Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserien #2, krets norr 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserien #2, krets norr 1
Arrangörsorganisation: Väsby OK
Datum: tisdag 15 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 135 anmälda deltagare.

D16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BogrenSundbybergs IK7020226
Ella BroquistIFK Lidingö SOK2093284
Sigrid CarlssonSundbybergs IK7030711
Agnes DambergIFK Lidingö SOK2058165
Sofia IversAttunda OK7020205
Vilde Jonsson WoldSundbybergs IK7773000
Matilda LindhSundbybergs IK9990603
Amelie RajanIFK Lidingö SOK2025182
Ronja StåhlSundbybergs IK9551208
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK2121990
Lisa WadenbrantSundbybergs IK9201728
Clea WallnäsSundbybergs IK2078287

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan BlomlöfIFK Lidingö SOK2067125
Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK2081952
Simon LiljaIFK Lidingö SOK7020413
Olof MelchersonIFK Lidingö SOK2087059
Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK2078091
Lukas WernerIFK Lidingö SOK7766551
Eskil WidehagSundbybergs IK8030602

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emil KarlssonVäsby OK7770930

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde BredermanVäsby OK450231
Moa FröstadiusSundbybergs IK1041107
Ebba HörlingSundbybergs IK2101615
Emma HöökIFK Lidingö SOK2123483
Wilma JosefssonVäsby OK1041225
Maja LiljaIFK Lidingö SOK7150527
Sandra ValjusIFK Lidingö SOK2115475

H14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnterudVäsby OK2107225
Ludvig BjörkstedtIFK Lidingö SOK2121939
Martin ErikssonVäsby OK450277
Erik FranklingIFK Lidingö SOK9040504
Emil FranzénSundbybergs IK2093411
Karl GrönbergIFK Lidingö SOK2083830
Stig GrönbergIFK Lidingö SOK2083811
Elis IversAttunda OK7040211
Adrian KronhefferSolna OK438701
Mikael KökeritzSundbybergs IK2087144
Rasmus LundströmVäsby OK2123590
Viktor SandqvistVäsby OK2800691
Noah SantaliusVäsby OK2107366

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Madeleine GranathVäsby OK9202066
Linnéa KarlssonVäsby OK7770820

H14 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander DybergIFK Lidingö SOK1050810
Wilhelm GrönquistSundbybergs IK1015318
Eskil IsakssonVäsby OK
Oliver RosanderVäsby OK2107111
Axel SantessonVäsby OK441532

D12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Maja FalkSundbybergs IK9060213
Anna FranklingIFK Lidingö SOK9070210
Alice HedinIFK Lidingö SOK2048797
Ingrid JohanssonSundbybergs IK8060109
Fanny KarlsVäsby OK450206
Matilda ModigVäsby OK1070831
Maja RundlöfVäsby OK2095556
Vera SkantzeIFK Lidingö SOK441712
Ingrid TillegårdSundbybergs IK2095391

H12 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Casper BroquistIFK Lidingö SOK2123588
Noel HellbergSundbybergs IK1977062
Folke IsakssonVäsby OK
Edvin JohanssonVäsby OK2095103
Erik LidénVäsby OK1911191
Philip LindströmVäsby OK
Oliver LiwångIFK Lidingö SOK1418109
Theodor NorrbyIFK Lidingö SOK2132062
Nils SamrudIFK Lidingö SOK2123383
Botvid SimonssonSundbybergs IK436116
Ludvig SundströmSundbybergs IK1070409
Erik WallnäsSundbybergs IK2107214
Adrian WernerIFK Lidingö SOK437412
Egon WistedtSundbybergs IK2089325
Gustav ÅkerlundVäsby OK

D12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AtterbrandVäsby OK8030517
Alice ErikssonVäsby OK450248

H12 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Love DanielssonSolna OK2132065
August KeyIFK Lidingö SOK2050711
Axel NymanIFK Lidingö SOK
Viggo PlassIFK Lidingö SOK450719
Vilgot SöderströmSundbybergs IK2119345

D10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Alva GawellIFK Lidingö SOK15188
Alice HellbergSundbybergs IK1977063
Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK449747
Bodil JohanssonSundbybergs IK8090924
Sara LiwångIFK Lidingö SOK2078191
Stella Näsman LandhSundbybergs IK2112581
Betty PerssonSundbybergs IK38115
Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK2088970
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK1091114
Iben StattinVäsby OK16842
Selma SundbergSundbybergs IK2121965
Irma WidehagSundbybergs IK7080318

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Linus DanielssonSolna OK2123591
David EideforsSundbybergs IK2075439
Victor GranathVäsby OK9853482
Folke JohanssonSundbybergs IK9090924
Anton KarlssonVäsby OK
Gustav MorghultVäsby OK
Alve WistedtSundbybergs IK2115471
Felix ÖhmanVäsby OK2119887

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Edwin SvedbrantSolna OK438717

U1 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK1399765
Isabelle DahlerusIFK Lidingö SOK2132078
Nova FalkSundbybergs IK19424
Ida HellbergSundbybergs IK1101031
Saga HellbergSundbybergs IK1101032
Emil KrigsmanSundbybergs IK239985
Joar PerssonSundbybergs IK228240
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK402722
Tage StattinVäsby OK450271
Vera SundbergSundbybergs IK2123941
Erik TillegårdSundbybergs IK2101822
Viktor WarneIFK Lidingö SOK

U2 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Hedvig BolanderVäsby OK
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK771005
Julia CasselVäsby OK440945
Emilia DahlqvistIFK Lidingö SOK450773
Evelina EdvardssonSundbybergs IK244964
Roseanna EdvardssonSundbybergs IK249403
Helena EideforsSundbybergs IK1417479
Ingrid EngmanIFK Lidingö SOK2107446
Filip HultgrenVäsby OK
Julia HåkanssonIFK Lidingö SOK
Oskar LindbomSundbybergs IK409677
Linus LundströmVäsby OK450280
Alva PlassIFK Lidingö SOK450756
Wilhelm StåhlemarVäsby OK
Hanna SundströmSundbybergs IK15165
Anton WarneIFK Lidingö SOK
Jasmin Yassin YahyaSolna OK438707

U3 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Adrian EkVäsby OK
Melvin EkSundbybergs IK
Tyra FogelbrinkVäsby OK
Olivia HedinIFK Lidingö SOK442011
Alva SmedsVäsby OK2107544

U4 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Melina FogelbrinkVäsby OK
Moa JohanssonVäsby OK2062036

Annonser