Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup deltävling 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 4
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 9 november 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 65 anmälda deltagare.

Långa (13)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8033308
Marcus BerggrenNyköpings OK930901
Aleksander BernaciakOK Orion504030
Fredrik BerntssonSkåneslättens OL723039
Niklas BrattOK Orion8123666
Love CarlssonOK Orion7202474
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Daniel GunnarssonOK Orion840623
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Torgny LindströmRonneby OK730619
Gustav OlssonTorsås OK600723
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Emil ØbroOK Orion864008

Mellan (14)

NamnOrganisationBricknummer
Inge GötessonKarlskrona SOK16663
Johan JacobssonOK Orion9681010
Jörgen JohanssonKarlskrona SOK7408104
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Stefan KarlssonRonneby OK741120
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Filip NilssonGotlands Bro OK18027
Magnus OlssonTorsås OK500723
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Ellen WahlbomOK Orion632800
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK12578

Mellankort (28)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Mats AnderssonOK Orion435798
Elin AntonischkiOK Orion446003
Jörn AntonischkiOK Orion9700817
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Karl-Axel EngströmOK Orion41588
Per-Ivan EngströmOK Orion417688
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Elisabet JannerRonneby OK
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Bo LönngrenOK Orion42002
Yngve MagnussonOK Orion10528
Anders NilssonOK Orion450881
Magnus NilssonTorsås OK1470503
Pi PerssonOK Orion9620129
Maria SibilevaKarlskrona SOK1201174
Anders SundelinOK Orion9700716
Katarina SundelinOK Orion9650108
Johan SwartzOK Orion8262490
Lisa SwartzOK Orion2058218
Nils SwartzOK Orion2058124
Marcus SvennerudKarlskrona SOK2107198
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Jonas SvenssonOK Orion720815
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

Korta (10)

NamnOrganisationBricknummer
Adam AnderssonKarlskrona SOK7051022
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Magnus LeuenbergerOK Orion2123533
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Isak TörnqvistKarlskrona SOK444740
Kent TörnqvistKarlskrona SOK2109249
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211

Annonser