Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup deltävling 13

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 13
Arrangörsorganisationer: Karlskrona SOK / OK Orion
Datum: torsdag 18 januari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 73 anmälda deltagare.

Långa (9)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Henrik BerlinOK Orion690423
Niklas BrattOK Orion8123666
Johan EngströmOK Orion923451
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Daniel GunnarssonOK Orion840623
Christian HåkanssonRonneby OK9741012
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Torgny LindströmRonneby OK730619

Mellan (22)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Mats AnderssonOK Orion435798
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Inge GötessonKarlskrona SOK16663
Isak HagbergKalmar OK8021021
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Johan JacobssonOK Orion9681010
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Stefan KarlssonRonneby OK741120
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Tom OlaussonOK Orion594280
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Mats SöderbergKalmar OK641204
Ellen WahlbomOK Orion632800
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Nadiya VolynskaOK Orion895412

Mellankort (32)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Karl-Axel EngströmOK Orion41588
Mattias EngströmOK Orion9771210
Per-Ivan EngströmOK Orion417688
Vilma EngströmOK Orion2057315
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Oliver HåkanssonOK Orion820380
Elisabet JannerRonneby OK9650504
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Eskil JohanssonOK Orion262491
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Magnus LeuenbergerOK Orion2123533
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Bo LönngrenOK Orion42002
Anders SundelinOK Orion9700716
Erik SundelinOK Orion1401311
Katarina SundelinOK Orion9650108
Martina SundelinOK Orion1401354
Marcus SvennerudKarlskrona SOK2107198
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Jonas SvenssonOK Orion720815
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Mikael WahlbomOK Orion960901
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182
Björn ZettervallKarlskrona SOK1690327
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

Korta (10)

NamnOrganisationBricknummer
Helena GummessonKarlskrona SOK1100373
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Olle LindquistKarlskrona SOK444735
Clas NilssonKarlskrona SOK9701209
Elin NilssonKarlskrona SOK7205498
Maria SibilevaKarlskrona SOK1201174
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Kent TörnqvistKarlskrona SOK2109249
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

Annonser