Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Oktoberracet

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Oktoberracet
Arrangörsorganisation: OK Enen
Datum: söndag 27 oktober 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 717 anmälda deltagare.

D21 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Elin DahlmarkVästerås SOK8030920
Hanna FalkIF Thor9037704
Audrey FoleySigtuna OK860526
Inda Garin FolkegårdSträngnäs-Malmby OL52386
Nayara GillsparrOK Österåker2125944
Lisa JohanssonOK Rodhen42191
Sandra Karlsson BierfeldtÄrla IF9910526
Alva LimbäckVästerås SOK7990111
Elsa LimbäckVästerås SOK9001012
Alva LindellIF Thor9000610
Ebba LindellIF Thor9020802
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Boel SundbergOK Södertörn2138989
Gunilla SvärdIF Thor700326
Martina WelénKöping-Kolsva OK8000121

H21 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AlmtorpLånghundra IF9790124
Christoffer AndersénOK Tisaren8133791
Fredrik BjernulfSundbybergs IK930228
Anders BoströmJärfälla OK820429
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Johan CelanderKöping-Kolsva OK7890325
Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro444681
Erik FernlundOK Tisaren910727
Christian FoleySigtuna OK850527
Oskar GustafssonCentrum OK9201943
Viktor Hedlöf KanjeRånäs OK551027
Mattias HenrikssonCentrum OK442343
Carl-Johan HögbergOK Linné7900601
Robert JohanssonTäby OK8070794
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF951012
Glenn KällströmOK Roslagen978645
Henrik LundgrenCentrum OK9873333
Joel LännevallOK Roslagen8080116
Peter LöfgrenTäby OK810120
Aleksandr ManoilovJärfälla OK8140628
Adam NymanCentrum OK9900609
Carl NäslundVästerås SOK950715
Christoffer SchönningJärfälla OK7861105
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Jonathan SvenssonVäxjö OK881214
Mats TroengOK Linné780711
Joachim WansölinOK Ravinen1446611
Henrik WickströmVästerås SOK811705

D20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ella AnderssonOK Södertörn9800731
Katarina NorrbyOK Södertörn9201445

D18 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia BergströmOK Rodhen9050000
Malin BierfeldtÄrla IF8021203
Ida HallinSurahammars SOK2058282
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Emma IsacssonOK Linné427710
Anna LithellOK Linné9201723
Dorota SmelikovaSurahammars SOK8635809
Hedvig SundstedtRasbo IK2119826
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL8016079
Lovisa WigertzLånghundra IF8010300
Tilda WigforssArboga OK2115891

H18 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Christopher AnderssonVingåkers OK2104500
Anton AugustssonFagersta OK452318
Emil BoströmOK Linné9020326
Filip BäckArboga OK2075428
Tobias DahlmarkVästerås SOK8369846
Albin ErikssonIF Thor2062701
Hugo FriskVästerås SOK8070800
Linus MalmKFUM Örebro OK7020610
John McLellandOK Rodhen7421126
Alvar MelinHaninge SOK8202120
David MelinOK Rodhen9020205
Axel MålargårdTäby OK8636978
Andreas NäslundVästerås SOK8200165
Martin SandqvistVästerås SOK1401355
Anton SilierJärfälla OK8010415
Tamás SzütsVästerås SOK9081247
Ceasar TengbrandArboga OK2115893
Arvid UmegårdLånghundra IF9010728
Casper VånsjöArboga OK437353
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK9021333

