Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Höglandsserien, deltävling 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Höglandsserien, deltävling 2
Arrangörsorganisation: SOK Aneby
Datum: tisdag 8 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

SOK Aneby (28)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonah AnderSOK AnebyU22077470
Lykke BeckiusSOK AnebyU22077439
Lilly BjerkanderSOK AnebyInskolning2077442
Lovisa BlomgrenSOK AnebyÖppen motion 58000523
David DackeSOK AnebyU22077489
Lisa EkegrenSOK AnebyD129060114
Maia FagerströmSOK AnebyU2442368
Moa FagerströmSOK AnebyD14341647
Nellie FagerströmSOK AnebyInskolning
Amanda FyhrSOK AnebyU2343019
Felicia FyhrSOK AnebyD149040321
Hampus FyhrSOK AnebyÖppen motion 59010616
Alma GustafssonSOK AnebyD169021008
Ida HallgrenSOK AnebyInskolning
Linn HallgrenSOK AnebyU2341633
Isabel HuttunenSOK AnebyInskolning2077453
Alexander JohanssonSOK AnebyH10341627
Klara JohanssonSOK AnebyD107080706
Hilma NordSOK AnebyInskolning2077464
Lova NordSOK AnebyU22048718
Lina PerssonSOK AnebyU2341637
Tuva PerssonSOK AnebyU1341638
Arvid RosanderSOK AnebyU29730904
Tilda RosanderSOK AnebyD149040201
Isabella StenbergSOK AnebyD10341631
Hannes TigerSOK AnebyH122077421
Ingrid WretbäckSOK AnebyInskolning2077458
Viktor WretbäckSOK AnebyU2341644

Annonser