Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup deltävling 11

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 11
Arrangörsorganisationer: Karlskrona SOK / OK Orion
Datum: torsdag 4 januari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 58 anmälda deltagare.

Långa (10)

NamnOrganisationBricknummer
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Henrik BerlinOK Orion690423
Niklas BrattOK Orion8123666
Daniel GunnarssonOK Orion840623
Johan HöijOK Linné999983
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Torgny LindströmRonneby OK730619
Gustav OlssonTorsås OK600723
Philip PerssonOK Orion8484111
Viktor TovessonOK Orion930508

Mellan (18)

NamnOrganisationBricknummer
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Johan JacobssonOK Orion9681010
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Ellen KallerbäckOK Orion535455
Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK439618
Stefan KarlssonRonneby OK741120
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Johan MyrénOK Orion18543
Filip NilssonGotlands Bro OK18027
Lisa OlssonTorsås OK500523
Magnus OlssonTorsås OK500723
Ellen WahlbomOK Orion632800
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Peter WirenstedtKarlskrona SOK9132413

Mellankort (22)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Lennart AnderssonOK Orion30357
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Rasmus EjermarkTorsås OK9202076
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Elisabet JannerRonneby OK9650504
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Eskil JohanssonOK Orion262491
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Anders SundelinOK Orion9700716
Katarina SundelinOK Orion9650108
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Jonas SvenssonOK Orion720815
Mikael WahlbomOK Orion960901
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

Korta (8)

NamnOrganisationBricknummer
Sarah EjermarkTorsås OK9161161
Linda IngemarssonKarlskrona SOK16858
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Olle LindquistKarlskrona SOK444735
Clas NilssonKarlskrona SOK9701209
Elin NilssonKarlskrona SOK7205498

Annonser