D16 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Maja AhlströmVästerås SOK7040902
Ester AnderssonOK Södertörn9201474
Tilda BorgströmAvesta OK440227
Anna Castilho MarcaoOK Linné8012004
Fanny CedstedtLånghundra IF9201717
Amanda HallVästerås SOK7030227
Rebecka HaslerSurahammars SOK437568
Hanna HermannVästerås SOK2101568
Hanna JonsellIF Thor9442107
Wilma JosefssonVäsby OK1041225
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Kristina LindgrenVästerås SOK9102108
Enni LundbergOK Kåre2065373
Moa LundinOK Linné8220404
Miia RollerJärfälla OK8030570
Vendela RundströmOK Ravinen2107352
Ella ServinLånghundra IF2060734
Fannie SjölanderOK Rodhen7040427
Isabelle StåhlbrandtRasbo IK9040711
Sara SundqvistLånghundra IF2058896
Clara SvenssonSurahammars SOK2072791
Klara SöderlundAvesta OK43160
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK9031028

H16 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas AhlströmVästerås SOK8030622
Axel AnderssonIF Thor8075647
David BerglundIF Thor428880
Josiah BergrothVästerås SOK2078221
Erik BernerssonOK Enen432993
Viktor BoströmOK Linné9040819
Eric BäckArboga OK2075357
Marcus EkmanTäby OK8469693
Viktor FröbergOK Tor2075473
Jacob HenrikssonRånäs OK8040630
Jannick Karlsson BrabieJärfälla OK8041117
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK9030203
Kristoffer KlarinVästerås SOK2112443
William LeijonspjuthSigtuna OK2093256
Filip LindqvistTäby OK8040618
Gustav LyckebäckSigtuna OK7041226
Edvin NilssonLånghundra IF2058875
Sixten SlagbrandVästerås SOK1000929
Simon WahlnäsOK Linné9030502
Albin WarvelinLånghundra IF7031030
Jesper ÅkessonJärfälla OK9101500

D14 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AnderssonOK Tor2052694
Elvira BjörnbergVästerås SOK940316
Hedda BorgströmAvesta OK442234
Amanda BäckArboga OK2075423
Alva EliassonSundsvalls OK9060123
Kajsa HallVästerås SOK7050311
Elsa HedinOK Linné9051104
Emelie HolmströmTäby OK1290607
Klara JunegardTullinge SK26016
Emily KruysIF Thor1210706
Hillevi LarssonOK Enen262578
Ella LindqvistTäby OK8652946
Elise MagnussonSigtuna OK2107148
Frida MelinOK Rodhen8050499
Emmy RoosIF Thor8060402
Amanda RådströmOK Enen1219447
Emelie SvärdIF Thor8050802
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen9050917
Ellen ThorsénSurahammars SOK2075324

H14 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan AnderssonVingåkers OK2104116
Aron BromanLänna IF8000282
Love BylundIF Thor1400669
Linus HallinSurahammars SOK2075444
Ludvig HaslerSurahammars SOK446081
Arvid JonforsenSurahammars SOK9051118
Dennis LarssonSala OK1392397
Vidar NettelmarkSurahammars SOK2058258
Erik PalmVästerås SOK8016922
Carl SandqvistVästerås SOK1401357
Noah SantaliusVäsby OK2107366
Hampus SundbergJärfälla OK2079617
Edvin TögenmarkOK Linné9092006
Love UmegårdLånghundra IF448649
Elias WesterberghRasbo IK550411
Elis WiklundVästerås SOK1135255
Emil ÅbergOK Linné9060000

D12 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia AnderssonOK Tor2052730
Kajsa BergrothVästerås SOK2095145
Lovisa BjörnbergVästerås SOK409880
Svea BorgströmAvesta OK444184
Eira Dinges OlivOK Enen1322624
Sigrid Gillman WikstrandOK Linné2088404
Ellen HedinOK Linné1110311
Alicia HermannVästerås SOK2104324
Signe JernbergAvesta OK249568
Tora JonsellIF Thor452661
Maja LyckebäckSigtuna OK2078120
Irma MalmströmVästerås SOK920404
Freja MattilaHallstahammars OK8080315
Elin PalmVästerås SOK8030523
Nike RinaldoOK Tor7612020
Sara RoosOK Linné8070509
Maria StenbergVästerås SOK39234
Alma WesselLänna IF9081108

