Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, SM/JSM/USM/VSM och Nordiska Ungdomsspelen, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, SM/JSM/USM/VSM och Nordiska Ungdomsspelen, lång
Arrangörsorganisation: Östersunds OK
Datum: söndag 25 februari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 191 anmälda deltagare.

D21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK1406185
Annika BjörkDomnarvets GOIF760301
Hanna ErikssonIFK Mora OK950202
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Linda LindkvistIK Jarl Rättvik2057207
Kristina NordeboÄlvsby IF OK501797
Magdalena OlssonIFK Mora OK8199011
Hanna RostAlfta-Ösa OK8631580
Frida SandbergSäterbygdens OK797393
Andrea WickbomI 19 IF930427
Evelina WickbomI 19 IF8191217

H21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BlomgrenUmeå OK8628547
Klaus CsúcsIFK Mora OK1301755
Per FrostIFK Mora OK987448
Henrik FröjdRehns BK1989314
Mikael GardelinVisborgs OK244995
Martin HammarbergSundsvalls OK831900
Filip JacobssonÖSeT SkidO8070706
Andrey LamovIFK Mora OK8198603
Hampus LindblomÅsarna IK8339273
Markus LundholmOK Renen920214
Linus RappIFK Mora OK560219
Erik RostAlfta-Ösa OK8644876
Petter SunnerheimÖstersunds OK1418102

D20 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma BergerDomnarvets GOIF707648
Sofia BerglundIFK Mora OK9991028
Anna HerbertTäby OK9990213
Elin LundgrenI 19 IF980727
Johanna LundkvistOK Vargen989805
Elin NordlundPiteå IF Orienteringsklubb980402
Sarah PerssonÅtvidabergs IF9200693
Linnea SahlinOK Vildhussen417790
Kristina TholerudSeskarö IF9912060
Sofia WestinI 19 IF990122

H20 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Simon ErikssonUmeå OK7980616
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Martin GranbergIFK Mora OK1990323
Truls LindholmSundsvalls OK9990528
Edvin NordströmTäby OK1236430
Robin SalénI 19 IF980128
Erik TuuriBergnäsets AIK7000260
Rasmus WickbomI 19 IF980927

D18 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie BrudinIFK Mora OK9000513
Elin EdströmHärnösands OK8011102
Tilde EngbergHärnösands OK8400750
Elin SchagerströmGarphyttans IF9000805
Julia WannerIFK Mora OK8010068

H18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik HanssonTäby OK9010428
Anton HänströmTäby OK2048619
Gabriel LarssonGammelstads IF9110200
Rasmus NordgrenOK Kåre9000901
Zeb PalmHJS-Vansbro OK9000908
Jonatan StåhlSundbybergs IK9010515

D16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonDomnarvets GOIF7100602
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL7209760
Clara JohanssonOK Skärmen9100302
Amelie JosefssonSkogslöparna8021214
Sofia LundkvistOK Vargen600366
Lovisa MoqvistLerums SOK9021105
Ester OlofssonOK Storsjön2077317
Lilian PalmHJS-Vansbro OK9020702

H16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AronssonOK Kroppefjäll1020312
Seth BorglundHärnösands OK8021018
Erik BrandtDomnarvets GOIF8021231
Axel HedströmÖstersunds OK2085510
Viktor HolmgrenUmeå OK1020430
Grunde IsaksætreGrue IL
Jonne LiukkonenSundsvalls OK9911991
Alvar MelinHaninge SOK8202120
Melker NordgrenOK Kåre9980401
Tor RönnestrandFrösö IF2081807
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK9021333

D15 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EliassonDomnarvets GOIF7030801
Elsa HermanssonIFK Mora OK450657
Ida HänströmTäby OK777831
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK1071003
Ronja StåhlSundbybergs IK9551208
Vendela SöderqvistOK Kåre9431432
Moa WallenborgLunds OK450714
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK9031028

H15 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Otto BalckTäby OK8636979
Rasmus ErikssonUmeå OK7030529
Petter ErlandssonSundsvalls OK7919223
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK9030203
Christoffer LindgrenOK Kåre7962466
Isak LundholmUmeå OK1440991
Klockar-Eskil NääsLeksands OK9031230

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa GranholmSundsvalls OK2078093
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Stina LindholmSundsvalls OK443464
Hanna LindqvistÖstersunds OK2085490

