Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Långhundradubbeln, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Långhundradubbeln, lång
Arrangörsorganisation: Långhundra IF
Datum: söndag 18 augusti 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Centrum OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mats AnderssonCentrum OKH21 Kort
Ylva FornanderCentrum OKÖppen motion 8428884
Sara JonassonCentrum OKD21800241
Janne NilssonCentrum OKH552066561
Adam NymanCentrum OKH219900609
Niclas PeterssonCentrum OKH40306612
Agnes ThorCentrum OKD212107372
Olle TyrlandCentrum OKH407095557

Annonser