H12 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael BergOK Enen1112215
Max BoströmJärfälla OK7070800
Rasmus EliassonVästerås SOK2135790
Oliver ErlandssonLänna IF362429
Hilding GindemoÄrla IF1450874
Wilmer HagrotTäby OK7771209
Benjamin HjerténJärfälla OK9080329
Gustav JuhlinVästerås SOK446187
Ludvig JuhlinVästerås SOK353166
Jerry LarssonSala OK1392399
Oscar LennellSträngnäs-Malmby OL1070716
Theo RistoOK Linné1071126
Karl StjärnesundVästerås SOK2147805
Isak StåhlbrandtRasbo IK9070927
Vilhelm SödermanOK Rodhen37702
Alexander ThulinVästerås SOK262306
Arvid TögenmarkOK Linné9143476
Edvin WallnerAttunda OK7070515
Egon WistedtSundbybergs IK2089325
Rasmus VånsjöArboga OK1416196
Anton ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK28710

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Smilla EngströmAvesta OK2148402
Julia ErlandssonLänna IF42538
Märta Gillman WikstrandOK Linné2088405
Julia HolmströmTäby OK1030609
Ellinor KruysIF Thor1806009
Emilia LennellSträngnäs-Malmby OL1090825
Leiah Sandberg JanhagerAvesta OK2148405

H10 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan AlnebergSträngnäs-Malmby OL770707
Noah AlnebergSträngnäs-Malmby OL52390
Elis EklundOK Rodhen9110504
Herman EliassonSundsvalls OK9090421
Love ForsslundGävle OK2135687
Malte HallmanAttunda OK9100321
Folke JernbergAvesta OK249574
Max LindqvistTäby OK8357369
Simon OlssonIK Standard435957
Sigge RinaldoOK Tor1601969
Jamie RollerJärfälla OK6013
Wille RådströmOK Enen404401
Theo SantaliusVäsby OK1147369
Alfred SmedsSigtuna OK2139909
Hugo TärnlundOK Linné2104191
Anton ÅbergOK Linné9090709

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Marlene EngströmAvesta OK2148398
Cristina HedlundVandrarringen452052
Elin Falk SörqvistIF Thor9037235

H35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BlixtAvesta OK656678
Björn JohanssonOK Borgen38312
Henrik NettelmarkSurahammars SOK2083939
Fredrik SörqvistSigtuna OK9025194

D40 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BergSigtuna OK25191
Ninna EngströmLånghundra IF2149049
Ingela ErikssonGävle OK18820
Josefin ErikssonLänna IF42515
Anna GillmanOK Linné450662
Åsa GindemoÄrla IF1450877
Anna HolmströmTäby OK351105
Hanna HolmströmIFK Hedemora OK2125998
Jenny JohanssonValbo AIF8051221
Åsa KruysIF Thor1975912
Märit NordlundJärfälla OK7210163
Eva PalmVästerås SOK9751002
Anna StaafUpsala IF306080
Ida SundstedtRasbo IK2119817
Lina SöderkvistSäterbygdens OK343086
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501
Sara TimnerSundsvalls OK757677
Jenny WallnerAttunda OK7771029
Anna-Clara WistedtSundbybergs IK2115461
Jenny ÅmanValbo AIF306052

H40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLänna IF9974010
Marcus ArnoldssonVästerås SOK1197506
Tobias EliassonSundsvalls OK771118
Anders FröbergOK Tor2075217
Torbjörn GillsparrOK Österåker2123566
Per GöthssonTäby OK8055784
Henrik HallinSurahammars SOK9102587
Kent LundvallVallentuna-Össeby OL918919
Marcus NilssonÄrla IF1220275
Mats WarvelinLånghundra IF2060858
Mats ÅbergOK Linné9939949

