Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup deltävling 17

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 17
Arrangörsorganisationer: Karlskrona SOK / OK Orion
Datum: torsdag 15 februari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 56 anmälda deltagare.

Långa (10)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF253951
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Marcus BerggrenNyköpings OK930901
Love CarlssonOK Orion7202474
Johan EngströmOK Orion923451
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Daniel GunnarssonOK Orion840623
Tilda JohanssonOK Orion9960409
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Torgny LindströmRonneby OK730619

Mellan (14)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Isak HagbergKalmar OK8021021
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Joao Pedro JaberKarlskrona SOK1444006
Johan JacobssonOK Orion9681010
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Stefan KarlssonRonneby OK741120
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Peter WirenstedtKarlskrona SOK9132413
Nadiya VolynskaOK Orion895412

Mellankort (24)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Mats AnderssonOK Orion435798
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Karl-Axel EngströmOK Orion41588
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Elisabet JannerRonneby OK9650504
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Bo LönngrenOK Orion42002
Thommy MattissonOK Orion18541
Anders NilssonOK Orion450881
Anders SundelinOK Orion9700716
Erik SundelinOK Orion1401311
Amanda SvenssonOK Orion2062074
Jan SvenssonOK Orion2062057
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Björn ZettervallKarlskrona SOK1690327
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

Korta (8)

NamnOrganisationBricknummer
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Maria SibilevaKarlskrona SOK1201174
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK2107164
Marie SvennerudKarlskrona SOK
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211

Annonser