Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till 10MILA-test Lillomarka & Ärla IF

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: 10MILA-test Lillomarka & Ärla IF
Arrangörsorganisationer: SOIK Hellas / Ärla IF
Datum: fredag 16 mars 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 140 anmälda deltagare.

Dam 5,1km (45)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnderssonÄrla IF920744
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna800927
Andrine BenjaminsenLillomarka OL681799
Emma BergmanOK Pan-Kristianstad912189
Sandra BoströmOK Linné9990602
Linn BrännebyÄrla IF590128
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Lisa CarlssonOK Linné9861028
Julia DavidssonÄrla IF902785
Audrey DuquenneOK Linné1590007
Lena Eliasson-LööfOK Pan-Kristianstad810722
Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna980715
Hilda ForsgrenOK Linné932004
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna970703
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Marianne HaugIK Hakarpspojkarna1008492
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Sara JonassonCentrum OK800241
Emma KantarpÄrla IF820723
Moa KjellstrandCentrum OK2107262
Lovisa LarssonOK Linné910722
Nicole LjungdahlOK Pan-Kristianstad940314
Susen LöschÄrla IF8210893
Kate MorrisonOK Linné1207323
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad9980503
Karolin OhlssonJärla Orientering8290891
Kristin OlovssonOK Linné950604
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Maria OssianssonIK Hakarpspojkarna700514
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1414364
Amanda RangertIK Hakarpspojkarna980409
Filipa RodriguesJärla Orientering2043058
Lisa RönnolsOK Linné901207
Maria Rørvik HaverLillomarka OL980356
Sara SjökvistJärla Orientering2078011
Josefine SvenssonIFK Göteborg Orientering870618
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL9960912
Susanna TervoIFK Lidingö SOK8170185
Karna ThorssonOK Linné861119
Johanna TrummerOK Linné8060697
Fay WalshOK Linné8010897
Maria WesterÄrla IF901130
Kristina YakubkinaLillomarka OL7202615
Johanna ÖbergOK Linné960827
Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna970401

Herr 8,6km (95)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas AldénOK Linné9972932
Albin AnderssonTullinge SK990426
Emil AnderssonÄrla IF501778
Emil AnderssonTullinge SK8040495
Jakob AnderssonOK Linné1867703
Jesper AnderssonSnättringe SK950601
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Josh BeechEspoon Suunta9555556
Mathias BenjaminsenLillomarka OL980356
Xander BergerOK Pan-Kristianstad631007
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Kalle BergmanOK Ravinen888121
Love BerzellOK Ravinen920601
Erik BjörklundOK Linné9940302
Erik BonekOK Linné8310301
Jannis BonekOK Linné8100799
Alan CherryNydalens SK8629755
Oskar DanielsAttunda OK9901119
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna961017
Joshua DudleyOK Ravinen8641599
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Karl EngesAttunda OK9960816
Olof ErikssonOK Linné9403944
Franz GlanerOK Pan-Kristianstad8334334
Magnus GlänneforsTullinge SK895429
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Helmut GremmelLillomarka OL504060
Olle GrywenzOK Linné8075208
Matthias GröllOK Pan-Kristianstad8282014
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna961023
Eric HanssonIK Hakarpspojkarna9901312
Simon HedlundÄrla IF7529082
Björn HellrupOK Pan-Kristianstad880413
Ondrej HlavacÄrla IF2059757
Johan HöijOK Linné999983
Simon ImarkTullinge SK801121
Victor ImarkTullinge SK801122
Torbjörn JacobssonOK Rodhen920619
Viktor JanrikOK Linné9970524
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Kristian JonesLillomarka OL1991403
Henrik JonssonÄrla IF871992
Robbin KantarpÄrla IF830211
Tintin KarlbergTullinge SK931022
Steinar KollerudLillomarka OL980358
Johan LangerakJärfälla OK581581
Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro504211
Johan LenningOK Pan-Kristianstad970208
Per LindmanFinspångs SOK960200
Jacob LindstamOK Ravinen988778
David LingforsOK Linné644644
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna940103
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna9992415
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad870208
Alisdair McLeodLillomarka OL7201284
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Halvor Eid NielsenÄrla IF9890227
Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad920803
Martin NilssonLillomarka OL959697
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Jörgen OhlinTullinge SK8630830
Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad9159159
Nicholas OskarssonLillomarka OL550005
Jere PajunenIFK Lidingö SOK9161086
Johan PerssonAttunda OK7980530
Thomas PetterssonAttunda OK901810
Albin RidefeltOK Linné9111230
Johannes RidefeltOK Linné930800
Nicolas RioOK Pan-Kristianstad7200108
Daniel RoosAttunda OK950219
Jonathan RosendahlÄrla IF870428
Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK8040788
Jens RönnolsJärla Orientering950895
Jerk RönnolsCentrum OK851228
Pascal SchmidOK Linné8002301
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Ruairi ShortOK Linné8100689
Viktor SilvemarkÄrla IF890112
Oskar SjöbergOK Linné8001220
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL980358
Matthew SpeakeLillomarka OL501080
Samuel SvenssonCentrum OK27108
Simon SvenssonOK Pan-Kristianstad1420199
Bo SöderqvistIK Hakarpspojkarna990110
Mats TroengOK Linné780711
Karl WalheimÄrla IF907719
Christian WartbichlerLillomarka OL881220
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Mathias VoldLillomarka OL
Axel WrådheAttunda OK895427
Oscar VångellÄrla IF8090301
Gernot YmsénOK Pan-Kristianstad8180883

Annonser