D45 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Malena AhlströmVästerås SOK39772
Karolina AnderssonLänna IF446184
Kristina AnderssonOK Södertörn2058186
Monica AnderssonVingåkers OK2104481
Sofie BergendahlIF Thor9834329
Lena BernhardssonÅrsunda IF47496
Hillevi EkstrandGustavsbergs OK439870
Monica ErikssonLänna IF431487
Anna HallVästerås SOK710927
Sofia HaslerSurahammars SOK2058297
Åsa HedinOK Linné409790
Tina JunegardTullinge SK700123
Sofia KrafftLänna IF451900
Helene LindelavOK Roslagen2112392
Marie LyckebäckSigtuna OK2089422
Eva OdeVästerås SOK1973817
Ann RollerJärfälla OK700503
Ulrika RåbergOK Tyr226274
Hanna WigforssArboga OK437351

H45 (39)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AhlströmVästerås SOK730928
Fredrik AnderssonOK Södertörn2057348
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Jens AndertoftVästerås SOK700304
Daniel BjörnbergVästerås SOK249156
Johan BlomsterIF Thor409501
Robert CederholmLänna IF436020
Thomas EdwallOK Österåker1416187
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Tomas EklundSkogsluffarnas OK8050372
Anders ErikssonKöping-Kolsva OK1016730
Martin ForsslundGävle OK2115542
Anders GalinSurahammars SOK446084
Lars-Erik HaslerSurahammars SOK7201152
Per HermannVästerås SOK2103873
Jonas HolmgrenGustavsbergs OK7720728
Dan HörnellOK Linné740911
Lasse JanssonGävle OK611129
Martin JuhlinVästerås SOK1415656
Andreas KrafftLänna IF646444
Nic KruysIF Thor259290
Fredrik LindellIF Thor9050872
David LindgrenVästerås SOK8400504
Johan LindqvistTäby OK8140673
Johan LundbergOK Kåre2072799
Johan MalmströmVästerås SOK217161
Robert MikkelsenVandrarringen7711224
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK9720129
Fredrik NilssonLånghundra IF2083784
Björn RundströmOK Ravinen2107124
Lars SegermanSkarpnäcks OL1700206
Patrik ServinLånghundra IF431271
John SolbreckLånghundra IF8320739
Jonas StåhlbrandtRasbo IK1942112
Niklas SöderlundAvesta OK9721014
Henrik SödermanOK Rodhen38202
Daniel WallnerAttunda OK7740816
Johan WesterberghRasbo IK731115
Mark ÅkessonJärfälla OK2083847

D50 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlfredssonOK Tyr8070466
Ammie BerglundIF Thor428878
Mia BierfeldtÄrla IF9991965
Kristina BäckArboga OK2075139
Anna FolkegårdSträngnäs-Malmby OL52385
Lena GrandinOK Linné430086
Inger GunnarssonVästerås SOK997933
Pia GuståsOK Linné9201712
Maria HartOK Linné43944
Carin HomannJärfälla OK2115600
Annica JanssonIFK Lidingö SOK681003
Liselott KihlSundbybergs IK19450
Lena LiljeforsAvesta OK249504
Madeleine LimparAttunda OK8006607
Anna LundSurahammars SOK343997
Åsa Marknell DewittLänna IF981312
Louise NilssonJärfälla OK7071257
Josefine NordströmOK Triangeln921107
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL7650601
Evonne StrandOK Linné437408
Maria StrömbergAvesta OK214376
Lotta StålVästerbergslagens OL7670521
Anna SundbergOK Södertörn9660316
Annette WigertzLånghundra IF950524