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BalckTäby OK9101167
Nils EngbergHärnösands OK8200506
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL7209761
Jannick Karlsson BrabieJärfälla OK8041117
Viggo ÖstlundKovlands IF7515327

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maja EliassonDomnarvets GOIF730130

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Eskil EngbergHärnösands OK436063
Ivar GranholmSundsvalls OK1200703
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Liam HälldalSkogslöparna8201859

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen ForsgrenVästerbergslagens OL452647

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK8090905
Viggo LindgrenOK Kåre352984

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar HagqvistFrösö IF2081797
Martin OhlssonOK Storsjön108960

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla GräfningsGrycksbo IF OK443289

H40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK8270677
Torbjörn EngbergHärnösands OK448390
Jonas HälldalSkogslöparna7206297
Anders JanssonGrycksbo IF OK8303785
Klockar Mattias NääsLeksands OK439576

D45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Erica HållHJS-Vansbro OK907091
Christina JosefssonSkogslöparna36425
Susanne PeterssonSundsvalls OK990909

H45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BorglundHärnösands OK673535
Magnus EliassonDomnarvets GOIF721119
Peter HermanssonIFK Mora OK720215
Per-Johan JosefssonSkogslöparna302477
Donald McCarthyÄrla IF1221172
Pär MoqvistLerums SOK438433
Mikael NolåkersKvarnsvedens GOIF OK711270
Janne NäätänenSundsvalls OK2078153

D50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna IK SK9641228
Christina HalvarssonOK Kroppefjäll14014
Lisbet Lidman LarssonHJS-Vansbro OK264698
Pia LindholmSundsvalls OK660505
Charlotte LindkvistIK Jarl Rättvik41775
Birgit LundkvistOK Vargen670207
Anette PalmHJS-Vansbro OK9660425
Carina SandbergSäterbygdens OK47094

H50 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anders LindholmSundsvalls OK443485
Ulf LindqvistÖstersunds OK682303
Lars LundkvistSeskarö IF640713
Björn OlofssonOK Storsjön2077365
Magnus OredssonÖstersunds OK42865
Thomas PerssonÅtvidabergs IF555556
Tomas PerssonSäterbygdens OK227338
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL9005270
Per ÖgrenBergnäsets AIK19389

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marie FröjdRehns BK1280161
Anna NieminenOK Nipan302243

H55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Ulf HylanderNyköpings OK954104
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Peter NordströmTäby OK450335
Pär NorènVännäs OK429717
Per SandbergSäterbygdens OK47097
Hans ÅgrenÖstersunds OK2085479

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Eva BohmOK Vildhussen351261
Kristina HagfalkOK Hällen39800
Agneta HolmgrenBergnäsets AIK9850523
Birgitta WinbladRehns BK1570208

H60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AnderssonOK Tor7003066
Kjell BomanSöderhamns OK560405
Fredrik HolmgrenBergnäsets AIK929394
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Eero O NiemiSkogslöparna7940102
Sture NorénÄlvsby IF OK9580322
Kjell-Erik SahlinOK Vildhussen262370
Per-Olov SjöströmVästerås SOK450015

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ingeborg DanielssonÖstersunds OK2085501
Kerstin SunnerheimSelånger SOK36628
Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK431052

H65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf CarnbyTäby OK30045
Ove HemmingssonBrunflo IF1510208
Lars-Peter JohnssonSelånger SOK218205
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Kjell SandströmBodens Bandyklubb OS9501206
Lars SjölanderHärnösands OK37115
Per SundinSkogslöparna438150
Bernt ÅkerlundFältjägarnas IF2058202

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BlomgrenTullinge SK780426

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Åke BengtssonÖstersunds OK8460419
Matts EngvallBodens Bandyklubb OS8470623
Kjell ErikssonÖSeT SkidO1501011
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Elis ÅbergStorviks IF9523895

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Eivor LindgrenBrunflo IF343324

H80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sten ErikssonOK Branten208157
Jonas JohanssonÖstersunds OK2085530

Öppen Mellan (5)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK
Bernt ForsgrenVästerbergslagens OL452632
Charlotte StåhlSundbybergs IK450153
Anna-Karin ÖstlundKovlands IF7491363

Öppen Lång (2)

NamnOrganisationBricknummer
Urban StåhlSundbybergs IK445356
Magnus WallenborgLunds OK42609

Annonser