Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup deltävling 5

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 5
Arrangörsorganisationer: OK Orion / Ronneby OK
Datum: torsdag 16 november 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 61 anmälda deltagare.

Långa (12)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8033308
Marcus BerggrenNyköpings OK930901
Henrik BerlinOK Orion690423
Niklas BrattOK Orion8123666
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Daniel GunnarssonOK Orion840623
Christian HåkanssonRonneby OK9741012
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Torgny LindströmRonneby OK730619
Pontus PeterssonOK Orion920215
Magnus SagerOK Orion895406
Emil ØbroOK Orion864008

Mellan (18)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Mats AnderssonOK Orion435798
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Inge GötessonKarlskrona SOK16663
Johan JacobssonOK Orion9681010
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Jörgen JohanssonKarlskrona SOK7408104
Stefan KarlssonRonneby OK741120
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Daniel PerssonRonneby OK429300
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Ellen WahlbomOK Orion632800
Linus VernströmRonneby OK9040312
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Nadiya VolynskaOK Orion895412

Mellankort (20)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AntonischkiOK Orion446003
Jörn AntonischkiOK Orion9700817
Agnes BerlinOK Orion449545
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Lisa FolinoKarlskrona SOK900731
Elisabet JannerRonneby OK
Eskil JohanssonOK Orion262491
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Stefan JönssonRonneby OK12549
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Maria SibilevaKarlskrona SOK1201174
Anders SundelinOK Orion9700716
Katarina SundelinOK Orion9650108
Martina SundelinOK Orion1401354
Marcus SvennerudKarlskrona SOK2107198
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411

Korta (11)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Holly EkenbergRonneby OK1060801
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Eva-Lotta JohanssonRonneby OK620107
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Magnus LeuenbergerOK Orion2123533
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Ronny LobeniusHammarkinds OK7502040
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Kent TörnqvistKarlskrona SOK2109249
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211

Annonser