H50 (46)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AhlströmVästerås SOK347125
Mats AjlingTäby OK2083814
Bo AnderssonIF Thor2062728
Christian AnderssonVallentuna-Össeby OL2122003
Johan AnderssonValbo AIF7660909
Ola BengtssonTäby OK553380
Håkan BerglundIF Thor9670825
Jörgen DalénSala OK651115
Per EdlundSigtuna OK7053624
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Kristian FellVästerås SOK2095454
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK8366991
Tommy FröjdVästerås SOK2054994
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL8250714
Mats GunnemyrSöders-Tyresö9660318
Johan HartvikLänna IF7414163
Christophe HerlyOK Södertörn2119883
Ulf IsacssonOK Linné419603
Peter JakobssonOK Södertörn259204
Ulf JanssonOK Triangeln9680620
Magnus JohanssonLånghundra IF450659
Mats JonsellIF Thor1551045
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL8111600
Hans JonssonVäsby OK8000945
Tomas JonssonVandrarringen9101544
Ruhdi KarlssonVästerås SOK234794
Rickard Lauenborg EkmanOK Roslagen1690920
Per LovangVästerbergslagens OL25092
Tomas MattssonOK Södertörn304087
David MelinHaninge SOK2112388
Öyvind MichelsenJärfälla OK2139142
Per NilssonJärfälla OK680224
Stefan NordströmSigtuna OK7660718
Håkan OlofssonÄrla IF9670604
Henrik OlssonOK Tor8652929
Patrik OttossonGävle OK661122
Robert PalmVästerås SOK8356766
Eric RollerJärfälla OK606013
Thomas RoosIF Thor9999966
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK8388704
Lars Håkan SandvikAttunda OK651231
Petri SantaliusVäsby OK2107448
Mattias SkepplingOK Södertörn10489
Pär StålVästerbergslagens OL7650415
Pär TögenmarkOK Linné9111777
Kjell ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK2062061

D55 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AlnessLånghundra IF441134
Katarina BengtssonLånghundra IF29536
Mona BierfeldtÄrla IF9611103
Madelene BjernulfSundbybergs IK306805
Marie BjörklundEskilstuna OL931010
Elisabet EnmarkGävle OK205412
Hillevi ErikssonOK Linné344510
Mia GustafssonOK Kåre620414
Karin JanssonOK Rodhen9600419
Cathrine JohanssonTierps SOK47346
Catharina JäderbergSundbybergs IK9200671
Åsa KindlundhAlfta-Ösa OK610219
Annika LundströmVäsby OK9201454
Lena NilssonOK Linné264803
Inger SkantzLänna IF226970
Dorothe SpillmannIF Thor8246810
Eva SvanbergJärfälla OK9610904
Annika SvenssonSolna OK409781
Gunilla ThunstedtJärfälla OK30294
Eva WadmanVästerås SOK208818

H55 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AhlgrenTäby OK2065330
Per AndénHässleholms OK501805
Erik BengtssonSala OK225365
Jan-Olov BergmanVästerås SOK8000800
Håkan DahlbäckOK Österåker610424
Per EdenhamnLänna IF7611023
Sven EdvardssonSundbybergs IK7587333
Anders EnmarkGävle OK504274
Lars GerhardssonAttunda OK9600801
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Lars-Olof JanssonOK Linné427724
Björn JäderbergSundbybergs IK9200674
Jonas KarlssonOK Tylöskog610309
Göran LarsendahlVästerås SOK2148836
Magnus LimbäckVästerås SOK960829
Stefan LundOK Linné8170762
Mats LundinLånghundra IF364854
Jerk LunnerKvarnsvedens GOIF OK2063824
Lennart MyrehedVandrarringen7610313
Leif MörkforsJärfälla OK2077217
Jan NettelbjerJärfälla OK2087185
Janne NilssonCentrum OK2066561
Stefan NilssonOK Linné264802
Anders S NybergSäterbygdens OK27308
Jan NylundOK Linné26248
Peter NyströmNAIS Orienteringsklubb2260682
Kennet OlanderTullinge SK630309
Hans OlsénSundbybergs IK19469
Johan PalmgrenTäby OK8140641
Kjell RistoOK Linné2061493
Johan SjööNorbergs OK423468
Frank SteinerJärfälla OK7001856
Bo StrandOK Linné437407
Bengt SvenssonSundbybergs IK19495
Hans ThorOK Linné304951
Roger TinglöfVäsby OK426795
Bo WallinKorsnäs IF OK950403
Sven WigertzLånghundra IF9010302
Jan ViklundVästerås SOK941113
Anders WinaldHellas Orientering8140169
Christer ÖstlundSträngnäs-Malmby OL1242109

