Anmälda deltagare till Vintercupen Etapp 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercupen Etapp 2
Arrangörsorganisation: IK Uven
Datum: söndag 14 januari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 176 anmälda deltagare.

Vit/Gul (20)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2107137
Elias DoncicIK Uven2079758
Albin HanssonIK Uven444040
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Ellen HeymanIF Rigor2075491
Theander HulthénMölndal Outdoor IF9081109
Linda JakobssonEj klubbansluten247912
Erik JohanssonIK Uven2101762
Petter KarlssonEj klubbansluten258651
Mari KraftIK Uven451908
William KraftIK Uven451907
Alice OlssonMölndal Outdoor IF1414495
Axel PerssonFK Herkules2089463
Emilia PerssonIK Uven2109290
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Per PerssonFK Herkules2089495
Wilma PerssonIK Uven2109300
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122085
Hugo TolestamIF Rigor2101816
Simon TolestamIF Rigor2101829

Gul/Röd (25)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK927661
Susanne AndreassonGöteborgs SK2101588
Marie CarlssonFrölunda OL2078008
Petty CartemoIK Uven2057242
Martin EkFrölunda OL2058811
Tom Axel EkenstråleFK Herkules2077299
Alexander FedjeFrölunda OL2058889
Olle FlorénIF Rigor2075431
Andy GranforsIF Rigor2058860
Ulrika GranforsIF Rigor446159
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb2104136
Lars HultanderIF Rigor2075455
Marita HultanderIF Rigor2075483
Johanna HulthénMölndal Outdoor IF9790626
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL46953
Ingalill MullinsSjövalla FK2075313
Åsa NybergGöteborg-Majorna OK1440169
Frida PerssonFK Herkules2077232
Selma PerssonFK Herkules2059081
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122100
Edvin TolestamIF Rigor2075494
Sven TolestamIF Rigor2101819
Emil WalleniusFrölunda OL2087093

Kort (45)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Anna BeischerIK Uven2057250
Mattias BrännströmFK Herkules2089461
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK244893
Henrik DahlrotIK Uven930423
Per FredrikssonOK Skogshjortarna500410
Lars-Erik GaddeGöteborg-Majorna OK14065
Unni GranforsIF Rigor7720921
Carl-Henrik HallbergIK Uven14328
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb9900414
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb1720727
Laila HanssonIK Uven444035
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Mari HjeltMölndal Outdoor IF1418175
Håkan HöglindFK Herkules2089499
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Matilda JohannessonFrölunda OL2058809
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Rosa JohanssonIK Uven14373
Kent KardellLjungskile FK7500718
Caroline KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8051366
Cecilia KarlssonGöteborgs SK444045
Lennart KarlssonTolered-Utby Ol-klubb2087034
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Emilia KraftIK Uven451903
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Filip LemanGöteborgs SK9611062
Ted LiivrandOK Skogshjortarna9032032
Emrik LindFK Herkules2077553
Gisela LindFK Herkules2059027
Gösta MalmerIF Marin Väst436137
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11018
Monika NilssonOK Alehof1581107
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF452727
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Gun RosendahlIF Marin Väst13989
Hannes RosendahlIF Marin Väst2058724
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan450655
Emil SeldénIF Rigor9201460
Daniel TorstenssonGöteborgs SK14160
Lars TorstenssonGöteborgs SK14177
Christina VestergrenIK Uven446204
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK260919

Mellan (54)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AlexanderssonIF Rigor2109306
Ulf AlmehedFrölunda OL641903
Lennart AlmströmIK Stern429819
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Kjell AnderssonMölndal Outdoor IF850410
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL618020
Anders AspMölndal Outdoor IF690129
Erika AspMölndal Outdoor IF400001
Victor BeischerIK Uven8040530
Thomas BorneFrölunda OL231396
Thomas BäckströmIF Rigor242284
Mats DahlrotIK Uven264571
Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering810423
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Johanna ErlandssonStora Tuna OK870797
Cecilia FlakbergIFK Göteborg Orientering449580
Joel FlakbergIFK Göteborg Orientering344489
Daniel FredrikssonFrölunda OL691024
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Robert HallbergIK Uven451919
Elina HansonKungälvs OK9201444
Erik HulthénMölndal Outdoor IF9667665
Alexander HöglindFK Herkules451931
Laila B HöglundFK Herkules7620407
Niklas JambrénGöteborgs SK262732
Frida JerlinFrölunda OL253827
Jonas JerlinFrölunda OL407270
Pär JohannessonFrölunda OL1690614
Liselotte JohanssonOK Löftan1401327
Jon JonssonGöteborgs SK2078188
Mikael JungbjerGöteborgs SK14167
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Anton KastrupFK Herkules8298500
Jonatan LampaIF Rigor352920
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Johan LidbeckIK Uven2057205
Isa LundqvistJärfälla OK1401312
Viktor LyxellGöteborg-Majorna OK429839
Phil MullinsSjövalla FK452061
Axel NiklassonIK Uven2101790
Tove PerssonMölndal Outdoor IF438410
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122089
Jonas RutbergIK Stern9580104
William RönnborgIK Uven8451916
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Helena StensötaFrölunda OL2065240
Martin SvenssonIF Rigor1701125
Martin SykGöteborgs SK2089192
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL261487
Lennart VamlingFrölunda OL362508
Johan WettergrenFK Herkules451911
Magnus WideFrölunda OL26162
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

Lång (32)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Anders BjörklundSävedalens AIK344914
Christer BorgGöteborg-Majorna OK9110619
Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK8438880
Annica EngIFK Göteborg Orientering699202
Per FlakbergIFK Göteborg Orientering620706
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Magnus ForsbergFK Herkules451940
John GabrielssonSävedalens AIK1996070
Johan GranforsIF Rigor9730522
Björn GrothKungälvs OK9710608
Arvid HammarFK Herkules438445
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb1971093
Erik HultanderIF Rigor1010921
Jan JohanssonFrölunda OL11595
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Erik LauriFK Herkules226998
Jonas LauriFK Herkules2059033
Johan LidströmOK Linné1840214
Johan LindbergIFK Mora OK9008100
Jonas LundgrenStora Tuna OK881226
Bengt MattssonTolered-Utby Ol-klubb11015
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122072
Jimmy PetterssonGöteborg-Majorna OK2119792
Erik RuotsalainenFrölunda OL2079772
Peter SandqvistMölndal Outdoor IF18555
Henrik WiknerMölndal Outdoor IF1979245
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523
Fredrik WinteråsVästerbergslagens OL901020
Johan WinteråsVästerbergslagens OL38492
Klas ÅströmMölndal Outdoor IF1700926

Annonser