Anmälda deltagare till SkidO, BBK/WIK, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, BBK/WIK, sprint
Arrangörsorganisationer: Bodens Bandyklubb OS / Vittjärvs IK
Datum: lördag 10 februari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 66 anmälda deltagare.

D21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena TuressonOK Renen608478

H21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor DjerfVästerbergslagens OL8111101
Nils HenrikssonSeskarö IF7931606
Mattias JohanssonBergnäsets AIK9000410
Magnus LindmarkIFK Kiruna2050991
John StrandbergI 19 IF7788997

D17-20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecca FahlgrenVittjärvs IK990414
Elin LundgrenI 19 IF980727
Johanna LundkvistOK Vargen989805
Kristina TholerudSeskarö IF9912060
Sofia WestinI 19 IF990122

H17-20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Gabriel LarssonGammelstads IF9110200
Harald LarssonBergnäsets AIK7990615
Robin SalénI 19 IF980128
Erik TuuriBergnäsets AIK7000260
Rasmus WickbomI 19 IF980927

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AasaÖvertorneå IF443724
Frida JohanssonÄlvsby IF OK572003
Edit KarlssonÄlvsby IF OK7000266

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Albin LundbergArvidsjaurs OK9085355

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AasaÖvertorneå IF1040602
Klara KivijärviOK Renen452050
Emilia WickbomI 19 IF1040616

H14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tim LundbergOK Renen9050310

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tova HolmbergBergnäsets AIK1071028
Emilia HöglundÄlvsby IF OK7003085
Minna TuressonOK Renen9070126

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Martin LarssonÄlvsby IF OK435380
Hugo PellaVittjärvs IK2083165

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta HolmgrenBergnäsets AIK9850523

H35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik EngströmOK Renen8348882
Martin HolmbergBergnäsets AIK9740511
Daniel JohanssonÄlvsby IF OK501210
Melker PetterssonOK Renen1040876

D45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Karin KarlssonÄlvsby IF OK730505
Birgit LundkvistOK Vargen670207
Lea PirttiläOunasvaaran Hiihtoseura1396165
Anneli WickbomI 19 IF262143

H45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell HenrikssonSeskarö IF343412
Roland LarssonGammelstads IF2062188
Stefan LauriGammelstads IF351072
Johan LundbergArvidsjaurs OK1189075
Mats LuspaIFK Kiruna680107
Roger WestinSK Gränsen1023895
Per ÖgrenBergnäsets AIK19389

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ann PerssonPiteå IF Orienteringsklubb9401223
Inger VennbergOK Renen9571123

H55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AbrahamssonGammelstads IF24011
Henry BarskÖvertorneå IF1626330
Åke GustafssonBergnäsets AIK7549096
Fredrik HolmgrenBergnäsets AIK929394
Mikael KivijärviOK Renen344486
Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK408999
Sture NorénÄlvsby IF OK9580322
Björn SamuelssonOK Renen2109268
Håkan TholerudSeskarö IF9600729
Frans WickbomI 19 IF553389

H65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Bo JohanssonIK Örnen28876
Ove JohanssonIK Örnen731119
Conny LagerskogArvidsjaurs OK9100420
Leif NordlundBergnäsets AIK445179
Henry PilstålOK Renen9201631
Robert SvartholmGammelstads IF932306

Öppen motion 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alva IsakssonÄlvsby IF OK7003063
Tilde NygrenÄlvsby IF OK

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ahti AasaÖvertorneå IF207289

Annonser