D60 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Inger AnderssonÅrsunda IF18755
Helena BachmanTäby OK1560323
Karin BergströmGävle OK263074
Linnea CarlssonSkarpnäcks OL37484
Helena EkbrinkIF Thor7140857
Eva ElnerudSigtuna OK354309
Lena LarssonSala OK8303057
Brita NilssonOK Linné234925
Gudrun PerssonHallstahammars OK25308
Inga-Britt PetterssonSala OK16906
Anne-Christine SchunnessonAttunda OK550402
Eva WareniusAvesta OK30086
Mona ÅkermanValbo AIF1580612

H60 (38)

NamnOrganisationBricknummer
Mats BirkestålKöping-Kolsva OK9581208
Ulf BurmanGustavsbergs OK8000522
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK570513
Göran DoyleSundbybergs IK444664
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF500008
Ove ErikssonNyköpings OK1203550
Tomas FalkValbo AIF345176
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Krister GumaeliusWaxholms OK9580728
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro560514
Lars HagrotTäby OK7570427
Göran HedmanValbo AIF2095207
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK551223
Hans-Åke HildingIK Jarl Rättvik12410
Andreas HjertsonOK Linné8001454
Christer HördellSöders-Tyresö7000086
Pelle HöökKöping-Kolsva OK570718
Pär JanssonIF Thor7140858
Roland JanssonOK Linné351701
Jan KihlSundbybergs IK1581015
Werner KöhlerTullinge SK919604
Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL38355
Lars LandströmLånghundra IF660331
Gunnar LangsSkarpnäcks OL2148804
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Svante LindgrenKorsnäs IF OK8471202
Mats LundbergDalaportens OL902905
Peter LundbergJärfälla OK7655996
Mats LundmanOK Roslagen9795757
Anders LöfgrenJärfälla OK560215
Sten-Olof MatssonLeksands OK2126161
Tapani MattusIFK Lidingö SOK1581117
Ivar NäsholmÄrla IF405794
Kenneth PetterssonJärfälla OK2104217
Gunnar SvanbergJärfälla OK9580719
Peter SvenssonAvesta OK29096
Hans TarandiIFK Lidingö SOK580924

D65 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Titti BergendahlOK Måsen9520605
Ingrid GraneliHaninge SOK30873
Ulla GummesonVäsby OK41918
Margareta HallménAttunda OK439399
Helena HemströmGävle OK36185
Christina HjertsonOK Linné8001066
Lena JansonArboga OK7510410
Anna-Karin JohanssonVandrarringen439897
Anita LindbohmSkarpnäcks OL202584
Anneli LindqvistGustavsbergs OK682488
Kerstin LissEskilstuna OL7003696
Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL1395944
Annika NorströmHallstahammars OK25314
Inger OnsbringEskilstuna OL7530509

H65 (38)

