Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup deltävling 10

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 10
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 21 december 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 68 anmälda deltagare.

Långa (7)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AnderssonOK Orion9950120
Johan EngströmOK Orion923451
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Torgny LindströmRonneby OK730619
Philip PerssonOK Orion8484111
Fredrik WennermarkOK Skogsfalken942310
Johan WennermarkOK Orion8421000

Mellan (19)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Isak HagbergKalmar OK8021021
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Johan JacobssonOK Orion9681010
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Johan MyrénOK Orion18543
Filip NilssonGotlands Bro OK18027
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Mats SöderbergKalmar OK641204
Ellen WahlbomOK Orion632800
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK12578

Mellankort (37)

NamnOrganisationBricknummer
Linda AllwoodKarlskrona SOK451392
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Lennart AnderssonOK Orion30357
Mats AnderssonOK Orion435798
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Mattias EngströmOK Orion9771210
Per-Ivan EngströmOK Orion417688
Vilma EngströmOK Orion2057315
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Oliver HåkanssonOK Orion820380
Olof IngemarssonKarlskrona SOK7601281
Elisabet JannerRonneby OK9650504
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Anne LindellKalmar OK1660819
Hilda LindellOK Orion402821
Sarah LindströmRonneby OK770601
Ulf LundbergKalmar OK18590
Anders NilssonOK Orion450881
Daniel OscarssonOK Orion18551
Erik OscarssonOK Orion2065300
Maria SibilevaKarlskrona SOK1201174
Anders SundelinOK Orion9700716
Erik SundelinOK Orion1401311
Katarina SundelinOK Orion9650108
Martina SundelinOK Orion1401354
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Jonas SvenssonOK Orion720815
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Mikael WahlbomOK Orion960901
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

Korta (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anna GustavssonKalmar OK2119383
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Magnus LeuenbergerOK Orion2123533
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Kent TörnqvistKarlskrona SOK2109249

Annonser