Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vinterrace 2018 etapp 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vinterrace 2018 etapp 2
Arrangörsorganisation: OK Gipen
Datum: söndag 14 januari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 96 anmälda deltagare.

H-lång (14)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy AnderssonVänersborgs SK730227
Arvid EkströmStenungsunds OK7030208
Robert EnbomVänersborgs SK9760229
Victor FlingmarkUddevalla OK940092
Joachim FribergIF Hagen7201321
Mattias KlingbergLjungskile FK26458
Bo KronOK Flundrehof431168
Arne LundStenungsunds OK2081968
Erik LundStenungsunds OK2081943
Anders OhlssonUddevalla OK938016
Isak OlssonStigsökarna1020302
Linus OlssonOK Gipen9606638
Eskil TryggöTrollhättans SOK9990321
Axel WasseniusUddevalla OK899047

D-lång (4)

NamnOrganisationBricknummer
Maria ErikssonEds SK9200660
Alicia FribergIF Hagen7003242
Agnes GleisnerOK Skärmen2062800
Emelie SvalinVänersborgs SK800707

H-mellan (26)

NamnOrganisationBricknummer
David AlménTrollhättans SOK8030415
Gunnar BejbomUddevalla OK866886
Samuel BökeOK Kullingshof2093515
Hans EkbergTrollhättans SOK1531029
Lars EkbergTrollhättans SOK1531028
Magnus EmanuelssonOK Skogsvargarna7660612
Johan ErikssonOK Skogsvargarna7050329
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Per IvarssonUddevalla OK501109
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK807547
Bo KarlssonLjungskile FK26571
Johnny KarlssonUddevalla OK356093
Anders KjellbergOK Flundrehof433660
Peter LarssonTrollhättans SOK26625
Lars LjungbergTrollhättans SOK717445
Leif LöfTrollhättans SOK1470226
Tomas NilssonOK Gipen26339
Claes OlssonOK Gipen451118
Hjalmar OlssonUddevalla OK2089090
Kenneth OlssonOK Skärmen26508
Elias ThörnbladOK Flundrehof9101910
Gabriel ThörnbladOK Flundrehof1081226
Isak ThörnbladOK Flundrehof9101524
Odd WallanderBrattås CK7740810
Dan WidercrantzOK Skärmen521017

D-mellan (14)

NamnOrganisationBricknummer
Nina BejbomUddevalla OK610801
Katarina EnbomVänersborgs SK9761202
Helena ErikssonEds SK44099
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Elin HelmerssonOK Skogsvargarna2093556
Sara HelmerssonOK Skogsvargarna2093654
Eva KarlssonUddevalla OK356097
Monica LarssonOK Gipen33591
Karin LaurellOK Flundrehof433652
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna7041117
Ann-Charlotte SolvangOK Skogsvargarna7670628
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Christina SüdhoffBrattås CK451956
Karin ThörnbladOK Flundrehof1808093

H-kort (18)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes AnderssonVänersborgs SK9090312
Elias ChristianssonUddevalla OK10784
Janne ErikssonEds SK409569
Karleric FranssonTrollhättans SOK15878
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Jakob KantzerUddevalla OK202469
Måns LindénUddevalla OK2075196
Rasmus LindénUddevalla OK2075289
Tor LindénUddevalla OK2062726
Nore ModénVänersborgs SK1090708
Göte NatanaelssonLjungskile FK26578
Max NymanOK Gipen26616
Oscar NymanOK Gipen33569
Elias PerssonOK Flundrehof1433667
Gunnar PerssonSvanesunds GIF234760
Rasmus PerssonOK Flundrehof433666
Reine PerssonOK Flundrehof1477005
Krister WessmarkOK Flundrehof7972258

D-kort (20)

NamnOrganisationBricknummer
Ida AnderssonVänersborgs SK9070512
Sara AnderssonVänersborgs SK25101
Olivia BjelkeUddevalla OK2115589
Anna-Karin ChristianssonTrollhättans SK25559
Elina ChristianssonUddevalla OK2112574
Emma ChristianssonUddevalla OK2112570
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Lisa Hafstad WallanderBrattås CK722307
Kristina JohanssonVänersborgs SK26609
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476
Celia KlingbergLjungskile FK442222
Vera KlingbergLjungskile FK442241
Liv LindOK Skärmen2062773
Louise ModénVänersborgs SK1770410
Hilma NordinOK Skogsvargarna1819933
Milia OlofssonOK Flundrehof26315
Alma OlssonUddevalla OK2123913
Tilia OlssonUddevalla OK2095570
Annika WessmarkOK Flundrehof419721

Annonser