NamnOrganisationBricknummer
Stig AnderssonOK Linné9520314
Roland BergSäterbygdens OK1470414
Matts BjörkeSöders-Tyresö530715
Lars BoudrieVäsby OK350076
Peter BrunnbergVallentuna-Össeby OL42078
Bo DavidssonSolna OK216534
Kurt ErikssonVandrarringen9500821
Göran FalkIF Thor9037955
Ingemar GardSöders-Tyresö508991
Anders HallménAttunda OK520710
Göran HanssonTäby OK504250
Sven HedmanAttunda OK354000
Mats HemströmGävle OK8011590
Per-Åke HolmSigtuna OK219951
Tommy HöglundLånghundra IF448637
Lars JakobssonVästerås SOK9510803
Kjell JanssonLånghundra IF347037
Per-Johan JanssonLänna IF36652
Jan JohanssonIF Thor449765
Leo JohanssonVandrarringen439898
Johan JungellKorsnäs IF OK8011580
Rolf KullaValbo AIF79000005
Göran LarssonSala OK8636984
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn7006280
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF2058210
Kjell LindblomJärfälla OK439834
Tommy LjungkvistÄrla IF306421
Svend Erik MathiassenOK Linné540123
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Thomas NybergAvesta OK249554
Sven-Inge NylundJärfälla OK9500624
Thom SandvikAvesta OK43058
Hans-Erik SkalbergVästerås SOK8719041
Olov SöderqvistDalaportens OL1357924
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK530704
Per Ove WallénTäby OK12157
Roland WareniusAvesta OK2075252
Weine WolterÅkers IF2104203

D70 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BlomgrenTullinge SK780426
Britt ErikssonSala OK8490502
Kristina ErikssonLänna IF347290
Christina GohdeVästerås SOK9043164
Lena HedmanHallstahammars OK1677476
Vivianne HolgerssonOK Måsen7205947
Gun JanssonSala OK16919
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Ewa NordlundLänna IF36528
Kristina Nygren FriskAttunda OK36418
Birgitta NylundJärfälla OK8450328
Carin RunqvistJärfälla OK30201
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Pirkko StenerhagVästerbergslagens OL37442
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (48)

NamnOrganisationBricknummer
Kurt Håkan AnderssonOK Tor302275
Olle ArmanNyköpings OK1434143
Leif BergSigtuna OK9887353
Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb439406
Jan BojlingSolna OK19204
Urban BoströmSolna OK19205
Per-Åke CarlenstamVäsby OK640116
Leif CarlssonSkarpnäcks OL1111478
Per ElfströmÅrsunda IF18785
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK2089305
Sten ErikssonSträngnäs-Malmby OL2078098
Östen ErikssonAvesta OK444190
Bengt FribergJärfälla OK42396
Göran FriskAttunda OK2132100
Lars GrankvistTäby OK8490921
Hans GustavssonNyköpings OK205038
Hans HolgerssonOK Måsen9470928
Kenneth JanssonSala OK16905
Kenneth JohanssonEskilstuna OL7031048
Sten JohanssonOK Borgen38340
Jan Olov JonssonTierps SOK47368
Rolf KarlssonOK Hällen527677
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Stig LandstorpOK Tor7460126
Göran LarboAttunda OK17445
Åke LewanderSkarpnäcks OL2260990
Rolf LindIK Standard355887
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Torsten LundVästerås SOK9451012
Leif MathisenEskilstuna OL7003700
Leif NordinAttunda OK750250
Leif NordlundLänna IF600914
Paul NorénOK Södertörn944415
Stig OvelandValbo AIF2066504
Yngve PerssonTierps SOK38785
Torsten PetterssonLånghundra IF9201588
Börje RåbergOK Tyr260667
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Anders StenbackBromma-Vällingby SOK27776
Bengt StenerhagVästerbergslagens OL37411
Mats TörngrenOK Linné262109
Leif WallenbroVäsby OK7491008
Rune VikmanVästerås SOK9202071
Bo WinanderJärfälla OK418071
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Ove ÅbergStorviks IF1985326
John ÖstlundSundbybergs IK951119

D75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro CedérusSnättringe SK2106156
Lisbeth EurénAvesta OK18713
Dagny GustavssonSigtuna OK10560
Caje JacobssonIF Thor27601
Anita JohanssonOK Tor7203743
Mariann KjellbergBredareds IF1040141
Eva von HeijneSigtuna OK12315

