Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Tranan Höst Challenge

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Tranan Höst Challenge
Arrangörsorganisation: OK Tranan
Datum: lördag 25 november 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 33 anmälda deltagare.

Anderstorps OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maria HörnquistAnderstorps OKHalvMara451857
Victor HörnquistAnderstorps OKFun Run9451854

Falköpings AIK OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan HjortFalköpings AIK OKHalvMara750422
Erik LösethFalköpings AIK OKHalvMara1660331
Rasmus PerssonFalköpings AIK OKHalvMara779988

OK Gisle (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf JohanssonOK GisleHalvMara7005180

OK Hammaren (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Daniel SundOK HammarenFun Run 2.07730824
Åsa SundOK HammarenFun Run 2.07740822

OK Tranan (24)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christian AnderssonOK TrananFun Run 2.0408759
Magnus DahlOK TrananFun Run 2.02109116
Maria ErlandssonOK TrananFun Run 2.0
Kristofer HolmbergOK TrananFun Run 2.0241751
Anna HögbergOK TrananFun Run2107348
Gustaf IngelsboOK TrananFun Run9100415
Hjalmar IngelsboOK TrananFun Run9080419
Jesper IngelsboOK TrananFun Run2107540
Klas JohanssonOK TrananHalvMara9000802
Lisa JohanssonOK TrananHalvMara9980514
Maja KindlundOK TrananFun Run 2.01957630
Mats KindlundOK TrananHalvMara9710611
Anton NilssonOK TrananHalvMara9950130
Emma NilssonOK TrananHalvMara970731
Peter Lillen NilssonOK TrananUltraMara1196411
Ann-Sophie OhlinOK TrananHalvMara720507
Gustav OhlinOK TrananHalvMara9020607
Mattias PalmqvistOK TrananHalvMara1197612
Janette PerssonOK TrananFun Run 2.0
Sofia SundqvistOK TrananFun Run 2.0
Gustav ÖstenssonOK TrananHalvMara9010103
Lisa ÖstenssonOK TrananFun Run7050209
Peter ÖstenssonOK TrananFun Run443694
Sofia ÖstenssonOK TrananFun Run443691

Ulricehamns OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus StrömUlricehamns OKFun Run 2.0910518

Annonser

Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr
World Maze Race