432
Moa WallenborgLunds OK8031002

H16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Linus BacklundTrollhättans SOK572002
Isak BerggrenGävle OK442126
Thobias BrodinIFK Mora OK1408116
Felix BäckstädeVisborgs OK8020612
Albin EronnLinköpings OK621621
Isak GeliusSnättringe SK7174850
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK530923
Erik LarssonIFK Mora OK895309
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF8030429
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Melker NordgrenOK Kåre9980401
Klockar-Eskil NääsLeksands OK9031230

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Irma BergDomnarvets GOIF442043
Stina BernGarphyttans IF8040917
Elvira BjörnbergVästerås SOK940316
Klara BäckstädeVisborgs OK8041014
Ida ErnstssonFinspångs SOK7203736
Klara ErssonOK Kåre9040731
Embla ThorénRonneby OK7502082
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK8050105
Sara WallinKorsnäs IF OK9891023

H14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Leo AlvolinOK Kåre9655572
Hugo AtterbrandOK Kåre9050219
Axel ErikssonStora Tuna OK1051206
Ludvig EronnLinköpings OK7000044
Jon HanssonOK Kåre9102609
Rasmus HedarOK Tor7050818
Eric JohanssonOK Kåre352952
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre7041110
Björn RennerOK Södertörn2078279
Albin SjöblomOK Kåre8040323
Wille SöderqvistOK Kåre9050309
Lucas WannerAvesta OK9041227
Viktor ZillingOK Södertörn449620

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa BjörnbergVästerås SOK409880
Maja EliassonDomnarvets GOIF730130
Signe FeilSundsvalls OK2060777
Nova SahlénVästerås SOK1060210

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Neo CederqvistVisborgs OK8070916
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Elias HörnellDomnarvets GOIF2062012

D40 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrika AnderssonHaninge SOK419691
Florence BergDomnarvets GOIF449225
Anna BerggrenGävle OK442137
Elinor DalstrandÅmåls OK2119614
Anna ElgesjöDomnarvets GOIF2104212
Mia EronnLinköpings OK1721008
Stina FeilSundsvalls OK2077293
Gunilla GräfningsGrycksbo IF OK443289
Kristin HellmanOK Linné2101820
Lena Karlsson HolmerIFK Mora OK44608
Anne-li LidmanJärfälla OK216810
Malin PilvingeOK Kolmården761104
Daniela RennerOK Södertörn2050737
Sonia RodiéreIFK Lidingö SOK19633
Cecilia RönnfjärdOK Skogsfalken11809
Ann-Sofie TäckOK Hammaren9730921

H40 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AnderssonHaninge SOK9690411
Peo BergLeksands OK717553
Christer CasselsjöOK Kolmården7720208
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK8270677
Andreas ElgesjöDomnarvets GOIF2062046
Magnus EliassonDomnarvets GOIF721119
Ola ErikssonKvarnsvedens GOIF OK450715
Staffan ErikssonStora Tuna OK741224
Erik ErnstssonFinspångs SOK9690430
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna720712
Pontus FunkeLeksands OK7750610
Henrik HolmbergKöping-Kolsva OK700219
Mats HörnellDomnarvets GOIF7761022
Anders JanssonGrycksbo IF OK8303785
Mikael JohanssonVärend GN OL7202822
Erik JonssonLånghundra IF1974630
Henrik JonssonIFK Mora OK691008
Ola JäderbergLeksands OK8258688
Tony LarssonOK Skogsfalken710029
Malte LennerstedtLunds OK700709
Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF2059047
Nils MalmIFK Lidingö SOK1504162
Andreas MathisenVästerås SOK751224
Per MelanderIF Thor1066601
Kristians MikelsonsStockholm Multisport Klubb200149
Mikael NolåkersKvarnsvedens GOIF OK711270
Thomas NordströmSkogslöparna448579
Ronnie PetterssonHaninge SOK9700808
Stefan PetterssonSödertälje-Nykvarn OF408792
Nils PistoraLunds OK611611
Jiri ProchazkaDomnarvets GOIF515034
Kristofer SidenvallIFK Umeå2088671
Janne SkarnerLeksands OK217634
Johan StenbergIF Thor450026
Jesper SvedbergIFK Lidingö SOK730425
Mikael SvenssonFK Herkules1447484
Ola SvärdHaninge SOK9700725
Stellan TäckOK Hammaren9740315
Stefan WennbergSkattkärrs SOK8053056
Anders ÅdahlMölndal Outdoor IF446271
Ulf ÖjeboIFK Lidingö SOK741012

