Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vintercupen etapp 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercupen etapp 1
Arrangörsorganisation: Frölunda OL
Datum: söndag 7 januari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 190 anmälda deltagare.

Vit/gul (16)

NamnOrganisationBricknummer
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb8060928
Rickard BerndtssonFrölunda OL451642
Viktor BerndtssonFrölunda OL451641
Elliot HalldinGöteborgs SK2107468
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Theander HulthénMölndal Outdoor IF9081109
Alexander HöglindFK Herkules451931
Samuel JakobssonFrölunda OL2107383
Mari KraftIK Uven451908
William KraftIK Uven451907
Alice OlssonMölndal Outdoor IF1414495
Filip SchälinOK Alehof11507
Annette SeldénIF Rigor446166
Saga TormenaFK Herkules
Stella TormenaFK Herkules2119791
Kjell VallinFjärås AIK1360664

Orange (35)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2107137
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Pernilla AlexanderssonIF Rigor2109306
Peter AlexanderssonIF Rigor
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb8050102
Marie CarlssonFrölunda OL2078008
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Axel CullbrandMölndal Outdoor IF2060823
Martin EkFrölunda OL2058811
Tom Axel EkenstråleFK Herkules2077299
Hedvig Engström JakobssonFrölunda OL
Olle FlorénIF Rigor2075431
Andy GranforsIF Rigor2058860
Linda GröndahlIF Marin Väst2058796
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Filip HanssonOK Löftan8060706
Madelene HanssonOK Löftan8260375
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb2104136
Ebbe HolmqvistSjövalla FK444023
Lars HultanderIF Rigor2075455
Johanna HulthénMölndal Outdoor IF9790626
Jesper JanssonMölndal Outdoor IF1418161
Liselotte JohanssonOK Löftan1401327
Caroline KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8051366
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Liselott KönigssonSjövalla FK1140108
Frida LyxellGöteborg-Majorna OK1416193
Ingalill MullinsSjövalla FK2075313
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb8050716
Camilla OlssonMölndal Outdoor IF2050948
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb8266684
Hanna SchälinOK Alehof9060706
Emil SeldénIF Rigor9201460
Ville TörmänenMölndal Outdoor IF2107377
Christina VestergrenIK Uven446204

Röd/Svart kort (58)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Tobias AnderssonGöteborgs SK2106027
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK9724000
Anna BeischerIK Uven2057250
Eva BlomströmIK Stern9501028
Mattias BrännströmFK Herkules2089461
Clas BörjessonIK Uven8337777
Henrik CarlssonIK Uven30178
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK244893
Elisabet CullbrandMölndal Outdoor IF14135
Karin ElfmanIF Marin Väst13984
Kent ErikssonLerums SOK446293
Lars-Erik GaddeGöteborg-Majorna OK14065
Maria GergelyFK Herkules2077264
Peter GergelyFK Herkules7630125
Jan GrahnIK Uven438444
Unni GranforsIF Rigor7720921
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Laila HanssonIK Uven444035
Anders HellgrenFrölunda OL11593
Elisabet HemlinIK Uven30177
Mari HjeltMölndal Outdoor IF1418175
Håkan HöglindFK Herkules2089499
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Jonas JerlinFrölunda OL407270
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Ellinor JohanssonOK Alehof11509
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Rosa JohanssonIK Uven14373
Kent KardellLjungskile FK7500718
Cecilia KarlssonGöteborgs SK444045
Lennart KarlssonTolered-Utby Ol-klubb2087034
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Lena KollénIF Marin Väst436132
Emilia KraftIK Uven451903
Karin KullmanOK Alehof431347
Malin LammFrölunda OL1680711
Anna Lennerstedt TörmänenMölndal Outdoor IF
Johan LidbeckIK Uven2057205
Emrik LindFK Herkules2077553
Gisela LindFK Herkules2059027
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK2107499
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK352268
Jane McpheatFK Herkules2077253
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11018
Håkan MossbergFK Herkules241289
Lisa MossbergFK Herkules500921
Monika NilssonOK Alehof1581107
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF452727
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan450655
Olle SchälinOK Alehof36963
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Hanna SvenssonFK Herkules2089482
Helena SvenssonFK Herkules9967515
Daniel TorstenssonGöteborgs SK14160
Lars TorstenssonGöteborgs SK14177

Röd/Svart mellan (48)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AlmströmIK Stern429819
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Per BaierTolered-Utby Ol-klubb8000509
Håkan BerndtssonFrölunda OL344579
Sten BlomströmIK Stern9511113
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Katarina BorneFrölunda OL423427
Thomas BäckströmIF Rigor242284
Hans M CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK8438880
Patrik CorneliussonOK Löftan8310778
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Anders CullbrandMölndal Outdoor IF14272
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK8000234
Olle ElfströmOK Orinto7203842
John GabrielssonSävedalens AIK1996070
Per GustavssonGöteborg-Majorna OK8311103
Magnus HanssonOK Löftan7730628
Victor HanssonOK Löftan9040811
Wilmer HolmqvistSjövalla FK444022
Erik HulthénMölndal Outdoor IF9667665
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Laila B HöglundFK Herkules7620407
Stefan JohanssonFrölunda OL11594
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Jon JonssonGöteborgs SK2078188
Mikael JungbjerGöteborgs SK14167
Anton KastrupFK Herkules8298500
Per KjellanderGöteborg-Majorna OK650410
Jonatan LampaIF Rigor352920
Filip LemanGöteborgs SK9611062
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Lars LjungbergSjövalla FK2079764
Märta LjungbergSjövalla FK9020219
Viktor LyxellGöteborg-Majorna OK429839
Anna MartnerFrölunda OL11302
Phil MullinsSjövalla FK452061
Stefan MårtenssonFrölunda OL11596
Axel NiklassonIK Uven2101790
Niclas NygrenFrölunda OL2107462
Anders RybergMölndal Outdoor IF1700923
Stefan SjöblomFrölunda OL581010
Göran StuhlhoferOK Landehof9631106
Martin SykGöteborgs SK2089192
Johan WettergrenFK Herkules451911
Magnus WideFrölunda OL26162
Henrik WiknerMölndal Outdoor IF1979245
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

Röd/Svart lång (33)

NamnOrganisationBricknummer
David AndréGöteborg-Majorna OK1981614
Joakim AntonssonOK Löftan9821031
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL618020
Gustav BoquistIK Uven950716
Christer BorgGöteborg-Majorna OK9110619
Thomas BorneFrölunda OL231396
Åsa BrusehedFK Herkules1428823
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Johan GranforsIF Rigor9730522
Anton HemlinIK Uven880513
Jonas HemlinIK Uven14372
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb1971093
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Maria HolmqvistSjövalla FK9750325
Magnus HomannOK Orinto701214
Erik HultanderIF Rigor1010921
Jan JohanssonFrölunda OL11595
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Martin JohanssonOK Orinto448331
Per-Martin JohanssonIF Rigor2095353
Martin LammFrölunda OL1123456
Edvin LjungbergSjövalla FK446252
Johan OlsonIK Uven980310
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb7672080
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Peter SandqvistMölndal Outdoor IF18555
Richard SottFrölunda OL11090
Adrian VartiaOK Löftan9011128
Klas ÅströmMölndal Outdoor IF1700926

Annonser