Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, DM, Västerbotten och VOF-cup, deltävling 5

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, DM, Västerbotten och VOF-cup, deltävling 5
Arrangörsorganisation: Umeå OK
Datum: söndag 25 mars 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 70 anmälda deltagare.

D21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Betty Ann BjerkreimTyrving IL504280
Elisabeth FriesUmeå OK7662220
Alma LaudonVännäs OK344698
Frida SandbergSäterbygdens OK797393
Evelina WickbomI 19 IF8191217
Klara YngvessonUmeå OK7970907

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BlomgrenUmeå OK8628547
Simon ErikssonUmeå OK7980616
Erik JohanssonUmeå OK9005025
Mattias JohanssonBergnäsets AIK8100490
Mattias NyströmUmeå OK830527
Henrik PerssonUmeå OK8305131
Jonas PetersonIFK Umeå581018
Lukas PetersonIFK Umeå501028

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik KärrlanderUmedalens IF897401

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lea EdvardssonUmeå OK2089211
Norah HellgrenWilhelmina OK7102465
Ester LaudonVännäs OK419676

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ErikssonUmeå OK7030529
Viktor HolmgrenUmeå OK1020430
Isak LundholmUmeå OK1440991
Andreas SvenssonSK Björnen1030701

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emmy KärrlanderUmedalens IF897412
Alice LarssonUmeå OK9041006
Ebba SamuelssonUmeå OK

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan HälldalSkogslöparna8371334
Otto TimbyUmeå OK2104499

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maja LundholmUmeå OK1505010

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas ErikssonUmeå OK980816
Liam HälldalSkogslöparna8201859
Frans PerssonSäterbygdens OK350506
Axel SamuelssonUmeå OK
Edvard SvenssonSK Björnen1061026

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emma LundholmUmeå OK440991

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas HälldalSkogslöparna7206297
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Fredrik SamuelssonUmeå OK

D45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Helena KönigssonRobertsfors IK259387
Anna Karin NilssonUmeå OK7081807
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK2068968

H45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan KärrlanderUmedalens IF897411
Hjalmar LaudonVännäs OK419674
Mattias LindmarkRobertsfors IK9730331
Tomas PerssonSäterbygdens OK227338
Niklas TimbyUmeå OK2106193
Mikael YngvessonRobertsfors IK259379

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta FriesUmeå OK19787
Kristina PetersonIFK Umeå590513
Eva WalheimRobertsfors IK259202

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anders FriesUmeå OK19786
Clas FriesUmeå OK9973314
Mats WalheimRobertsfors IK259042

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena StenbergIFK Umeå259325

H65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart KarlssonUmeå OK2119806
Berndt StenbergIFK Umeå1259369
Gunnar TigerUmeå OK9129243
Torbjörn YttergrenStöcksjö IS7210270

H75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel AnderssonUmeå OK439366
Åke BerglundHögåkers OK2104088
Thorsten JohanssonLångvikens OK1261457
Holger LindLångvikens OK44549
Sven-Erik LundgrenUmeå OK262949

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OK2068920
Ella LindmarkRobertsfors IK259396
Ted LindmarkRobertsfors IK259341

Öppen motion 4 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Beatrice AlmÖrnsköldsviks OK7891961
Linus HallgrenUmeå OK2057293
Henrik LundbergUmeå OK2089239
Simon LundbergUmeå OK2089234

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Per HallgrenUmeå OK2126118

Annonser