D50 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK9641228
Johanna AlmlundHaninge SOK671004
Lotta Lidman AlmqvistVästerviks OK610419
Åsa BergströmTäby OK404011
Lisbeth CelanderKristinehamns OK7590302
Maria EmanuelssonDomnarvets GOIF1110411
Anette ForssGarphyttans IF202314
Pia FrostIFK Mora OK241866
Marie FröjdRehns BK1280161
Ylva GrapeDalaportens OL501847
Marie HedarOK Tor7671221
Helena HolmbergKöping-Kolsva OK9651031
Lena JanssonGarphyttans IF7590626
Monica KollbergEksjö SOK1240461
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Eva LindgrenFinspångs SOK9620202
Cecilia LingerudOK Skogsfalken231204
Ingrid SvenssonFinspångs SOK8203026
Susanne WelénKöping-Kolsva OK8006205

H50 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AasaOK Kullingshof8110362
Anders AbrahamssonGammelstads IF24011
Johan AbrahamssonGällstadbygdens SOK7681106
Peter BergströmKvarnsvedens GOIF OK354853
Magnus BernGarphyttans IF450658
Leif CelanderKristinehamns OK7600606
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Kjell EmanuelssonDomnarvets GOIF590123
Conny ErikssonIFK Mora OK1408114
Leif ErikssonSträngnäs-Malmby OL9110159
Pesho HedbergLunds OK8240962
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF631201
Magnus HellbergEskilstuna OL9650421
Jonas HolmgrenOK Hammaren8000128
Mats JohanssonIFK Mora OK9555533
Stefan JohanssonTrosabygdens OK2085396
Stefan KillbergKvarnsvedens GOIF OK7620819
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Stefan KollbergEksjö SOK8652935
Mikael KullinOK Tyr207513
Per LeidevallDomnarvets GOIF8196304
Mattias LindahlSundsvalls OK351882
Benny LindgrenFinspångs SOK8000218
Gunnar NilssonFinspångs SOK7650917
David NolåkersKvarnsvedens GOIF OK8007170
Christer NorinJärfälla OK2048696
Tomas NormanLeksands OK9680122
Erik NylundJärfälla OK9997599
Per NylundJärfälla OK7919205
Bo PerssonOK Lindéna443396
Lars PerssonOK Skogsfalken9641230
Claes RennerOK Södertörn450217
Urban RisbergEskilstuna OL304927
Peter RosénAlfta-Ösa OK8621807
Joakim SorinderOK Skogsfalken670140
Anders StjerndahlIFK Lidingö SOK8657161
Lars ThorénRonneby OK9850917
Patrik TidermanSöders-Tyresö8209562
Staffan ZillingOK Södertörn437288
Fredrik ÅslundKatrineholms OK451218

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta JanssonGarphyttans IF920531
Margareta MeitonIFK Lidingö SOK8662155
My RönnolsTäby OK551226

H60 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Leif AhlstrandIF Hallby SOK12094
Thomas AlmqvistVästerviks OK560611
Lars-Gunnar AndénSödertälje-Nykvarn OF28470
Esbjörn AndrénKvarnsvedens GOIF OK8130150
Anders AsplundJärla Orientering8195512
Kent BergendahlNyköpings OK8195212
Ulf ErikssonStora Tuna OK8090258
Maffe FrostIFK Mora OK9005105
Yngve GottfridssonOK Tyr991482
Sten GranathTjällmo-Godegårds OK8103202
Åke GustafssonBergnäsets AIK7549096
Jonny HanssonBromma-Vällingby SOK350515
Bo HerderssonMarkbygdens OK7510722
Torbjörn LarssonStora Tuna OK355506
Björn LidmanJärfälla OK2057397
Claes LindbergLunds OK1949813
Håkan LindbergVäsby OK8002345
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Sonny MyrefeltKalmar OK8003838
Eero O NiemiSkogslöparna7940102
Rune NolåkersKvarnsvedens GOIF OK7175000
Manfred OlejnikSOK Viljan842650
Nils-Robert PerssonTullinge SK2101614
Lars PonténIF Thor8000919
Lars RönnolsTäby OK570428
Lars SahlbergLeksands OK2048644
Anders ThomassonUlricehamns OK9511013
Göran WelénKöping-Kolsva OK8005704
Urban ÅbergTjällmo-Godegårds OK9561224

H70 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonSöders-Tyresö8450718
Rune ArvidssonMarkbygdens OK7400901
Karl-Olof BorgOckelbo OK603211
Lars EnglundJärla Orientering2075123
Kjell ErikssonInsjöns IF OK8460523
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK1009808
Ronny HedlundOK Södertörn9430302
Claes-Göran LundbergUlricehamns OK8470107
Ingemar LöfqvistStjärnorps SK1429682
Hans OlevikEdsbyns OK42802
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Bengt StenerhagVästerbergslagens OL37411
Jan-Erik WibergJärla Orientering819489

Öppen motion 6 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AnderssonOK Skogsfalken10782

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Charlotta WallinKorsnäs IF OK891023

Öppen motion 8 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Robin LarssonFK Göingarna9950115
Anders SahlénVästerås SOK409459
Pernilla SahlénVästerås SOK444705
Mattias TunessonSkogspojkarnas OK9050105

Annonser