Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vintercupen Etapp 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercupen Etapp 3
Arrangörsorganisation: FK Herkules
Datum: söndag 21 januari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 140 anmälda deltagare.

ÖM3 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2107137
Linus AugustssonGöteborgs SK450118
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Andreas HedekvistTolered-Utby Ol-klubb11022
Ellen HeymanIF Rigor2075491
Marita HultanderIF Rigor2075483
Theander HulthénMölndal Outdoor IF9081109
Axel PerssonFK Herkules2089463
Emilia PerssonIK Uven2109290
Frida PerssonFK Herkules2077232
Selma PerssonFK Herkules2059081
Wilma PerssonIK Uven2109300
Hugo TolestamIF Rigor2101816
Simon TolestamIF Rigor2101829
Saga TormenaFK Herkules
Stella TormenaFK Herkules

ÖM5 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Jesper CarlssonIK Uven2109255
Andy GranforsIF Rigor2058860
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Lars HultanderIF Rigor2075455
Johanna HulthénMölndal Outdoor IF9790626
Nina KastrupFK Herkules2107417
Pontus KastrupFK Herkules2089481
Lise-lotte RybergFK Herkules
Edvin TolestamIF Rigor2075494
Sven TolestamIF Rigor2101819

ÖM7 (43)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK927661
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK610422
Karin AxelssonIK Uven14380
Anna BeischerIK Uven2057250
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK9911979
Mattias BrännströmFK Herkules2089461
Clas BörjessonIK Uven8337777
Henrik CarlssonIK Uven30178
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK244893
Tom Axel EkenstråleFK Herkules2077299
Karin ElfmanIF Marin Väst13984
Lars-Erik GaddeGöteborg-Majorna OK14065
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Elisabet HemlinIK Uven30177
Annika HogedalGöteborg-Majorna OK7630302
Håkan HöglindFK Herkules2089499
Carl Magnus IsakssonMölndal Outdoor IF670711
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Rosa JohanssonIK Uven14373
Kent KardellLjungskile FK7500718
Lennart KarlssonTolered-Utby Ol-klubb2087034
Lena KollénIF Marin Väst436132
Karin KullmanOK Alehof431347
Malin LammFrölunda OL1680711
Ulla LindheIK Stern7201252
Gösta MalmerIF Marin Väst436137
Jane McpheatFK Herkules2077253
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11018
Ingalill MullinsSjövalla FK2075313
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Per PerssonFK Herkules2089495
Lena PeterssonOK Alehof449292
Gun RosendahlIF Marin Väst13989
Hannes RosendahlIF Marin Väst2058724
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan450655
Daniel TorstenssonGöteborgs SK14160
Lars TorstenssonGöteborgs SK14177
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK9010511
Christina VestergrenIK Uven446204
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK260919

ÖM8 (49)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AlexanderssonIF Rigor2109306
Ulf AlmehedFrölunda OL641903
Lennart AlmströmIK Stern429819
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Peter AugustssonGöteborgs SK2048747
Victor BeischerIK Uven8040530
Susanne BerghMölndal Outdoor IF264518
Sten BlomströmIK Stern9511113
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Anders CullbrandMölndal Outdoor IF14272
Mats DahlrotIK Uven264571
Cecilia FlakbergIFK Göteborg Orientering449580
Joel FlakbergIFK Göteborg Orientering344489
Peter GergelyFK Herkules7630125
Unni GranforsIF Rigor7720921
Mats GruvefeldtGöteborg-Majorna OK2107153
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK1670913
Mari HjeltMölndal Outdoor IF1418175
Erik HulthénMölndal Outdoor IF9667665
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Alexander HöglindFK Herkules451931
Laila B HöglundFK Herkules7620407
Niklas JambrénGöteborgs SK262732
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK1671128
Jonas JerlinFrölunda OL407270
Jon JonssonGöteborgs SK2078188
Mikael JungbjerGöteborgs SK14167
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Anton KastrupFK Herkules8298500
Martin KruseIF Rigor446170
Jonatan LampaIF Rigor352920
Filip LemanGöteborgs SK9611062
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Johan LidbeckIK Uven2057205
Gisela LindFK Herkules2059027
Phil MullinsSjövalla FK452061
Tove PerssonMölndal Outdoor IF438410
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Helena StensötaFrölunda OL2065240
Erland SvensonFrölunda OL419699
Martin SykGöteborgs SK2089192
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415661
Lennart VamlingFrölunda OL362508
Brett WeihartHestra IF700414
Emely WeihartHestra IF9021003
Tom WeihartHestra IF9051121
Johan WettergrenFK Herkules451911
Henrik WiknerMölndal Outdoor IF1979245
Håkan WåhlanderFrölunda OL239875

ÖM9 (21)

NamnOrganisationBricknummer
David AndréGöteborg-Majorna OK1981614
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL618020
Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK8438880
Per FlakbergIFK Göteborg Orientering620706
Magnus ForsbergFK Herkules451940
Johan GranforsIF Rigor9730522
Anton HemlinIK Uven880513
Sven-Olof HermanssonTolered-Utby Ol-klubb2078245
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Erik HultanderIF Rigor1010921
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK1050784
Peter KarlssonMölndal Outdoor IF400037
Martin LammFrölunda OL1123456
Erik LauriFK Herkules226998
Carl NorinFrölunda OL344587
Jimmy PetterssonGöteborg-Majorna OK2119792
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK570804
Johan ZettergrenGöteborg-Majorna OK443359

Annonser