H75 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Sören AnderssonJärbo OK27878
Henrik BergmanOK Linné33558
Kjell BlombergIK Standard435960
Kurt BoströmOK Linné7207651
Gunnar BramstenSundbybergs IK234473
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö10407
Bengt ErikssonVäsby OK2141469
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2135798
Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL2119769
Jerry HolmEskilstuna OL7031043
Hans HolmbergVallentuna-Össeby OL42247
Bertil HolmgrenGävle OK773944
Sven JacobssonIF Thor27602
Jan JohanssonIFK Hedemora OK888985
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Lars JohanssonOK Tor444174
Olle JohanssonIFK Hedemora OK44511
Sören JohanssonSala OK9431024
Bengt JönssonÅkers IF1431025
Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK1430619
Åke LinderothSundbybergs IK243994
Rolf LöfqvistSöders-Tyresö36557
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF7027089
Göran NilssonValbo AIF427766
Sven-Olov NorlinRimbo SOK2089178
Hans NybergGävle OK28412
Lennart OlssonIK Standard435949
Lars-Erik RaskVästerås SOK9420423
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF28467
Christer SolbreckLånghundra IF29824
Bo SundénKarlsbyhedens OK2068901
Torbjörn TirénHellas Orientering37589
Stig TörnkvistKöping-Kolsva OK577400
Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK441511
Bo WestlingHäverödals SK38963
Kuno ÖsterlundVästerås SOK9202078

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby2093599
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Britt LarssonVästerås SOK9150737

H80 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Sune AhlinKöping-Kolsva OK352931
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK42058
Rune CarlssonSundbybergs IK19416
Lars CedérusSnättringe SK2106176
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK1310401
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF36319
Urban GullbergOK Linné29762
Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL9010911
Karl Henrik LovangIF Thor37483
Lars LöthmanJärfälla OK30265
Bo LöwegrenVästerås SOK9033688
Jan-Olof MalmSigtuna OK25189
Roine MattssonHäverödals SK422402
Curt ThorénNyköpings OK205050
Bo WinaldHellas Orientering330730

H85 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ragnar AnderssonHäverödals SK422403
Jörgen AxelssonIF Thor13920
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK8333964
Alf LundkvistOK Tor520621
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred EklundSkogsluffarnas OK8120627
August ElwingerIF Thor409503
Ebba NilssonOK Enen2124586
Joel NyveOK Enen

U2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Devin CarlssonOK Enen2147827
Klara JuhlinVästerås SOK1428825
Wilhelm LindquistOK Enen7100525

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anders WaldemarssonKöping-Kolsva OK530508

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Pia WiklundVästerås SOK2107330
Pär WiklundVästerås SOK2107333

Öppen motion 5 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Catharina AnderssonOK Tor2052716
Niclas FalkOK Linné7740501
Madeleine GranathVäsby OK9202066
Fredrik JohanssonOK Linné2123830
Mathias JonssonUpsala IF2084000
Jonas LundkvistEj klubbansluten
Ola NilssonOK Enen2147817
Christoffer SandbergIF Thor7703300
Edvin SandbergIF Thor451784
Ellen SandbergIF Thor451760
Sofie SandbergIF Thor1917991
Martin StafVandrarringen2101800
Malin TillmanOK Roslagen419751
Elis WesterlundOK Enen2135643
Magnus WesterlundOK Enen2135610
Gölin WikstrandOK Linné450663
Fredrik WretmanVandrarringen228042

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper AnderssonVingåkers OK2104150
Mikael AnderssonOK Tor2052703
Kristina TinglöfDegerfors OK9101403

Öppen motion 8 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AnderssonVästerås SOK1415341
Simon EklövOK Linné900304
Fredrik ElwingerIF Thor771204
Mats FrostOK Roslagen2115577
Christer LarssonSala OK1392396

U3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Helmer GindemoÄrla IF1450895
Felicia KrafftLänna IF1060731

Trail (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maria ForsslundGävle OK2135684

Annonser