Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, VOF-cup, deltävling 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: SkidO, VOF-cup, deltävling 1
Arrangörsorganisation: Robertsfors IK
Datum: söndag 21 januari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 52 anmälda deltagare.

Bergnäsets AIK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattias JohanssonBergnäsets AIKH219000410

I 19 IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andrea WickbomI 19 IFD21930427
Evelina WickbomI 19 IFD21941217

IFK Mora OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes ElfvingIFK Mora OKD219707958
Per FrostIFK Mora OKH21987448
Isabel SalénIFK Mora OKD21960488

IFK Umeå (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans-Erik CarlborgIFK UmeåH21400065
Kajsa DahlbergIFK UmeåD21402955
Berndt StenbergIFK UmeåH601259369
Lena StenbergIFK UmeåD60259325

IK Jarl Rättvik (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linda LindkvistIK Jarl RättvikD212057207

OK Rodhen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sixten WalheimOK RodhenH21722195

Robertsfors IK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ella LindmarkRobertsfors IKÖppen motion 3259396
Jessica LindmarkRobertsfors IKÖppen motion 37750817
Mattias LindmarkRobertsfors IKH409730331
Stina LindmarkRobertsfors IKÖppen motion 3417627
Ted LindmarkRobertsfors IKÖppen motion 3259341

SK Björnen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andreas SvenssonSK BjörnenH161030701
Edvard SvenssonSK BjörnenH121061026

Stöcksjö IS (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Torbjörn YttergrenStöcksjö ISH607210270

Säterbygdens OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Frida SandbergSäterbygdens OKD21797393

Umedalens IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emmy KärrlanderUmedalens IFD14897412
Erik KärrlanderUmedalens IFH21897401
Stefan KärrlanderUmedalens IFH21897411

Umeå OK (22)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Daniel AnderssonUmeå OKH60439366
Erik BlomgrenUmeå OKH218628547
Åsa BäckstrandUmeå OKÖppen motion 32089235
Lea EdvardssonUmeå OKD162089211
Håkan ErikssonUmeå OKÖppen motion 519777
Lukas ErikssonUmeå OKH12980816
Rasmus ErikssonUmeå OKH167030529
Agneta FriesUmeå OKD4019787
Clas FriesUmeå OKH609973314
Elisabeth FriesUmeå OKD217662220
Mats KlingvallUmeå OKÖppen motion 59470902
Alice LarssonUmeå OKD149041006
Karin LarssonUmeå OKÖppen motion 7449498
Andreas LundholmUmeå OKH211001013
Emma LundholmUmeå OKÖppen motion 5440991
Isak LundholmUmeå OKH161440991
Maja LundholmUmeå OKD121505010
Ulrik NordbergUmeå OKH21930822
Tuva SirviöUmeå OKÖppen motion 32089208
Erika TimbyUmeå OKÖppen motion 52106192
Otto TimbyUmeå OKH142104499
Klara YngvessonUmeå OKD217970907

Vännäs OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonas FridmanVännäs OKÖppen motion 5344695
Kristina FridmanVännäs OKÖppen motion 5226234
Alma LaudonVännäs OKD21344698
Ester LaudonVännäs OKD16419676
Hjalmar LaudonVännäs OKH40419674
Pär NorènVännäs OKH21429717

Annonser

Mila