Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup deltävling 9

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 9
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 14 december 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 69 anmälda deltagare.

Långa (11)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8033308
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Niklas BrattOK Orion8123666
Johan EngströmOK Orion923451
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Daniel GunnarssonOK Orion840623
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Torgny LindströmRonneby OK730619
Gustav OlssonTorsås OK600723
Philip PerssonOK Orion8484111
Magnus SagerOK Orion895406

Mellan (26)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Peter AnderssonOK Orion209696
Aleksander BernaciakOK Orion504030
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Ewa GwóźdźOK Orion8625543
Isak HagbergKalmar OK8021021
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Johan JacobssonOK Orion9681010
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Stefan KarlssonRonneby OK741120
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Tom OlaussonOK Orion594280
Lisa OlssonTorsås OK500523
Magnus OlssonTorsås OK500723
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Ellen WahlbomOK Orion632800
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Nadiya VolynskaOK Orion895412

Mellankorta (25)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Elin AntonischkiOK Orion446003
Jörn AntonischkiOK Orion9700817
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Oliver HåkanssonOK Orion820380
Eskil JohanssonOK Orion262491
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Sarah LindströmRonneby OK770601
Ulf LundbergKalmar OK18590
Bo LönngrenOK Orion42002
Yngve MagnussonOK Orion10528
Anders SundelinOK Orion9700716
Katarina SundelinOK Orion9650108
Martina SundelinOK Orion1401354
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Jonas SvenssonOK Orion720815
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Mikael WahlbomOK Orion960901
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK12578

Korta (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anna GustavssonKalmar OK2119383
Elisabet JannerRonneby OK
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Magnus LeuenbergerOK Orion2123533
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Elias LindströmRonneby OK1080223
Wille VernströmRonneby OK9060112

Annonser