Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, SM/JSM, medel och publiktävling

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, SM/JSM, medel och publiktävling
Arrangörsorganisation: Sundsvalls OK
Datum: lördag 17 februari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 159 anmälda deltagare.

D21 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna IK SK9641228
Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK
Emma BergströmOK Vargen
Hanna ErikssonIFK Mora OK950202
Ida HylanderNyköpings OK920223
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Rebecka HylanderNyköpings OK8031841
Lisa LarsenAlfta-Ösa OK
Linda LindkvistIK Jarl Rättvik2057207
Magdalena OlssonIFK Mora OK8199011
Amy RankkaForsa OK978076
Bente RostAlfta-Ösa OK
Hanna RostAlfta-Ösa OK8631580
Isabel SalénIFK Mora OK
Frida SandbergSäterbygdens OK
Elin VedinSundsvalls OK891301
Andrea WickbomI 19 IF
Evelina WickbomI 19 IF8191217
Klara YngvessonUmeå OK

H21 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Peter ArnessonBottnaryds IF
Erik BlomgrenUmeå OK8628547
Klaus CsúcsIFK Mora OK
Henrik FröjdRehns BK1989314
Martin HammarbergSundsvalls OK831900
Erik HanssonHärnösands OK1401340
Alexander HörnquistÖrnsköldsviks OK9000066
Erik JohanssonUmeå OK9005025
Ivan KuzminSundsvalls OK9200444
Andrey LamovIFK Mora OK8198603
Markus LundholmOK Renen
Carl MagnussonIFK Mora OK
Johan NymanForsa OK890701
Janne NäätänenSundsvalls OK
Henrik PerssonUmeå OK8305131
Linus RappIFK Mora OK560219
Erik RostAlfta-Ösa OK8644876
Joel SjölanderAlfta-Ösa OK8050322
Christian SpoerryUmeå OK
Sixten WalheimRobertsfors IK722195

D20 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia BerglundIFK Mora OK9991028
Hanna HugossonSundsvalls OK940855
Elin HållHJS-Vansbro OK507507
Elin LundgrenI 19 IF
Johanna LundkvistOK Vargen989805
Elin NordlundPiteå IF Orienteringsklubb980402
Kristina TholerudSeskarö IF9912060
Sofia WestinI 19 IF990122

H20 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna8404244
Simon ErikssonUmeå OK
Gustav FrænellSundsvalls OK
Martin GranbergIFK Mora OK
Harald LarssonBergnäsets AIK
Truls LindholmSundsvalls OK
Edvin NordströmTäby OK1236430
Robin SalénI 19 IF
Erik TuuriBergnäsets AIK7000260
Rasmus WickbomI 19 IF980927
Jesper VikmanOK Nolaskogsarna8000250

D18 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie BrudinIFK Mora OK9000513
Elin EdströmHärnösands OK8011102
Tilde EngbergHärnösands OK8400750
Amelie JosefssonSkogslöparna8021214
Alice PalmgrenSundsvalls OK449497
Julia WannerIFK Mora OK8010068
Ida WickbergOK Nolaskogsarna436113

H18 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Seth BorglundHärnösands OK8021018
Arvid HenningHärnösands OK
Anton HänströmTäby OK2048619
Björn JohanssonSundsvalls OK2072751
Gabriel LarssonGammelstads IF
Rasmus NordgrenOK Kåre
Benjamin NäslundSkogslöparna8010127
Zeb PalmHJS-Vansbro OK9000908
Jonatan StåhlSundbybergs IK9010515

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lilian PalmHJS-Vansbro OK9020702

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Petter ErlandssonSundsvalls OK7919223
Jonne LiukkonenSundsvalls OK9911991
Axel LundgrenSundsvalls OK9020623
Melker NordgrenOK Kåre
Klockar Eskil NääsLeksands OK9031230
Tore PalmgrenSundsvalls OK449491
Oskar VikströmSundsvalls OK439804

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hanny EdströmHärnösands OK8040521
Olivia KarlssonKovlands IF7203838
Elin LadängesAlfta-Ösa OK2075284
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Stina LindholmSundsvalls OK443464
Karin ViklundKovlands IF1667145

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Nils EngbergHärnösands OK8200506
Oskar ErlandssonSundsvalls OK449492
Jonatan HälldalSkogslöparna8371334
Edvin LakeSundsvalls OK2088576
Mattias LarssonSundsvalls OK1051126
Johan LindénSelånger SOK449568
Viggo ÖstlundKovlands IF7515327

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Malin HållHJS-Vansbro OK452770
Emma LindénVäxjö OK2075447
Frida LindénVäxjö OK2075318
Nova StattinHärnösands OK8060221

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Eskil EngbergHärnösands OK
Jakob EngströmHärnösands OK2087304
Liam HälldalSkogslöparna8201859
Andrei KuzminSundsvalls OK1001492
Elmer NordlanderHärnösands OK2119457

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK8370466
Maria DanielssonBjursås OK263400
Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna8159231
Ellinor FranssonÄrla IF9810716

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AxlingSundsvalls OK820513
Ulf HylanderNyköpings OK954104

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna EdströmHärnösands OK403063
Kajsa LakeSundsvalls OK2088568

H40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn EngbergHärnösands OK
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna720712
Jonas HälldalSkogslöparna7206297
Jonas KarlssonKovlands IF263920
Klockar Mattias NääsLeksands OK439576
Martin StattinHärnösands OK562504

D45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Erica HållHJS-Vansbro OK907091
Anna LundgrenSundsvalls OK15482
Liselott NordgrenOK Kåre14632
Maria OlssonHJS-Vansbro OK42745
Charlotte VikströmSundsvalls OK30979

H45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BorglundHärnösands OK
Janne SkarnerLeksands OK217634
Nils SvenssonSundsvalls OK33426

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Agnetha FredrikssonKramfors-Alliansen208293
Charlotte LindkvistIK Jarl Rättvik41775
Anette PalmHJS-Vansbro OK9660425
Carina SandbergSäterbygdens OK47094
Anneli WickbomI 19 IF262143

H50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf JohanssonSundsvalls OK660924
Stefan JohanssonOK Kåre9671023
Anders LindholmSundsvalls OK443485
Peter SjöbomNjurunda OK249294
Urban StåhlSundbybergs IK445356

H55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan BlomgrenStora Tuna OK8488254
Pär NorènVännäs OK429717
Per SandbergSäterbygdens OK47097
Frans WickbomI 19 IF553389

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena LarssonSala OK9571015

H60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Leif AnderssonNjurunda OK351895
Kjell BomanSöderhamns OK560405

H65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Göran LarssonSala OK8636984
Sven Erik SundinSelånger SOK7500429

H70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Winn BjörklundSundsvalls OK8460916
Christer MöllenbergTimrå SOK306093
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542

H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik KardellNjurunda OK439415

Öppen Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Beatrice AlmÖrnsköldsviks OK7891961
Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OK2068920
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK2068968

Öppen Medel (4)

NamnOrganisationBricknummer
Adrian CarlssonSundsvalls OK2063829
Kadri KalvoSundsvalls OK43142
Sofia LindénSelånger SOK449569
Anna-Karin ÖstlundKovlands IF7491363

Öppen Lång (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Peter JohnssonSelånger SOK218205
Fredrik PonténSelånger SOK351861

Annonser